Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: GentleTent nabízí nafukovací stan, který udělá obytňák z každého pick-upu

Unikátní stan s nafukovací konstrukcí má ve složeném stavu rozměry pouze metr na metr, po rozložení však nabídne dostatek prostoru ke spánku i prostornou předsíň.
Zpět na článek
13. 4. 2021 18:21
Re: Přijde mi to fajn ...
No, mně by přišel fajn tak akorát ten Hilux, jak píšeš.

Tu předraženou šprcku, co se komplikovaně nafukuje půl dne ať si nechaj. A to ještě neukázali, jak se ta kravina musí rychle a snadno skládat. Asi nejhorší varianta střešního stanu co jsem kdy viděl a že je z čeho vybírat. Můj názor.

Sorry.
13. 4. 2021 18:46
Re: Přijde mi to fajn ...
:-) A asi tak jednu sezónu užívání, než to začne někde ucházet. To v lepším případě, taky může jít hned první den v noci okolo partička přivožralejch chlapečků s rybičkou....jen tak, ze srandy.....
13. 7. 2021 12:56
Juhu
S tímto na dovolenou? No nevím, co by si o mně teda lidé z kempové komunity pomysleli. Vím, na tom ani tak nějak nezáleží, ale já bych si prostě nechtěla připadat divně. Když si s přítelem bereme nějaké nové vybavení z https://www.naturehikecz.cz, vždy se ostatní diví co jsme to zase splašili. Ale nakonec nám to závidí. To jsem ráda.
14. 4. 2021 07:24
Re: Přijde mi to fajn ...
No, musí sa v tom dobre spať , keď sa do toho oprie vietor.
Avatar - WinDiesel
13. 4. 2021 17:41
Přijde mi to fajn ...
... jen bych pod tím spíše chtěl mít plánovaný Hilux s 6-válcem dieselem 3,3.