Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Výstava nejzajímavějších Civiců přímo v muzeu Honda Collection Hall

Honda je hrdá na svůj automobilový majetek. Japonská značka připravila přehlídku na počest jednoho z nejúspěšnějších modelů dodávaných celosvětově. Vyrábí se stále už v 10. generaci.  
Zpět na článek
30. 12. 2020 19:32
Krasna auta
I po letech.
Kvalita a pokrokova technicka reseni se snoubi s estetikou. :yes:
Zaslouzene ctvrte nejprodavanejsi auto sveta v roce 2019.

No nic. Jsem zaujaty, priznavam.
Jsem zvedavy na letosni vysledek prodeju.
Avatar - Emel
1. 1. 2021 01:01
Re: Krasna auta
7G - jo, SEAT taky jednu dobu usoudil, že nejlepší auto je jako že sportovní MPV. Taky ho to naštěstí brzo přešlo :-)
https://img.yauto.cz/…nda_Civic_7G.jpg

9G - kdo chce auto pro rodinu, vezme kombík... no, já sice kvituju, že 9G byl jedinej Civic v kombíku, ale tohle... http://www.honda-club.cz/…0722_hdr_194.jpg

10G - nojo, ty asistenty jsou docela otrava... ale jinak za mě určitě takhle - víceprvek, nižší posaz... čert vem magic seats.
31. 12. 2020 16:12
Re: Krasna auta
7g neuveritelne prakticky a zaroven :-O ridisky.

9g byla dal aerodynamikou a prakticnosti (o 100l vetsi kufr nez prumer tridy + magic seats), prevodovkou, jednoduchosti, spolehivosti... Libi se mi jen po FL. Vyborny sedacky. Usporadani palubni desky neni co vytknout.


10g navrat poradneho zadniho zaveseni kol a klasicke usporadani (plne digitalnich v zakladu) pristroju. Navrat nadrze (9g pod ridicem) pod zadni sedacky. Vsechny asistenty vcetne ACC v zakladu. Mene prakticke, vice ridiske, vice komfortu.
Avatar - Roman Horký
31. 12. 2020 09:55
Re: Tím Civicem první generace
Ano, vím jak to myslíš. Ale ten byl vychcanej od prvnho dílu jak mrak.
Avatar - Emel
30. 12. 2020 23:02
Re: Krasna auta
Hmm... jak co. 4G a 5G jo... vlastně to 5G bylo asi relativně vůči konkurenci nejlepší ze všech.
6G bylo trošku přešlápnutí na místě a 7G podle mě krok úplně vedle.
8G kontroverzní... kosmický design, ale zároveň rezignace na víceprvek výměnou za Magic Seats
9G opět přešlápnutí na místě, což v důsledku znamená, že konkurence je dál (třeba ve výkonech benzínových motorů).
No a 10G je návrat k tomu dobrému :-)
1-3 osobně nepamatuju.
30. 12. 2020 21:38
Re: Tím Civicem první generace
Jó jó, pamatuju si to.
V prvních sériích to byl takovej blbeček. Až v tý třetí začal brát rozum.
:yes: :-)
30. 12. 2020 20:58
Re: Tím Civicem první generace
Nejen Mudr. Blazej...

Tady v jinem (ale taky kultovni :-) ) zanru:
https://youtu.be/_DCTCZcFkPs
30. 12. 2020 20:03
Re: Krasna auta
Prodeje nejsou všechno.
Viděno touto optikou jsou Rolls, Ferrari atd. velmi špatná auta.
Ale neberu ti, že se ti líbí. Navíc když uznáš, že jsi zaujatej, je to naprosto v pohodě.
Já měl první generaci na posteli jako nálepku jako dítě. :-)
Takže Kolman s Márou budou v příštím životě mými otroky. :-!
Avatar - Roman Horký
30. 12. 2020 20:02
Tím Civicem první generace
jezdil Dr. Blažej v kultovním seriálu z lékařského prostředí (1. a 2. série). Ve 3. sérii přesedlal na, no, jak bych to řekl aby mě tady někdo zase nekamenoval.... Honda už to nebyla a bylo to ZVW20.