Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Šílená Hayabusa od Suzuki přijíždí. Už potřetí!

Hayabusa nezemřela. Necelé dva roky od ukončení produkce představuje Suzuki nástupce, třetí generaci superrychlého cesťáku se jménem sokola.
Zpět na článek
Avatar - speedfred
8. 2. 2021 13:38
Re: Sokol přistál
Skoro žiadne radary slabučká premávka a o cestovných rýchlostiach tu radšej nebudem písať.😝 To by tu niektorým praskla cievka.🤯
Avatar - speedfred
7. 2. 2021 20:57
Re: Sokol přistál
Vždy som chcel Busu, ale nikdy k tomu nejako nedošlo. Nakoniec bola XX a na chvíľku 12R . Tie mašiny sú neskutočné (alebo boli).
Minulé leto som skúšal Z H2 že nejaký naháčik by sa hodil ale to už je moc 🙈. Ten kompresor je “hrozný”.
Avatar - SKAY
7. 2. 2021 18:00
Sokol přistál
Kultovní stroj :yes: dnes s ikonickým dyzajnem, kdo se naněm svezl pochopil slovo zátah :-! Natuněné tedeíčko se i mimo hospodu rovnalo hatepéčku :D
Avatar - speedfred
8. 2. 2021 11:28
Re: Sokol přistál
Tak ja som práve niečo málo pocestoval a XX nebola zlá. Fazer mi ale vyhovoval viac.
Starú ZX10 som mal aj ja, a keď si tak zoberieš ako to jazdilo cca 30 rokov spať, to bolo niečo.
Avatar - kari.laz
7. 2. 2021 20:32
Re: Sokol přistál
Tohle je hlavně motorka schopná delších cest se skvělým spodkem. Ten výkon je dostačující i přes tu hmotnost. A hlavně tak stabilní, že i ve velkých rychlostech skvěle maskuje, jak vůbec to řidič valí. Spolu s ZZR1400 to byla taková kategorie sama pro sebe.
8. 2. 2021 17:08
Re: Sokol přistál
To už je promlčený :yes:
8. 2. 2021 11:34
Re: Sokol přistál
Jasně že to bylo príma :-! . Jezdil jsem jako hovado a střídal motorky jako ponožky. Jediné co bylo na té době blbé, že se občas někdo vymázl nebo i zabil.
8. 2. 2021 09:11
Re: Sokol přistál
Já ani moc ne. Kdysi dávno jsem měl jeden z těhle autobusů Kawu ZX-10 (předchůdce prvního ZZR 1100) a nějak jsem z toho nebyl nadšený. BlackBirda jsem měl půjčeného od kámoše na sjetí a to už bylo o dost lepší, ale pořád to spíše bylo na rychlou přímku a takových silnic na jihu Čech u hranic s Rakouskem moc není. Osobně jsem nikdy netoužil po nějakém cestování na motorce, protože jsem byl otrávený z auta (a to se ještě dalo i jezdit). Nikdy jsem nepotkal ani nějakou V2, která by mi sedla a to jsem jezdil kde co včetně Ducati 851.
8. 2. 2021 03:25
Re: Sokol přistál
Suzuki porad dela super masiny - hlave ty s motorem V2 ;) . Ale osobne taky ted jezdim na Honde.
Avatar - SKAY
7. 2. 2021 22:11
Re: Sokol přistál
JO 4oka Kawa apak ty žebra jak na Ferari Krásné to léta.
Avatar - SKAY
7. 2. 2021 19:46
Re: Sokol přistál
Doba pokročila a dnes jít k Suze pro mašinu no nevím co tam koupit.... asi KTM Duke :*)
A Bude huř hmotnost roste a vykon klesá at se mají medvědi lépe....
Avatar - Dzakobo
7. 2. 2021 19:29
Re: Sokol přistál
Nečekal jsem, že výkon půjde dolů. Chtělo by to kompresor :D