Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mladí řidiči častěji bourají. Co se teď šíří po sociálních sítích?

Videa, která se šíří především na sociálních sítích, vznikala pod taktovkou režiséra Pavla Soukupa, autora oceňovaného seriálu #martyisdead a mají oslovit zejména mladé řidiče. Analýza České asociace pojišťoven totiž potvrdila, že řidiči s nižší praxí způsobují více nehod. Šetření také ukázalo, že sice způsobují nehody za menší částky, ale způsobují jich více. S osvětou má pomoci série videí se známým standup komikem Tigranem Hovakimyan. Nechybí vtipné situace, fóry ani hlášky typu „Tady je padesátka a ty jedeš snad mínus dvacet“.
Zpět na článek
Avatar - rohYpnol
22. 4. 2021 13:28
Re: Místo 70 jedu 140
Kdyby všichni byli na tvé inteligenční úrovni, tak se tady na silnicích všichni pozabíjíme.
Avatar - pradeda777
14. 4. 2021 16:12
Mladí řidiči...
...víc bourají, protože umí daleko líp riskovat...... ;-)
14. 4. 2021 09:45
Re: Jak utopit
První jsem vydržel celé, druhé jen do půlky a vypnul. Něco tak stupidního jsem už dlouho neviděl
22. 4. 2021 15:45
Re: Náhodou
Ač se mi některé standupy Tigrana Hovakimyana líbí a byl bych možná tedy i ochoten přimhouřit oko, nepřimhouřím.

Je to slabý, vtip drhne a hodně, pokud tam vůbec nějaký je, ideový odkaz není úderný a jednoznačný, přínos klipů, podle mého názoru, pochybný. Nedosahuje ani do pasu třeba kampani Nemyslíš - zaplatíš. A to Renče moc nemusím.
Avatar - rohYpnol
22. 4. 2021 13:34
Náhodou
Nebudu hodnotit ekonomickou stránku, smysluplnost atp.

Ale výsledek mě celkem pobavil. Obvykle bývá výsledek těchto spotů hodně bídný, ale tohle se celkem povedlo. Pamatuji si minulou kampaň na téma agresivita zabíjí a rádoby sugestivní scény byly spíš za hranou trapnosti.

Já bych tedy šel jinou cestou. A to cestou reálných ukázek. Reálných výsledků zničených životů a lidských tragédií. Ať to každý vidí ty následky a co k tomu vedlo. Že život od smrti dělí často opravdu méně než tenká bílá čára. Mnohým neštěstím nejde zabránit. Ale pak tu je hromada těch naprosto zbytečných. A ty nevyřeší žádné autonomní řízení a podobné nesmysly. Ty vyřeší jen odpovědnost každého účastníka silničního provozu :-! .
14. 4. 2021 09:52
Místo 70 jedu 140
U nás u Brna na přivaděči u Kývalky je křižovatka, kde jsou nehody pořád. Je tam 70, ale jezdí se 140.
Většina z těch borců jsou mladí. Tedy mládí vpřed.
22. 4. 2021 22:05
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Uživatel_5340709
22. 4. 2021 17:56
Re: Náhodou
Kdyby Renč tehdy MD nepusitl žilou, tak bych taky mohl souhlasit. :-(
Avatar - Jerry.Gunman
22. 4. 2021 13:28
Re: Jak utopit
Správně politicky angažované, přepálené a kreténské.
Jako karikatury Jiřího Žentela v Rudém Právu neblahé paměti... :-(
Avatar - xxc
14. 4. 2021 15:02
Re: Místo 70 jedu 140
Keby tam bola 150ka, tak dáva každý väčší pozor a nehôd by ubudlo.