Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Znovuobnovil výrobu původní československé autodráhy: Je to motoristická líheň!

Řešíte, jak sebrat dětem z ruky mobil nebo tablet a naučit je lásce k motorismu? Pořiďte jim autodráhu. Miroslav Kotík stojí za obnovením výroby původní československé dráhy z roku 1966. Pokud ji máte doma, zbystřete!
Zpět na článek
Avatar - pradeda777
24. 1. 2021 12:15
Re: kup
Koupil jsem v roce 1969 z druhé ruky ve špatném stavu autodráhu Scalextric s tím, že ji "zrenovuji" a dám jednou synovcům k Vánocům. Dráhu jsem renovoval a renovoval a tak se mi to zalíbilo, že synovcové "utřeli nos"....ještě štěstí, že jsem jim to tenkrát neslíbil.... ;-)
Avatar - WinDiesel
24. 1. 2021 11:32
Re: Autodraha deti skoro vubec nezajima
no ale ty to podporuješ, ty mobily, tablety pojízdné EV-tablety tak musíš být spokojený, ne, wole?
Avatar - Blue Sun
24. 1. 2021 10:29
Re: Dokonce i auta na DO jsou všude.
To je vyloženě děsivé... dítě se má hýbat samo vlastní silou.
24. 1. 2021 09:37
Dokonce i auta na DO jsou všude.
A u nás bydlí i tatínek, co vozí děti v autě na Dálkové Ovládaní, a děti v tom autě bez pohybu mrznou.
24. 1. 2021 09:34
Huráááá!
Jdu na půdu....
(Díky za článek a info).
Avatar - kari.laz
24. 1. 2021 13:09
Re: Autodraha deti skoro vubec nezajima
Možná by stačilo ty děti k tomu vést. Se synem sme si hráli s autodráhou pořád. Stejně tak stavení modelů, hraní deskových her... když jim To ukážeš, hraješ si s nimi a tím vzbudíš zájem, pak nemají potřebu sedět jen u tabletu. I když má doma kamarády, hraje pak s nimi různé deskové hry, skládají různé stavebnice a podobně.
Ale dneska je jednodušší dát dětem tablet, ať se zabaví sami a pak nadávat, že jen sedí u tabletu.
Avatar - lordlord
24. 1. 2021 09:51
kup
doufám, že se dost vylepší kvalita motůrků autíček a hlavně ovladačů
Avatar - Zetti
24. 1. 2021 11:43
Re: Autodraha deti skoro vubec nezajima
Ja nevim jestli jsi tak hloupej od prirody nebo to jenom delas. Ja EV nepodporuju, ja mam rad PHEV, hlavne
protoze maji atmosfericky motor dopovany elektromotory se silou turbomotoru
protoze nemaji filtr pevnych castic a mocovinu
protoze maji velmi tichy jizdni projev, uz sem vyrostl z vyraznych zvukovych projevu
Avatar - Roland Von Wagen
26. 1. 2021 21:33
Re: Re: Autodraha deti skoro vubec nezajima
Tak ten velký profi kulec bychom si nechali líbit. Jenže bysme na tom i obědvali. To už chce prostor.
Avatar - Zetti
25. 1. 2021 13:53
Re: Autodraha deti skoro vubec nezajima
Neni mi to lito. uz sem to dal pryc. Kluci i holky radsi drti kulecnik, mam krasny profi velky pool, pingpong nebo fotbalek, kdyz to jde tak bazen.
Avatar - Ozzman
25. 1. 2021 11:58
Re: Autodraha deti skoro vubec nezajima
Jestli je ti to líto, já si klidně příjdu hrát :D
Avatar - Roland Von Wagen
25. 1. 2021 09:16
Re: Autodraha deti skoro vubec nezajima
Já jsem malému pořídil horké kola. On to po chvilce rozebral, nechal si jen jeden rovný díl a motor a vystřeluje s tím ty autíčka do zdi. Ale ještě než se všechno zavřelo, tak jsme jezdili do města na velkou autodráhu a ta ho bavila. Jenže domů už to pro nás nemá cenu pořizovat. Jednak má aut, her a stavebnic hafo a druhak je jiná doba a prostě děcka dnes tráví část volného času digitálně.
Avatar - Zetti
24. 1. 2021 18:17
Re: Autodraha deti skoro vubec nezajima
Ses na hlavu? Tobe je me lito, ze neco nechci a chci neco jinyho? Myslis ze vsichni musime chtit to samy? To je mi uprimne lito tebe. Nauc se respektovat priority tech druhych a pochopis hodne o zivotea jako bonus nebudes ze sebe delat id*ota
24. 1. 2021 16:24
Re: Autodraha deti skoro vubec nezajima
Tak to je mi tě upřímně líto, to já jsem řidičským duchem stále mladý a při chuti... :-!
Avatar - Zetti
24. 1. 2021 08:59
Autodraha deti skoro vubec nezajima
Koupil jsem jim Carrera asi 18 metru s predjizdenim postavenou trvale na velkem stole. Po trech letech jsem to dal pryc, decka to vubec nezajima. Mobily, tablety, porad nove hry, ale autodraha je totalne out