Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Již v lednu by mohla dorazit obsáhlá aktualizace Android Auto

Krátce po oficiálním příchodu na český trh se Android Auto zřejmě již brzy dočká nové verze, která přinese pár zajímavých vylepšení.
Zpět na článek
4. 1. 2021 21:46
Navigace pro Android Auto
Já bych hlavně ocenil, kdyby už uvolnili přístup jiným navigacím, na Waze ani na Google maps opravdu zvědavý nejsem a jiná navigace se zatím pustit nedá🤬
5. 1. 2021 13:27
Android auto
Pisatel uvadi, ze na konci roku 2020 se stal AA oficialni pro cesky a slovensky trh. Nicmene ho mam stale jen jako soucast Android 10, avsak v Google play stake neni. Jak to tedy bude s AA a Google play???
Avatar - Ronault.
4. 1. 2021 22:17
Re: Bezdrátové android auto
Vypadá to slibně a jednoduše. Otázkou, jestli je to funkční a aby mi to pak přišlo.
4. 1. 2021 22:10
No to jsem zvědav :-/
No nějaké pozadí je mi úplně šumák, bohatě by mi stačilo, kdyby se AA naučilo pořádně česky - tj zejména vytáčení a recitování SMS v češtině (a ne v anglické transkripci) - pochybuji, že k tomu dojde.
No a to, že by si GOOGLE do AA pustil konkurenční navigaci, to už je úplná sci-fi.
Takže to bude pravděpodobně další blbost vydávaná za veledůležitou typu uživatelské pozadí, kulaté ikony nebo možnost někde (nevím kde) používat smajlíky :-/
7. 1. 2021 14:35
Autorádio
Ví někdo pokud tato model https://www.2din.cz/…eer-mvh-s120ubg/ bude podporovat tuto aktualizace? Je už dost stara, proto nemůžu najit přesně info ohledně aktualizace
5. 1. 2021 22:18
Re: Navigace pro Android Auto
Waze funguje naprosto spolehlivě. Není moc co vytknout.
Avatar - Mikesus
5. 1. 2021 08:39
Re: omlouvám se za dva posty
Občas se stane. Ale staci dat editovat ten druhy prispevek s tim, ze se vložil 2x
Avatar - Roman Horký
5. 1. 2021 07:48
Re: No a bude to umět aspoň
Což je tedy veliká ostuda AA, protože tohle umí i můj 12 let starý vestavěný Panasonic (autorádio s CD přehrávačem) v mé Toyotě.
4. 1. 2021 21:59
Re: Navigace pro Android Auto
Ono už je to povolené. Teď to musí přidat vývojáři. Sygic navigation už třeba funguje, teda zatím v Betaverzi.
Avatar - KANKUNEN
4. 1. 2021 21:53
Re: No a bude to umět aspoň
Ale dobře ty i kolega. :yes:
Avatar - Ronault.
4. 1. 2021 19:23
Bezdrátové android auto
Více jak půl roku android auto používám a v kombinaci s Waze je to velmi dobrá věc, o tom žádná. Ale bohužel při objednávce a i nyní není v mém autě dostupné připojení bezdrátové, i když novější modely a vyšší řady už to mají.
Nenašli jste někdo nějaký modul nebo jinou fičuru, co by se připojila do současného VAG radia a pak to jelo bezdrátově? To zapojování kabelu je prostě otravné...
Avatar - Ronault.
4. 1. 2021 19:21
Re: No a bude to umět aspoň
Ale za to je to výborně funkční. To hlasové vytáčení mi až tolik nechybí
Avatar - WinDiesel
4. 1. 2021 18:28
Re: No a bude to umět aspoň
na mne to mluví japonsky - když mi přijde textovka, navíc mi to zobrazuje jen kus prvního řádku textovky
musím to přepínat zpět do bluetooth
jediné co má cenu je WAZE
Avatar - zaplosak
4. 1. 2021 18:13
Re: No a bude to umět aspoň
nebo bude dobré aby pán měl Žáčka v seznamu.... :D
Žert...
4. 1. 2021 18:07
Re: No a bude to umět aspoň
Asi myslíš českÁ ... mozna proto ti to nejede :-!
Avatar - KANKUNEN
4. 1. 2021 17:23
No a bude to umět aspoň
rozeznávat české jména. Call Žáček. A nic.
4. 1. 2021 22:48
omlouvám se za dva posty
...rozhraní Auto.cz má svoje mouchy🥺.
4. 1. 2021 22:46
Navi
No, povolené to není, Google se chová úměrně své velikosti (má všechny v p..i). Poslední zprávy jsou, že uvolnil vývojové prostředí, vývojáři mohou vyvíjet proti simulátoru, ale v opravdovém provozu testovat nemohou a dokud neřekne Google, tak se nic nezmění🤬🤯.
Chci svůj Dynavix!
4. 1. 2021 22:46
Navi
No, povolené to není, Google se chová úměrně své velikosti (má všechny v p..i). Poslední zprávy jsou, že uvolnil vývojové prostředí, vývojáři mohou vyvíjet proti simulátoru, ale v opravdovém provozu testovat nemohou a dokud neřekne Google, tak se nic nezmění🤬🤯.
Chci svůj Dynavix!