Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Tohle by měl být nový Nissan 400Z. Z továrny unikly fotky produkčního vozu

Nissan sice prototyp nového "zetka" ukázal loni v září, k odhalení produkční podoby sportovního kupé má však dojít až později v tomto roce. Přesto si napjatě očekávanou novinku zřejmě můžeme prohlédnout už dřív.
Zpět na článek
23. 3. 2021 21:14
Re: hej svet je dobrej
Ano, jen kvůli evropským ekofašisfům! Snad aspoň půjde individuálně dovést z USA, jistě to bude Božská řidičská lahůdka! :-) :yes:
Avatar - Dinar
24. 3. 2021 08:26
Zatím samo nevíme,
jak to auto bude jezdit, ale takhle z obrázků a udávané techniky a parametrů se mi to líbí moc. :yes:
23. 3. 2021 20:58
Re: hej svet je dobrej
vyzera vyborne ... retro ... nieco ako ked BMW vyrobilo Z8. len je dost pravdepodobne, ze v EU sa vobec predavat nebude, zial.
23. 3. 2021 20:12
hej svet je dobrej
Jeste dobrou cenovku at je na silnici na co koukat ✌️
25. 3. 2021 19:52
Re: hej svet je dobrej
Je to svym zpusobem smutne, ale je to tak.
Ja osobne bych koupil budto levnejsi MX-5 klidne 1.5 nebo potom preskocil Toybaru a rovnou sel do sestivalce v Nissanu.
Avatar - Emel
24. 3. 2021 23:12
Re: Grill
350Z mělo pár detailů, který se mi nelíbily... asi nejvíc ty vysoký přední světla - mám radši nízká světla na šířku, navíc to čistě stříbrné pozadí... když se objeví nějaký decentní tuning s tmavým pozadím světel, je to hned radikální zlepšení.
https://fullcartuning.com/…0z-56464-df4.jpg
Avatar - Emel
24. 3. 2021 23:06
Re: Zatím samo nevíme,
Jj, souhlas... hlavně co do designu je to po delší době zase něco přirozeně elegantního. Inspirace 240Z je patrná, ale ne zbytečně přehnaná. Jsem zvědavý na cenu ve srovnání se Suprou...
Avatar - palix
24. 3. 2021 17:39
Re: Grill
To auto vyzerá spredu tak neagresívne. Keď vidím niektoré autá v spätnom zrkadle, tak budia rešpekt . Akoby hovorili - "Uhni, teraz idem ja a ty mi zavadziaš" :-! . Tento Nissan vyzerá tak nejako "dobrosrdečne" ;-)
Avatar - speedfred
24. 3. 2021 12:06
Re: hej svet je dobrej
To vážne sa tak zle predával? Pritom to auto bolo jedným časom pod 1mil Kč.
No uvidíme čo s tým teraz spravia, auto ale vypadá fajn.
24. 3. 2021 11:55
Re: hej svet je dobrej
Nebo taky proto, ze to nikdo nechce.
Nissan 370z se myslim od roku 2013 v CELE evrope nedostal pres 1000 kusu ROCNE.
To je doslova a do pismene NIC. Nikdo to nechce.
24. 3. 2021 09:07
Grill
Na studii je ten přísně obdélníkový grill pro mne velmi těžko skousnutelný, vypadá spíš jako zapomenutá díra. Na tom stříbrném je to o dost lepší, ač to podle detailů nevypadá že by jej změnili. Tak uvidíme asi až naživo jestli je to jen úhlem pohledu nefotogeničností tohoto detailu nebo jestli je to opravdu ošklivé.
Prozatím 350Z byl z hlediska exteriéru ve své době pro mně asi větší bomba.