Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Očekávaný pick-up Hyundai je konečně tady! Santa Cruz se představuje na prvních skicách

Příchod pick-upu značky Hyundai poprvé naznačil již v roce 2015 koncept Santa Cruz. Po šesti letech vůz konečně míří do výroby. Jméno zůstalo, design se však změnil.
Zpět na článek
Avatar - WinDiesel
1. 4. 2021 14:52
A z 2,5 litrových benzínů se vyklubou diesely ...
Ono totiž i v USA mají všechny malé pickupy jako jsou Colorado a Ranger atd dieselové motory ...
1. 4. 2021 14:15
Zatímco Tucson...
...se mi nelíbí a to nejen kvůli novému stylu masky se světly, tak Santa Cruz vypadá fantasticky. Opravdu povedené! :yes:
1. 4. 2021 19:36
Re: Re: Zatímco Tucson...
Ja by som tam dal trosku viac hran, ale oproti tucsonu je to super.
4. 4. 2021 14:42
Pěkný
Vypadá skvěle ... ale nový Tuscon se mi líbí víc, je kompaktnější a ten sci-fi design má propracovanější, tady si trochu nejsem jistý přechodem té boční horizontály do trojúhelníku, zhruba pod zrcátky ... to by člověk musel vidět naživo ... ale :yes:
2. 4. 2021 07:39
Re: A z 2,5 litrových benzínů se vyklubou diesely ...
To myslis jako aprilovy vtip, ne? :-) Krome Colorada/Canyonu nema zadny mensi pickup v Americe diesel. A i to Colorado ho ma jen jako jednu ze tri moznosti.
Avatar - 3_diamanty
1. 4. 2021 14:43
Pecka
Jak mi face tucsonu nesedi k zbytku vozu a vyzera byt zrely na facelift tak tu je to razom ine kafe a ina vizualna liga .... toto uz ano.... dokonala vizaz... santa cruz :yes: