Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Rychlostní rekord Bloodhoundu opět v ohrožení, projekt je znovu na prodej

Projekt Bloodhound LSR, který si vzal za cíl pokořit „pozemní“ rychlostní rekord, je znovu v nesnázích. Od poslední záchrany přitom uplynul sotva rok.
Zpět na článek
27. 1. 2021 10:31
Re: Zakonzervování
Bez Schottkyho diody jsem samozřejmě v trvalé depresi .
Snažil jsem se povzbudit alespoň párem komplementárních tranzistorů a sbírkou keramických odporů, ale není to ono
28. 1. 2021 00:43
Elon
Mel by to koupit Musk, za 2 mesice by tam narval par baterek a elektromotoru, jeden dva raketove raptory, pokoril rekord a ukoncil projekt se slovy "byla to prilis mala vyzva. Pokracovat a pokorit ja nevim treba 5tis km/h nam uz pripadalo jako blbost".
27. 1. 2021 08:35
Re: Zakonzervování
Hele já jsem včeta bastlil a koukal jsem na nějaké pinouty tranzistorů. Tak jsem si myslel, že se ta reklama cíleně zobrazuje jenom pro mě. Jestli jsem ji "nahodil" všem tak se omlouvám. Beru odpovědnost na sebe.

PS: Ty doma nemáš schottkyho diodu? Jak se ti bez ní žije?
27. 1. 2021 08:18
Zakonzervování
Řek bych že uložení celého projektu k ledu není vůbec špatný nápad. Být investorem, taky bych to doporučil

PS. a hrozně se mi líbila reklama na Schottkyho diody. Jsem za ni moc rád, protože už od malička jsem toužil alespoň jednu Schottkyho diodu mít doma. :-)