Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nejvyšší soud určil koncentrace drog vylučující řízení auta

Nejvyšší soud (NS) v novém stanovisku naznačil, jaká minimální koncentrace drog v krvi bude u řidičů trestná bez nutnosti psychiatricky zkoumat stupeň ovlivnění.
Zpět na článek
23. 10. 2020 16:06
Re: neni tam nejaka chyba?
THC prodlužuje reakční dobu, metamfetamin je zkracuje. asi to není moc výchovné, říct to nahlas, ale stimulanty udělají z většiny lidí lepší řidiče
23. 10. 2020 16:22
jo jasne
Jako kdyz mi tatar rikal ze se v aute nepoutá protoze prej je lepsi pri nehode vyletet ven, nez tam zistat zaklinenej a uhořet. No, jednoho letce sme sbirali, letěl na dalnici roverem 200 km/h, gumy na ***, prselo. Prask, vyletel oknem a letel nekolik desitek metru. Jo neuhořel, zistal lezet 50 metru od auta v poloze na supermana. Dame lajnu a vyrazime na losí test, tam to predvedu ze to funguje a pak mezi lidi. Bravo!
Avatar - VDC
25. 10. 2020 22:57
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - curwasportiva
23. 10. 2020 22:46
Sorry jako
Sorry jako, ale i po brku ridim lip nez 90% strizlivych polovodicu co potkam na cestach...

A nez mi tu zacnete psat, co jsem za h*vado,tak to mam otestovane jak na motokarach, tak na zavodnich simulatorech, kde jak strizlivy tak po brku jezdim totozne casy. Samozrejme na sjezdovem bajku, krosce i na dvojitych cernych na sjezdovkach na prkne + 15 let a desitky tisic km, bez jedine nehody...
Avatar - JohnyRnR
31. 10. 2020 15:03
Re: .....
To jistě ne, to se nehodí do krámu.
Avatar - JohnyRnR
31. 10. 2020 15:02
Re: Sorry jako
Zjevně to nemožné není. Obecně se reakční doba může prodloužit, ovšem zrovna tak koncentrace na danou činnost může být vyšší, což rozdíl smaže, případně úplně otočí.
24. 10. 2020 19:11
Re: Sorry jako
Tvoje tvrzení je odvážné :D Ale nulová tolerance je podle mě nesmysl a dost mě štve. Teď mluvím teda primárně o alkoholu, ale princip je stejný u čehokoliv jiného.
Avatar - lordlord
23. 10. 2020 15:26
Re: neni tam nejaka chyba?
to bude asi za ten smrad
23. 10. 2020 12:12
neni tam nejaka chyba?
fakt je THC 15x ucinnejsi jako metamfetamin?
26. 10. 2020 11:08
Re: Sorry jako
upřímně, je to zhola nemožné. THC má sedativní účinek a zpomaluje reakční dobu, nutně, prostě to tak je.