Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: BMW představilo novou generaci Art Cars, vytvořila je umělá inteligence

Mnichovská automobilka už během své existence spolupracovala s nespočtem slavných umělců, k vývoji nových BMW Art Cars si však přizvala na pomoc systém umělé inteligence.
Zpět na článek
Avatar - Dinar
7. 5. 2021 09:56
Hm,
to bude asi ta stejná umělá inteligence, co jim designovala nové EV modely. Myslím, že naplácat tohle "umění" na ix5, bude obraz BMW budoucnosti dokonalý. :-O :no:
Avatar - KANKUNEN
7. 5. 2021 09:33
Toto je ta umělá inteligence,
která má řídit autonomně a nebo to je režim drogy.
Avatar - pradeda777
7. 5. 2021 10:33
Jak toto...
....mohla BMW cenzura nechat uniknout na světlo boží.... :-O
7. 5. 2021 11:15
V pohodě to mohou použít.....
.....jako maskování tvarů a linií na nové prototypy.

Edit : Proti umění nic nemám, ani proti BMW, ale nikdy jsem moc nepochopil - nebo lépe - neobdivoval dlouholeté snahy BMW aplikovat umění na karosérii auta. Nebudu to zde hnojit odkazy, je jich milion a na odkazy jsou zde jiní machři :-) . Koho to zajímá stačí zadat BMW art do googlu. Přestože to průběžně sleduji v průběhu let, byl jsem překvapen, kolik hezkých bavorů dokázali uměním "poškodit". Dnes alespoň jen virtuálně.
7. 5. 2021 11:12
Re: Mistři
PC maká zadara. Známí umělci by otravovali o nějaké prachy a kdo by to potom vysvětloval akcionářům.
7. 5. 2021 11:10
Jasně
Myslím si, že si marketéři tzv. prémie musejí lámat hlavu, jak zaujmout a zdůvodnit/přimět kupci vyšší ceny v budoucnosti. Motory, výkony a baterky budou všechny podobné, takže prodat auto jako obraz skvělé umělé inteligence je dobrý nápad. Vlastník může pak v diskuzích prezentovat svůj vytříbený a moderní umělecký vkus :yes: .
Avatar - SKAY
7. 5. 2021 10:49
Mistři
BMW nato kašle bo dělat ,,rukama,, se nenosí. Tak počítač je nestranný, asi známi umělci nemají dostatečnou barevnost.
A .W. super ale zamě Jeef a pruhy...v minulosti..
Avatar - Hammunasakra
7. 5. 2021 10:12
Re: Toto je ta umělá inteligence,
Jj tvé schopnosti analýzy jsou (mi) známé https://www.auto.cz/diskuse/80253/1#… ;-)
7. 5. 2021 11:02
Re: Toto je ta umělá inteligence,
Tady je jedna informace přímo pro Tebe : https://cnn.iprima.cz/…-zpoplatni-jizdu ... Odkaz nefunguje, byl moc dlouhý, ale visí to na seznamu :yes:
Článek se jmenuje - Volkswagen zvažuje, že zpoplatní jízdu bez řidiče. Bude chtít 180 Kč za hodinu.
Avatar - KANKUNEN
7. 5. 2021 14:12
Re: Toto je ta umělá inteligence,
Prosím tě, co si dělal ten měsíc cos tu nebyl. Mám dojem, že ti to neudělalo vůbec dobře.
Avatar - lyon667
7. 5. 2021 10:10
Re: Toto je ta umělá inteligence,
A víš, že ti i věřím? Neuronových sítí tvé mentální úrovně jsem napsal několik, takže by mě to vůbec nepřekvapilo.
Avatar - Hammunasakra
7. 5. 2021 18:57
Re: Toto je ta umělá inteligence,
Máš SPRÁVNÝ dojem = studoval jsme (to je v tvý řeči = neudělalo dobře :-!

Tak CO na těch odkazech nechápeš = vysvětlím ;-)