Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Tesla opět nahání čísla, zájemcům o Cybertruck vnucuje další modely

Ve snaze splnit svůj roční cíl se Tesla rozhodla zkusit štěstí u předobjednatelů Cybertrucku, kterým nabízí i další modely.
Zpět na článek
4. 12. 2020 10:47
No Tesla jede svoje
a i když se to nemusí každému líbit, je to furt lepší než trapný sebezničující elektroobrat od VW.
Ti na to nemají, nejde jim to, mlátí se v tom a lidi to nechtějí.
Poslední příklad za všechny:
V ČR byl před dvěma - třemi týdny podruhé (po prvním fiasku před cca rokem) uveden na trh elektrický Up. Každý autosalon dostal asi 1-4 auta na rok podle velikosti (strašně moc to chtějí vyrábět a prodávat, že) a předevčírem bylo dealerům oznámeno, že "S okamžitou platností se ukončuje objednávání e-upu a všechny přijaté objednávky na skladové vozy se tímto RUŠÍ."
A teď perlička, jak vypadá přístup čského dealerství k zákazníkům a jak moc počítají s bezzubostí českého právního státu: "O ZÁKAZNICKÝCH VOZECH SE JEDNÁ"
Nechtěla by se redakce zeptat tiskového mluvčího VW v ČR, jak to myslí? Co jako jedná o PODEPSANÝCH smlouvách? Možná by to byl zajímavější článek, než přeložit tikovou zprávu Toyoty v USA o autě, které nikdy neuvidíme.
Nejstrašnější je, jak je smlouva u VW a obecně u českých automobilek postavena. Firma je bůh, kterej smí všechno a nemusí nic, zákazník kus srance, kterej musí všechno a nesmí nic.
Autor příspěvku nemá rád Teslu a měl rád koncern VW.
To, co poslední dobou VW předvádí nemá srovnání v historii automobilového průmyslu.
Jít proti zákazníkům, proti akcionářům, proti vlastním penězům, proti kvalitě...to chce koule.
Proti tomu je marketing Tesly, jen čajíček pro batolátka.
A takových příkladů vím mrak.
Avatar - _Karel_
4. 12. 2020 17:46
Re: Tomu se říká
Souhlas, tomu se fakt říká zoufalost.
Vypotit kritiku za každou cenu.
Tvl, co tě trápí? Že nabídnou zájemcům o Cybertruck auto na operák? To ani nestojí za článek. Dneska máš reklamu úplně všude. Každej chce prodávat. Na nabídce operáku nevidím nic, nad čím bych se pozastavil. Není to nemorální, podobný věci dělá každej.
Vypusť páru a sklidni hormon.
4. 12. 2020 19:42
"Tesla opět nahání čísla, zájemcům o Cybertruck vnucuje dalš
Tento titulok je jasným predstaviteľom žurnalistickej objektivity a nestrannosti, a prejavom prirodzenej inteligencie jeho autora.
Avatar - Jerry.Gunman
4. 12. 2020 18:31
Re: email
Nazdar hendly, ty starej křiváku a lháři. Nechyběl jsi mi :D
Avatar - Jerry.Gunman
4. 12. 2020 13:00
Re: No Tesla jede svoje
Pokud u VW chtějí rušit již zaregistrované a potvrzené objednávky... pak by na to zákazníci měli patřičným způsobem reagovat. Osobně si neumím představit, že by mi firma (bez kompenzace) zrušila potvrzenou objednávku - a já si od ní někdy ještě něco dalšího chtěl objednávat.

Inu, kdo chce kam...
Avatar - _Karel_
4. 12. 2020 13:14
Re: email
Vlezl jsi sem pohádat se, nebo i z jinýho důvodu?
Diskuze se tu už pomalu nedají číst.
Tisíckrát to samý dokola. Hamuna s naftou hadra.
Avatar - Jerry.Gunman
4. 12. 2020 14:11
Re: email
Karle, ne, že pomalu - ony se nedají číst prakticky vůbec.
Míra osobních svobod je nám postupně okrajována a umenšována, krok po kroku, ale furt a mráz tentokráte nepřichází z Kremlu, ale z Brusele. Tak proč ztrácet čas tím, že si budu číst, jak tu 10 určitých lidí nadšeně hýká a řičí rozkoší nad tím, jak jde automobilismus do hýzlu...

Život je krátkej
Avatar - Jerry.Gunman
4. 12. 2020 13:05
Re: Vstříc "světlým" el. zítřkům!
XXC, snažíš se trolit a nebo předvádíš, jaký jsi trotl?
Avatar - Jerry.Gunman
4. 12. 2020 12:54
Re: email
Počkej, až sem doklape jednotka rychlehé elektrického nasazení.
Vysvětlí ti, že Tebou citovaný článek je lež a vůbec že Tesla je prostě nej nej nej - a že i *** s logem Tesly je takové hezčí, voňavější a chutnější :-)
4. 12. 2020 13:31
Re: No Tesla jede svoje
Hrozí to i lidem, co si třeba v říjnu objednali krátkou Fabii.
Každopádně to zkusej.
4. 12. 2020 11:50
Re: No Tesla jede svoje
Co tomá co spolčného s mým příspěvkem?
V Německu máš daný pevný datum dodání. O den později kasíruješ 15% z ceny auta - a nemusíš se chodit nikam ptát jak jelito.
Avatar - Jerry.Gunman
4. 12. 2020 13:04
Re: Vstříc "světlým" el. zítřkům!
Aresi,
ty nevíš, že jakákoli zpráva o eketromobilech, která je nevychvaluje, je zde místní letkou elektrok0k0tů automaticky označena za lživou? :D :D
4. 12. 2020 17:43
Re: email
Osobní svobody? Co konkrétně ti vadí na ev v tomhle smyslu?
Nemám já právo své osobní svobody na čistý vzduch?
Avatar - Beefcake
5. 12. 2020 10:31
Ze "vnucuju"
Vy ste uz v redakcii uplni idyoti.
Avatar - rohYpnol
4. 12. 2020 16:27
Tomu se říká
Tomu se říká zoufalost!

Absolutně to zapadá do komunistických praktik - splnit pětiletku za každou cenu! Pak se člověk ani nediví té (ne)kvalitě... Je jim to jedno. Hlavně dodat za každou cenu!

Přesně takto vypadá recept na absolutně špatný marketing firmy.
4. 12. 2020 12:56
Re: No Tesla jede svoje
Ofiko: Negativní marže. :D
4. 12. 2020 17:45
Re: Tomu se říká
Která větší firma funguje v tomhle jinak? 😄
Avatar - xxc
4. 12. 2020 21:24
Re: Tomu se říká
presne tak, mne tiez chodia ponuky od dealerov, od ktorych som uz nejake auto kupil :-) nic vynimocne
Avatar - xxc
4. 12. 2020 21:20
Re: No Tesla jede svoje
Mne raz zrusili objednavku na Opel Corsu, normalne som vybral auto, nakonfiguroval, objednal, zaplatil zalohu 1000 € a o 2 tyzdne volali, ze sa musime porozpravat. Tak som sa prisiel porozpravat a ze v takej konfiguracii to nevyrobia, bud zmenim konfiguraciu, alebo mozem zrusit objednavku. Tak som zrusil.
Avatar - xxc
4. 12. 2020 21:23
Re: Vstříc "světlým" el. zítřkům!
Netrolim, len je to normalne, ze v zime klesne dojazd u elektromobilov. Nic sokujuce tam nebolo.
Avatar - xxc
4. 12. 2020 11:22
Re: No Tesla jede svoje
Ja som tiez tak podpisal objednavku a potom som prisiel o mesiace k dealerovi, ci to este plati :-D A on, ze samozrejme, auto bude. Aj bolo.
4. 12. 2020 14:18
Re: email
V pondělí letím na jeden ostrov na dovolenou. V mailu z hotelu mi přišlo, že nesmím mít s sebou jednorázové igelitové obaly, tašky, sáčky. Tak mám pocit, že jsem řádně omezen na osobních svobodách. A dokonce to ani není v EU :-O
Avatar - xxc
4. 12. 2020 11:25
Re: Vstříc "světlým" el. zítřkům!
aj mne klesol udavany aj realny dojazd v zime :-) aj spalovacie auta v zime viac zeru, aj ked to nie je take vyrazne, cize aj dojazd maju mensi
4. 12. 2020 10:48
Re: fajt
Ne, jen hodnotný příspěvek od ajatolláha automobilismu viz níže.
Avatar - _Karel_
4. 12. 2020 12:13
Re: No Tesla jede svoje
To je trága. Máš ponětí, proč to hned stopli? Došly baterky? Fakt na palici.
4. 12. 2020 11:51
Re: Vstříc "světlým" el. zítřkům!
Čiže si, ty strupe, za minutu dotankujou plnou.
Avatar - Barrichello
5. 12. 2020 20:03
Tesla v čr fakt boduje, hlavně jako ojetá
O Teslu je v ČR obří zajem, zejména o ojetou, v listopadu registrováno 5 ks ojetých Tesel, stejných 5 ks má Lincoln a takový Rolls Royce dokonce Teslu překonal a má 6 ks

Takže asi tak :-) :-) :-) :-) :-)
Avatar - _Karel_
4. 12. 2020 13:17
Re: No Tesla jede svoje
A to nevěděli, než to poslali prodejcům? Ten Diesse je fakt ...frnda.