Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Spy Photos: Audi TT RS (další okruhové foto bez maskování)

Audi se připravuje na dobrodružnou výpravu. Nové kupé TT dostane vrcholnou verzi s názvem TT RS, která bude mít za úkol znepříjemňovat život na trhu malým kupé Porsche Cayman.
Zpět na článek
anonym
2. 11. 2007 20:42
Re: bmw
ale zas taky dramaticky rozdiel tam neni ;-)
Avatar - skejpa
2. 11. 2007 19:19
Re: motory
land rover neni BMW a kdyz do toho land rover da motor ktery ocividne nepodava dostatecnou dynamiku, neni to chyba BMW ale Land Roveru...
Avatar - skejpa
2. 11. 2007 19:17
Re: motory
protoze si ho vetsina lidi kupuje uz z povesti a ne proto jake je to auto. nerikam ze je spatnej to vubec. jen si podle me muzes vybrat mnohem lip...
btw: taky odebiram speed a nad tou hlaskou bych se pozastavil jinak. je to vubec chvala, ze se bude prodavat, ikdyz bude blbej ? co myslis...
Avatar - skejpa
2. 11. 2007 19:13
Re: To je neco!
ty sou prave fantasticky ! na tom sklopenym zadku vypadaj uzasne :-) to by me zase nastvalo kdyby je sundali...
Avatar - skejpa
2. 11. 2007 19:11
Re: HA HA HA!!!
asi proto ze mas na vsechno divny nazory a proto byl prekvapenej (rozumnej vyjimecne) ze s tebou nyni souhlasil... ;-)
neregistrovaný "rastov"
2. 11. 2007 07:16
bmw
bmw je trieda audi ani cely vw sa s nim nemoze rovnat co sa motorov tyka
anonym
2. 11. 2007 00:58
Re: motory
No do Land Roveru dodava BMW motory taky a jeli jsme na zavody s jednim takovym petivalcovym dieslem a kdyz musi na dalnici podrazovat na trojku protoze to nejede tak to je docela krize... BMW se mi proste nelibi.
1. 11. 2007 17:37
Re: 5ti hrnek 20ti dekl
No,jen aby to nebyl trivalec Htp(trochu poladeny)s polovinou ctyrvalce Tsi(TFSI,....) ;-)
neregistrovaný ""Look""
1. 11. 2007 16:08
Re: HA HA HA!!!
Ja vim. ;-) Jen sem se ptal proc. :-O
neregistrovaný "Shortař"
1. 11. 2007 15:59
Re: HA HA HA!!!
To jsi mě špatně interpretoval. "Vyjímečně ti musím dát zapravdu" = Vyjímečně s tebou souhlasím... Chtěl sem tím říct, že s tebou většinou nesouhlasím.
neregistrovaný ""Look""
1. 11. 2007 15:57
Re: 5ti hrnek 20ti dekl
V tomhle si opravdu neumim predstavit 5ti valec ani nejhorsim snu. :-O
neregistrovaný ""Look""
1. 11. 2007 15:55
Re: HA HA HA!!!
Ted jsem nemyslel ze je pro holky. Jen to ze Porsche je opravdu nekde jinde pokud jde o exluzivnost. :-!
Jinak TT ze je auto pro holky by se dalo rici o te prvni generaci. Tahle se mi docela liby. ;-)
Jinak proc ze mam vyjmecne pravdu??? :-O
neregistrovaný "Shortař"
1. 11. 2007 15:48
Re: HA HA HA!!!
Výjimečně ti musím dát zapravdu. "Tétéčko" je auto pro holky, homoklády a metrosexuály(skrytý homoklády). Cayman sice neni 911, ale je o poznání mužnější než TT.
neregistrovaný ""Look""
1. 11. 2007 15:39
Re: motory
O VW se rika ze je to nuda. Podle mne ne. Tedy tak mysleno ze ho nekritizuji. Protoze jinak je i Audi v tomhle ohledu nuda. Ani ne tak konzervativni. Jen proste manageri dobre vedi proc neudelat motory takove aby byli vsude najlepsi. Ty auta maji totiz svoji klientelu. Proto nepotrebuji delat jeste lepsi nez ma Bmw. Presne jak jsem to ve Speedu ctel: "Novy Passat by mohl mit 1000 chyb a stejne se bude dobre prodavat.".
neregistrovaný "Vi King"
1. 11. 2007 15:31
motory
je fajn, ze audi prichazi s novymi motory (jestli tedy jsou udaje v clanku spravne), pevne verim, ze budou spickove... totiz, ackoliv jsem velkym milovnikem audi a opravdu rad bych nekdy audi vlastnil, tak proste musim uznat, ze BMW je s motory stale napred a asi jeste nejakou dobu bude, napr. ten 2xpreplnovany (jestli se nemylim) 2-litrove diesel, ktery nedavno predstavili (nebylo to spolu s predstavenim 3-dverove rady 1?? ted fakt nevim) je brilantni, jeho parametry me opravdu uchvatili a jeho testy dopadli na vybornou... jenomze bmw se mi moc nelibi, hlavne po strance designove... takze bych uvital, kdyby audi (tedy vlastne volkswagen) trochu obmenil stavajici motory nejakymi novymi, zajimavymi, ktere dodaji teto znacce jeste vetsi atraktivitu... :yes:
neregistrovaný ""Look""
1. 11. 2007 14:45
Re: 350Z
Je to skvely vuz. Opravdovy sportovni vuz. Ale tohle je premiove auto! ;-)
neregistrovaný "s-a-t-r"
1. 11. 2007 14:42
Re: 350Z
Ano, 350Z je zajisté skvělý vůz, ale převyšuje oba konkurenty hmotností. Nicméně TTRS také asi nebude pírko jakým Je třeba s 2,0TFSi...
anonym
1. 11. 2007 14:28
350Z
možná ještě zapomínáte na NISSAN 350 Z...
neregistrovaný ""Look""
1. 11. 2007 14:03
Re: HA HA HA!!!
Ja tez nechapu jak pro tak premiovu znacku muze byt nejake TT tezka konkurence! >:D >:D >:D
Pak jsem si ale uvedomil ze TT je opravdu popularni auto. :yes:
Stale ale zustava fakt ze Porsche muze ostat klidne. Ti maji jinu klientelu. :-!
neregistrovaný ""Look""
1. 11. 2007 14:00
To je neco!
350K??? Jen aby zase nebyli problemy s ovladanim.
Doufam ze ty obri nevzhledne koncovky vyfuky daji pric! :no:
Avatar - Dinar
1. 11. 2007 12:40
Re: Cayman
Co do jízdy, není Caymanu konkurentem žádné podobně velké kupé, ani ta s motorem vpředu a zadním náhonem. Z hlediska potenciálních kupců už TT-RS konkurentem Caymanu být může.
Avatar - Dinar
1. 11. 2007 12:38
Re: V8 z RS4 těžko...
2,0 TFSI bude pro TT S, TT RS má opravdu dostat úplně nový motor 2,5 biturbo.
neregistrovaný "RomanSv"
1. 11. 2007 12:36
5ti hrnek 20ti dekl
jenom tise doufam ze tam daj ten 5ti valec. petivalce od AUDI jsou legendou a kdo nejaky zazil(mel sem tu cest ve stary S6ce) musi mit ten samy pocit co ja kdyz slysi ze se chteji vratit...
mam z toho husy kuzi, strach ruku v ruce s radosti.
anonym
1. 11. 2007 11:33
Cayman
Obávám se, že auto s motoren vpředu a pohonem 4x4 může být těžko konkurecncí pro auto s pohonem vzadu a motorem uprostřed....
1. 11. 2007 11:16
V8 z RS4 těžko...
... to by TT nesmělo být s příčným motorem.
V8 se tam nevjde, navíc podélně už asi fakt těžko ;-\

Tipuji buď na ostřejší S3 (2,0 TFSI) nebo něco jako vylazený R36, popř. opatřený Turbem.
Na 2,5 s Biturbem nevím co napsat. Možné to je.