Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ferrari prý u jednoho SUV neskončí, ve vývoji mají být další dva kusy

Italský výrobce prémiových supersportů se automobilům typu SUV dlouho vyhýbal, teď prý ale vyvíjí rovnou tři kousky.
Zpět na článek
4. 1. 2021 22:26
Re: Ak toto
Presne tak. Hlavne nechapu proc. SUV dela kde kdo. Ferrari muze byt vyjimecny tim ze se touhle hnusnou modou nenecha strhnout.
4. 1. 2021 20:16
Re: Ferrari
Urus se mi líbí dosti. Jsem zvědav na Ferrari.
Avatar - white label
4. 1. 2021 19:43
Re: Ferrari
Zajímalo by mě, jak potom (podle Máry) vypadá takový "neprémiový SS", nebo "luxusní SS"... ;-)
Avatar - white label
4. 1. 2021 19:39
Re: Re: Ak toto
Ano, Macan je výškou někde na pomezí crossoveru a SUV. Pro mě je to (nejen) výškou ještě crossover, pro někoho (včetně marketingu Porsche) už SUV.
4. 1. 2021 19:00
Ferrari
fascinuje mě že autor textu místo aby prostě napsal "Ferrari" tak píše "Italský výrobce prémiových supersportů" - snad všichni víme co je Ferrari, Bugatti nebo třeba Aston, ne?

Tak buď je autor placený od slova, nebo mlátí prázdnou slámu, nebo to píše pro úplné idio*y, což v kontextu článku považuju za vlastně docela pravděpodobné..... ;-)

Ne vážně, děcka, SUV od Ferrari, to je ryzí zlo.... to nepotřebuješ, nechceš, nechceš to ani potkat, prostě tohle nemá existovat.... :-( Ferrari je v obrovském zisku, ať si na další vývoj vydělává předraženýma limitkama, ale ne takto trapně....
Avatar - white label
4. 1. 2021 17:12
Re: Re: Ak toto
Výška Macanu je pořád ještě relativně přijatelná ve srovnání s Cayennem.
A u Ferrari by to mohlo jít klidně ještě níž, než u Macanu.
Avatar - wakantanka
4. 1. 2021 17:01
Re: Re: Ak toto
Mno, ja si pod pojmom SUV vybavím niečo minimálne tak veľké ako napríklad Macan. Bodaj by to bolo o dosť nižšie 👍
Avatar - white label
4. 1. 2021 16:09
Re: Ak toto
Nemusí to být vysoké SUV, i normálně vysoké auto bude vedle placek od Ferrari vypadat jako crossover.
Avatar - wakantanka
4. 1. 2021 15:34
Ak toto
nejak vníma starý pán Enzo, musí sa hrobe krútiť ako vrtuľa.
4. 1. 2021 18:57
Re: Ak toto
.... hele pan Ferrari většinou svých zákazníků pohrdal a považoval je za užitečné idio*y.... takže v tomto případě by možná byl naopak velmi pobaven :D