Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes poodhaluje luxusní a futuristický interiér modelu EQS v novém videu

Nové video nabízí pohled do prémiového interiéru připravovaného elektrického sedanu EQS, kterému dominuje unikátní infotainment Hyperscreen.
Zpět na článek
Avatar - white label
3. 3. 2021 13:17
Re: Jeden
Přesně tak, současné "zbastlené" tablety v MB vypadají (mírně řečeno) nedůstojně!
3. 3. 2021 12:14
parada
jeden zapackany cinsky displej a 5milionov moznosti ambientneho podsvietenia ma byt luxus? dufam, ze svetla budu vediet vysvietit logo mercedesu na susedovo okno, aby vedel kde je jeho miesto :-!
Avatar - WinDiesel
3. 3. 2021 12:22
Re: parada
v praxi to přenastavíš 5x a potom jezdíš s jedním nastavením ...
pokud tedy jezdíš a nemáš to jen jako hračku :no:
3. 3. 2021 13:27
Kdysi výrobce aut,
dnes čínský výrobce přehnaně velkých obrazovek. Jenom se divím, proč tu hyper televizi kazí fyzickými kolečky klimatizace, vždyť proudění vzduchu by šlo tak krásně namalovat na ten displej. Doufám, že facelift tento hrubý přešlap vyřeší.
https://t.cncenter.cz/…igin-6758777.jpg?…
Avatar - WinDiesel
3. 3. 2021 12:20
jděte už s tím futurizmem ...
... do zádele !!!!!!!!!!!
3. 3. 2021 12:17
Re: parada
Presne. 5 milionu ruzných barev, to je dnesní svet.Místo rízení se venuj nekonecnemu rozhodovaní, jestli je lepsi mit tento odstín modré anebo ten druhy,treti,ctvrty...................
Avatar - Warrual
3. 3. 2021 12:38
Patlačky
Příjde doba kdy to výrobci přestanou cpát do aut nebo je to navždy? :no:
Avatar - Blue Sun
3. 3. 2021 12:50
Jeden
by si myslel, že to je ovládací panel pro novou generaci Enterprise do Star Treku.
3. 3. 2021 12:16
tablet
A to si jako mám na zádel sednout z tabletu????Nevydal nahodou německý soud zákaz ovládání dotykového displeje řidičem za jízdy? V mém autě si ani nemůžu za jízdy spárovat pomocí fyzických tlačítek bluetooth, ale Němci stále ostentativně cpou veškeré ovládání na uplatlanej kus LCD displeje.
3. 3. 2021 14:38
Re: Jeden
Hej, ze pri nastupovani bud ty alebo spolujazdec pripadne nejaky predmet v aute do toho nabura a mozes menit celu pristrojovku. A kedze to bude taketo velke, co spravi aj samotna roztaznost materialov, ako sa to bude pri jazde krutit/nerovnosti atd. Ako jasne, aj tablety do aut maju uplne inu konstrukciu ako tie pre bezne pouzitie a s takymito faktormi sa rata, ale predsa len toto je na 3/4 sirky auta.
Avatar - Blue Sun
3. 3. 2021 13:30
Re: Jeden
Spock určitě ne. Když už, tak Sulu nebo Chekov. ;-)
3. 3. 2021 12:54
Re: Jeden
Rovnako moja prvá myšlienka, USS Enterprise a za volantom Spock :)

Toho digitálneho okolo nás začína byť nejako priveľa. Nechápem načo.
3. 3. 2021 12:54
Re: Jeden
Aj tak mi to pride ako ovela lepsie a elegantnejsie riesenie ako tie zbastlene tablety teraz. Obaval by som sa ale zivotnosti - ani tak nie elektrickej ako mechanickej.
3. 3. 2021 16:52
Všechno špatně...
Takové absurdní domácí kino místo pořádná přístrojové desky bych ve svém autě nechtěl ani zadarmo! :-O :-( :no:
3. 3. 2021 14:19
Jsem vazne zvedavy
Jsem vazne velmi zvedavy jak si Mercedes poradi s poradnym EV.
Soucasne EQC sice vypada dobre, zvlast nazivo je to designove celkem bomba, ale popravde jako EV ma mnoho chybicek.
Velmi doufam, ze tohle auto uz bude poctivy. Jako fanda aut se nemuzu dockat, ikdyz cenove to bude urcite nad me moznosti :-) Ale o to nejde :-)
4. 3. 2021 08:07
Re: Jeden
Úplně v pohodě jdou ty displeje poškodit třeba při čištění, při vysávání, nebo při neopatrném pohybu v rámci aktivit se spolujezdkyní...:-) stačí trochu přitlačit. Při tom čištění, samozřejmě.
Avatar - Blue Sun
3. 3. 2021 18:23
Re: Jeden
Už to není vždycky tak, jak popisuješ. Nemělo Audi nedávno velké centrální displeje na ovládání? Mercedes má taky velký centrální displej u nového S. Musel bys opravdu záměrně chtít ten displej rozbít, sám o sobě rozhodně nebude taková křehotinka.
Avatar - Blue Sun
3. 3. 2021 18:21
Re: Jeden
Spock není typický pilot, do té role zkrátka nezapadá. Sulu je mi tam příjemnější.
Avatar - WinDiesel
3. 3. 2021 16:12
Re: Jsem vazne zvedavy
Ale jistě že poradí ale cena bude tomu odpovídat :-)
Avatar - WinDiesel
3. 3. 2021 16:11
Re: Jeden
Ale no tak, Spock taky, koukni se znovu na všechny díly
Avatar - WinDiesel
3. 3. 2021 16:10
Re: Jeden
je to plast takže se to dá poškrábat
3. 3. 2021 16:09
Re: Jeden
displeje su ale na urovni budikov a nejaky centralny na ovladanie - ktory je stale relativne maly (ok mozno vynimka tesly) Takze dotyk je takmer vyhradne cieleny. Tu je to pristrojovka od dveri k dveram. Je to neporovnatelne vecsi rozmer a rovnako jeden kus + vaha celku. Myslim si, ze je to dost neporovnatelne. Akoze nemal by som s tym problem pri novom aute vobec, pri jazdenom by som si to uz 2x asi premyslel.
Avatar - Blue Sun
3. 3. 2021 15:33
Re: Jeden
Mechanicky to bude asi OK, různé skleníky jsou v autech už deset let a problém to nebyl. Nebo jsem se aspoň nedočetl o nějakých zásadních problémech s mechanickou odolností. Roztažnost materiálů by mohla teoreticky dělat problém, ale spíš bude skoro neměřitelná.
Avatar - Blue Sun
3. 3. 2021 13:31
Re: Jeden
Co myslíš tou mechanickou životností? Odolnost proti rozbití nebo trvanlivost samotných displejů?
Avatar - WinDiesel
3. 3. 2021 16:12
Re: Kdysi výrobce aut,
A taky to má zcela zbytečná 4 kolečka, 2 vpředu a 2 vzadu :D