Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Ford Tourneo Custom Active 2.0 EcoBlue (136 kW) mHEV – Prostor pro každé dobrodružství

Kdo dnes nenabízí dobrodružně laděné modely, jako by nebyl. Ford přitom ukazuje, že tuto recepturu lze celkem snadno a prakticky využít i ve světě velkoprostorových a užitkových vozů.
Zpět na článek
9. 6. 2021 14:16
Nadváha
Do mínusů by patřilo napsat i značnou nadváhu auta.
Pohotovostních 2330 kg mi v kombinaci s mimořádně nízkou nosností - jen 850 kg pro osm lidí a zavazadla - přijde jako dost špatný vtip. Myslím že tohle u Fordu moc nezvládli
Avatar - KANKUNEN
9. 6. 2021 13:41
KomFord
Ten Ford je opravdu veliký a dáš do něj o dost víc než třeba do Travellera. Ale komfortem před FCL moc neoplýval. Listové pera byly poznat, teď nevím jestli podvozek změknul. Vadilo mi to podřazování na jedničku u manuálu při odbočeních v uličkách, dlouhá dvojka to nepobrala. Krize je automat, je z Rangeru a je krátký, na dálnici nevhodný.
Avatar - speedfred
10. 6. 2021 07:57
Re: najdeme dvojici USB-A portů pro nabíjení elektroniky
Tak pre rodinu tu potom ešte máme ale bez isofixov Karosu RTO.
Avatar - xxc
9. 6. 2021 16:03
najdeme dvojici USB-A portů pro nabíjení elektroniky
ale ze to ma asi len 4 isofixy, to autor nenapise :-)
Avatar - xxc
9. 6. 2021 22:12
Re: najdeme dvojici USB-A portů pro nabíjení elektroniky
Ked budu dvojicky, tak nie. Hlavne, ze predavaju dodavku, ktora potencialne neodvezie ani rodinu :-)
Avatar - Ozzman
10. 6. 2021 08:26
Re: najdeme dvojici USB-A portů pro nabíjení elektroniky
To je fakt ! Ošklivý Ford, co neodveze víc, než 4 děti v autosedačkách !

Tak nějak jsem žil v domění, že průměrná česká a slovenská rodina, potažmo rodina bílého západního světa má +/- 1 až 3 děti, ale pak jsem si dal 1 a 1 dohromady... ty si od Košic, žejo? Neber to ve zlém, ale nehlásíš se k romskému etniku ? Pak by to vše vysvětlovalo, jen se divím, že se kloníš spíš k Renaultu a né k nějaké W210tce :D

Pro redakci, prosím, snad mne za tuto otázku nedáte ban, vím, že dnes je toto téma citlivější a větší tabu, než rozkrádat stát v přímém přenosu :D
Avatar - xxc
10. 6. 2021 21:10
Re: najdeme dvojici USB-A portů pro nabíjení elektroniky
Priemerna rodina mozno tolko ma, ale celkom pribudaju v okoli aj 3 detne rodiny. Cigani nie sme, uz to nejak tak vyslo :-) Zatial mam 3 deti a asi pribudne dalsie, ale bolo tam podozrenie na dvojicky. A tie uz by do Fordu nevosli.
Avatar - Mikesus
9. 6. 2021 21:58
Re: najdeme dvojici USB-A portů pro nabíjení elektroniky
to už ti nestačí ani 4 isofixy?
Avatar - MS-sport
8. 1. 2022 07:14
Re: KomFord
Tohle auto fakticky porovnávám s MB Vito Tourer L a s VW Multivan 6.1.....ještě bych k tomu přidal Renault Trafic Spaceclass.......moc by mě zajímal nějakej nezávislej srovnávací test těchto aut.
Avatar - xxc
11. 6. 2021 15:10
Re: Re: najdeme dvojici USB-A portů pro nabíjení elektroniky
Vojdú, ale nebudú mať kde sadnúť pri jazde. Aspoň ze to má otváracie okná vzadu a môžu sa deti hrať :-)
Avatar - xxc
11. 6. 2021 15:09
Re: Re: najdeme dvojici USB-A portů pro nabíjení elektroniky
Žena má C4 Picasso. Možno budú stačiť, aj tak naraz všetci malo kedy chodíme, hlavne teraz v pandémii.
Avatar - Mikesus
10. 6. 2021 23:51
Re: najdeme dvojici USB-A portů pro nabíjení elektroniky
2 cíga stačí. tomu nevrže sedačka
Avatar - Ozzman
10. 6. 2021 22:32
Re: najdeme dvojici USB-A portů pro nabíjení elektroniky
A žena řídí? Tak kupte 2 Sceniky :D
Avatar - Mikesus
10. 6. 2021 22:04
Re: najdeme dvojici USB-A portů pro nabíjení elektroniky
má malá okýnka, kterými je neprotlačíš :-[]
Avatar - speedfred
10. 6. 2021 21:59
Re: najdeme dvojici USB-A portů pro nabíjení elektroniky
Ford má malé dvere keď tam nevojdú?🤣🤔
9. 6. 2021 19:54
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.