Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ostrá Toyota GR Corolla může být výkonnější a dostupnější než GR Yaris

Pětidveřový hatchback by měl stejně jako GR Yaris nabídnout pohon všech kol a manuální řazení, výkon by však měl vyrůst až na 300 koní, zatímco cena má nepatrně klesnout.
Zpět na článek
Avatar - 3_diamanty
22. 4. 2021 19:36
Re: Cena
Kazdopadne toto vyzera daleko lepsie ako ten zabacky rozcapeny gr vytuneny yaris... a corolle by sa nahodou nejaky sportovo ladeny kusok aj zisiel ... imidz neimidz ze jo.... rovnako mazda 3 mala kedysi nadupany model mps a tusim bol rovno aj v 4kolke... ale ta nova zabacka 3ka uz pre istotu tiez nic sportove neponuka...
Avatar - Markus1
22. 4. 2021 20:22
Re: Cena
Clovece prevez sa v tom yarise!!!!nie som fanusik toyoty ale to auto je top... tieto tvoje ,,sidliskove,, hodnotenia su nonsens.....
22. 4. 2021 17:27
Re: Corolla
Obidve úpravy sú relatívne decentné a vyzerajú dobre. Na tejto Toyote o kvapku lepšie, čo pripisujem bielemu laku. Dnešné monofarebné autá, najčastejšie v odtieňoch bielej, šedej alebo striebornej také oživenie potrebujú ako soľ.
Avatar - _Karel_
22. 4. 2021 16:29
Corolla
Je to sice jen X-Tomiho malůvka, ale - hned mě napadlo srovnání s včerejší Vitarou. Tahle Corolla je ukázkou (alespoň pro mě) vkusné barevné úpravy (alespoň pro mě) . Když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
Avatar - Uživatel_5340709
22. 4. 2021 17:48
Re: Corolla
Kájo nemohu nic než plně souhlasit. :yes:
Avatar - pradeda777
23. 4. 2021 09:22
Re: Cena
....trojválec je poloviční šestiválec.... :-! Kdysi jsem ohrňoval nos nad u.s.r.a.n.ý.m čtyřhrnkem...jak se časy pod tlakem ekofašistů rychle změnily.... :-(
Avatar - iudex
23. 4. 2021 08:22
Re: Cena
Zbytočné. Topper sa viezol v pár autách svojej rodiny, všetko ostatné hodnotí cez monitor. A vždy presne opačne ako recenzenti.
Avatar - speedfred
22. 4. 2021 22:10
Re: Cena
Myslím že Ma3 MPS štvorkolku nemala, iba Ma6.
Jarrdo GR vypadá v reále hodne zaujímavo, ja si myslím že si ho ani nevidel.
Avatar - wakantanka
22. 4. 2021 20:19
Re: Re: Cena
Ten Yaris ale má pary dosť, narozdiel od posledného Lanceru, ktorý sa tvári že je EVO 🙂
22. 4. 2021 16:45
Corolla Gr
Pokud bude v kombiku a 4x4 tak pro mě velký adept na příští auto :-!
Avatar - Ozzman
23. 4. 2021 13:17
Re: Cena
:-[] Tak víš jak, TSI tahá vodspodu, tak je rozmlsany :D
Avatar - Ozzman
23. 4. 2021 08:46
Re: Cena
On fakt vypadá rozkročeně a připravený vyskočit :D To z fotek Topper moc nepozná, ale je to fakt.. Mitsubishi Eclipse cross pry byl rodinny ideal, zatím neznam žádnou rodinu v okolí, kdo to auto má a spíše když už je vidím s polepy prodejce jako předváděčky :D
Avatar - iudex
23. 4. 2021 08:21
Re: Cena
Tak ešte nevieme, či to niekedy bude, sú to zatiaľ len divoké sny, každopádne hotheč týchto parametrov za cenu nižšiu ako Yaris, to by sa mi páčilo (aj dizajnom, ak by vyzeral ako Tomiho kresbička).
Akurát to zase posunie hranice toho, čo budeme ochotní akceptovať, trojvalec v hotheči nižšej strednej... :-O
Avatar - iudex
23. 4. 2021 08:18
Re: Cena
Už som sa naučil, že Topper hovorí presne naopak toho, čo je realita. Takže ak nejaké auto pochváli a predpovedá mu predaje, bude to prepadák a naopak, čo ofrfle, to je odborníkmi považované za špičku. :D
Presne ako Yaris, každý, kto to auto jazdil spieva chválospevy. A aj vizuálne vyzerá dobre, taká malá nas_atá raketa. A niektorí kolegovia ho už majú objednaný, a to mali silnejšie autá.
Avatar - Ozzman
23. 4. 2021 07:50
Re: Cena
Vytuneny? Hele, to je asi nejlepší hothatch B segmentu současnosti, nic jiného na trhu není, ani co by se tomu podobalo. Viz SpeedFred, viděl si to auto někdy? :D
Avatar - _Karel_
22. 4. 2021 19:12
Re: Corolla
Proti oživení nic nemám, jen by to mělo trochu vypadat.
Avatar - Mikesus
22. 4. 2021 18:38
Cena
Cenu chtějí asi srazit tím, že yaris je kusovka dělaná ručně, tohle bude normální sériovka asi.
Jestli to bude levnější, tak to bude hodne zajímavé. To by znamenalo že by měli jít s cenou dolu i u ostatních motorizaci. A pak bude muset i konkurence, protoze napr RS O4 by byla za danou cenu neprodejná.
Ale je to zatím jen teoretizování, tak uvidíme co přijde.
Avatar - wakantanka
26. 4. 2021 08:23
Re: Cena
Pravda, moja chyba GTX, hojne ich jazdilo aj rally, jednu červenú preháňal aj J. Béreš starší a potom si poskladal Quattro :D
23. 4. 2021 23:28
Re: Cena
Jedna technická - a ono se tady smí "pindat" jenom, když si to koupíš? A navíc je tvoje úvaha pitomost na druhou - proč bych si měl kupovat auto, proti kterému údajně budu "pindat"? :-[] :-[] :-[]
Avatar - speedfred
23. 4. 2021 18:09
Re: Cena
Nemyslel si GTX/GTR ? Ju som mal a to bola poctivá štvorkolka.
Avatar - Mikesus
23. 4. 2021 16:59
Re: Cena
Tady ty palce nalitaly všem během chvilky. To neřeším.
No je to rychlejší oktavka, která by byla dražší a pomalejší. Ale i srovnání s aktuálním 2.0HSD, které začíná na nějakých 700tis, tohle by údajně bylo od cca 790tis. Coz není takový rozdíl na tom jaký by byl dynamický rozdil.
Avatar - lamal
23. 4. 2021 14:02
Re: Cena
samoška, teraz uz je kazda atmosfera slaba ... az na spacestar, tam je este asi dostatocna
Avatar - pradeda777
23. 4. 2021 13:44
Re: Cena
Tož mě tříválec příjemně překvapil již v době když jsem kupoval M140i (2016) a měl půjčený na víkend 2AT v tříválci. Pohoda. No a před tím, když jsem si dělal český řidičák a jezdil s 3 vál. Fabií, tak no problem. Ale, že bych tenkrát po něčem takovým toužil nebo zvažoval, tak to ani omylem. Dnes je všechno jinak a na rohlíkový express a snad i jako univerzál na stará kolena, by asi Yaris Cross s tím 1.5 l motorem byl ok.
Avatar - pradeda777
23. 4. 2021 12:51
Re: Corolla
Ano, 128i vypadá sakra dobře.....obzvlášť v AW....kdyby byla v manuálu, tak bych ji hned zařadil do Schindlerova seznamu.... ;-) Ještě jsou tam 2-3 místa volná.... ;-)
Avatar - iudex
23. 4. 2021 09:49
Re: Corolla
Súhlas, GTI je stále decentné a je priestor na drobný posun, ostatne Clubsport nejaký ten polep naviac má. U mňa je tak hranica prijateľnosti 128ti, viac by som už nechcel: https://media.caradvice.com.au/…ryzxatqkeert.jpg
Avatar - pradeda777
23. 4. 2021 09:17
Re: Cena
Corolla měla v minulosti také "hot" modely. Ano, bylo to v předturbové éře, ale na tendejší dobu to byly HOT stroje.... :yes:
Avatar - pradeda777
23. 4. 2021 09:11
Re: Corolla
Ok. Ale podle mě (experta na polepy.... :D ) GTI potřebuje tu červenou linku podpořit nějakými dalšími prvky. Brzdové třmeny jsou ok, ale chtělo by to ještě něco decentního navíc..... :-! .
Avatar - Ozzman
23. 4. 2021 08:47
Re: Cena
Věř mi, že takový trojválec za ty peníze s 4x4 budeš akceptovat a velmi rád :D A to jsem jezdil jen tou slabší verzí v Yagru :D

To bude akorát Arese pindat, kterej si to stejne nekoupí :D
Avatar - wakantanka
23. 4. 2021 08:34
Re: Cena
No jedine že myslel mazdu 323 GTi, tá bola tuším posledná so štvorkolkou.
Avatar - Ozzman
23. 4. 2021 07:53
Re: Cena
Nevím, za co si dostal tolik palců, že pokud bude mít to auto tyhle parametry, bude i jako kombi a 4x4, tak to opravdu asi bude auto, co zamává hothatchi v kompaktech, ale myslím, že ORS to neohrozí, to totiž není hothatch :D Je to jen rychlejší Oktávka.
Avatar - lamal
23. 4. 2021 11:59
Re: Cena
no v teste 208 a yarisa mi nadvihlo dekel z neho... jeho nedostatocnych 93nm, vágus ...
Avatar - lamal
23. 4. 2021 11:58
Re: Corolla
K comu su tam tie cervene zaslepky ? Pre mna je to naopak neprijatelné, zbytocne rusive, trochu kolotoče. Ale holt... kazdy to ma inac.
Avatar - Ozzman
23. 4. 2021 10:27
Re: Cena
Nebudu ti lhát, taky se mi do R3 nechce, ale bude to problém spíš v hlavě než motoru
Avatar - iudex
23. 4. 2021 09:46
Re: Cena
A štvorvalec je polovičný osemvalec a tretinový dvanásťvalec. To nie je argument. Ako ja som už tiež napoly uvarený a R3 pre mňa nie je prekážka, bol to len taký povzdych.
Avatar - iudex
23. 4. 2021 08:14
Re: Corolla
Vidím to (opäť) rovnako, ak by takto vyzerala hot Corolla, bolo by to super. Práve tá farebná kombinácia tomu dáva šťavu, je to pútavé a výrazné bez toho, aby to pôsobilo prehnane či cirkusovo (modří už vědí, o kom je reč).
Ja mám takéto decentné farebné odlíšenie rád, či už ide o GTI (mimochodom dnes ráno som prvýkrát videl naživo nové GTI a zvonku vyzerá dosť dobre), alebo bavorskú 128ti.
Tam je len jedno riziko, že tie farebné prvky sa môžu biť s niektorými farbami karosérie (resp. všetkými s výnimkou "čiernobielych" nefarieb), resp. zanikajú (červené linky na červenom GTI).
https://i.ytimg.com/…axresdefault.jpg
P.S. Nerozumiem, kto a prečo Ti dal 8 mínusiek.