Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Novinky Renaultu a Dacie pro rok 2021: Kdy se dočkáme SUV kupé Arkana či faceliftu Dusteru?

Renault čeká letos několik zajímavých novinek. Dorazí SUV kupé Arkana a po letech dojde k mezigenerační výměně Kangoo. Živo však bude také u Dacie.
Zpět na článek
3. 3. 2021 07:24
Re: kangoo
Kriste, to jsou zase kecy... Sedel jsi v tom Scenicu? Sedel jsi v Megane grandtour? A i presto, ze jsou to uz modely v druhe polovine zivotniho cyklu, bych vzal radeji jedno z techto dvou, i kdyz nove kangoo bude povedeny. Furt to bude primarne uzitkac.
Avatar - 3_diamanty
2. 3. 2021 19:49
kangoo
celkom sa mi zacina pacit nove kangoo... za mna ma dnes uz aj vacsiu buducnost ako scenic ktory pomaly ale isto je coraz nepraktickejsi predrazenejsi a aj v interieri gycovejsi... za to kangoo mi naopak pride moc solidne... pekne aj zahranatene.. s paradnou kabinou https://www.auto.cz/…aceliftu-dusteru?… .... nakoniec mozno aj lepsia volba nielen ako scenic ale aj ako megane/megane kombi ktory v novej generacii ma vzadu priestor na urovni maleho auta... cize za mna kangoo tu mu davam velke sance a moc som zvedavy na jeho test.... ale jasne.. aj na tu arkanu som zvedavy ... napr voci novej C4ke za mna ovela krajsie a dizajnovo solidnejsie auto s jadnymi liniami voci amorfnej C4ke.... renault docela jede... aj nove clio je famozne a jasny lider B segmentu.... no ale to kangoo ma vazne zaujjima... idealny rodinny pracant a zaroven kabina jak v dostojnej limuzine a k tomu vsetkemu aj s normalnym pristojovym stitom ... klobuk dole... normalne mi to pride az koncernovo uhladene a zahranatene v tej kabine... este ze to ma reanultacky volant inak by som mozno ani netipoval ze pozeram na interier renaultu ( to ma byt pochvala) .. skutocne pekny interier aj s lepsie riesenym infotainmentom ako tie sikmo posadene megagyce na vysku v talismane a pod ..... vyzera to hodne pouzitelne aj prijemne a seriozne.... a este keby spravili nejaku zdvihnutu verziu casom po vzore riftera ( pripadne aj v 4kolke ako konkurent pre caddyho ) .. ajajaj .... vidim tu velke moznosti.... kangoo bude este trhak a idealna rodinna volba ( bye bye scenic ) ... :yes: