Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ojetá Toyota Aygo II (Peugeot 108, Citroën C1 II) (2014 až současnost): Kolínské mini podruhé

V roce 2005 byla ve společnosti TPCA v českém Kolíně zahájena výroba minivozů Toyota Aygo, Peugeot 107 a Citroën C1. Od roku 2014 se vyrábí druhá generace „kolíňátek“. Přidala na technice i výbavě, aniž přitom ubrala na spolehlivosti.
Zpět na článek
Avatar - xxc
15. 10. 2020 19:51
Re: cenovka
Naco priestrannejsie auto pre cloveka, ktory napr. vacsinou jazdi sam?
Avatar - 3_diamanty
15. 10. 2020 10:37
cenovka
taketo skatulky by za mna mali stat 5000-6000 eur... viac by som za to nedal... lebo ked pozeram na cennik ayga voci povedzme uz dospelemu a daleko sofistikovanejsiemu aj priestrannejsiemu yarisu tak tu nie je o com... tu nedava aygo fakt ziaden zmysel ( aspon u nas ) ... co dokladuju vlastne u nas aj jeho predaje... zatial co yaris je na cestach "uplne vsade" pricom tiez ho nekupuju pocetne rodiny ale zvacsa v nom tiez jazdia len dvaja ludia maximalne traja ludia ( rodicia plus male dieta ) .... teda chapem ze v meste je to sikovne auticko a sam mam male aj miniata rad ale aygo mi fakt zmysel nedava.... ani cenou ani motoricky ani tou hrackarskou kabinou ani tym antikufrom.. ani dizajnom nicim... to uz daleko skor serioznejsie kusky ako i10, space star, UP alebo hadam uz aj ten zvyseny ignis ci pandu.. ale aygo/C1/P108 je asi to posledne mini ktore by som si zo sucasnej ponuky v segmente vybral ... 8-s