Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Modernizovaný SsangYong Musso Grand odhaluje české ceny. Velký pick-up pořídíte za 700.000 Kč

SsangYong Musso Grand se v rámci faceliftu výrazněji odlišil od offroadu Rexton využívajícího shodný technický základ. Navíc si uchoval stávající motor.
Zpět na článek
Avatar - Barrichello
15. 6. 2021 11:17
Ssang Yong je na tom mizerně
a propouští lidi a omezuje výrobu, takže koupit si od takové značky auto je docela risk :-)
Avatar - _Karel_
14. 6. 2021 18:58
Ssang
Za ty prachy mi to v dnešní době přijde super extra, v podstatě je to za cenu oktávky. :yes:
14. 6. 2021 22:21
Re: Ssang
Však taky podle toho vypadá jejich ekonomickà situace. Koupit si auto od automobilky, která opakovaně balancuje na hraně bankrotu může jen kaskadér! Na českém trhu začínají už potřetí! Nízká cena není všechno... :-O
Avatar - Beefcake
14. 6. 2021 19:49
Re: Ssang
Dava mi to vacsi vyznam ako Rexton. V pohode kupa.
15. 6. 2021 10:05
Re: Ssang
Nic proti, držím jim palce. Ale stejně mám o budoucnost této značky jisté obavy... Nicméně takové Korando nevypadá za ty peníze vůbec špatně a obdivuju možnost svobodného výběru kombinace motorů, převodovek a pohonu náprav. Škoda jen té vysoké spotřeby a slabších jízdních vlastností...
Avatar - Beefcake
15. 6. 2021 08:04
Re: Ssang
Zrovnavam pomer cena/vykon , to len tak blbo vyznelo.
Avatar - _Karel_
15. 6. 2021 06:14
Re: Ssang
Od kdy srovnáváš ceníkovou cenu vs. skladovky? A kde bereš ty ceny Hiluxu? https://pdf.sites.toyota.cz/…k_novy_hilux.pdf
Avatar - _Karel_
14. 6. 2021 22:15
Re: Ssang
Hilux začíná skoro na milionu, a končí na 1,4M
15. 6. 2021 07:41
Re: Ssang
Např tady už mají nekolikaty Hilux Invicible
https://www.eurocng.cz/…nove-auto-51103/
Nic nesrovnavam, zajímá mě co se dá reálně koupit, dealer ti slíbí Hiluxe na listopad, tady ho mám hned
Stačí si projít zahraniční inzerci, v Česku auta o statisíce dráž
Ale psal jsem o dalších 2 modelech, kterým bych dal přednost a které jsou za podobne nebo stejne penize. Jen už mají nějakou pověst a historii.
15. 6. 2021 01:07
Re: Ssang
Skladové auta všech tří zmiňovaných okolo 800 nejsou problém. Za 1,2M přesně je k mání Hilux Invicible, což je nejvyšší výbava… ta cena nijak nevybočuje. A že by to někdo houfně kupoval pro osobní použití - to moc nepozoruju:(
A co je horší, od 1,2 už jsou v Autooutlet RAM 1500…
14. 6. 2021 21:20
Re: Ssang
S tuhou zadní nápravou tvoje pr… zažije středověk. Proste pracovni pick-up. Jinak cena stejná nebo podobná L200, Hilux-u nebo D-Max-u. Asi proto jsem potkal jednoho před 2 lety tuším v Německu - a od te doby už ne…
Avatar - speedfred
15. 6. 2021 10:50
Re: Ssang
RAM Clasic je fakt za zaujímavú cenu a niektoré sú aj slušne vybavené. Pod milion bez DPH už znie lákavo. Je to ale už hodne veľké auto oproti týmto klasickým pikapom L200,Ranger,Hilux.
Avatar - WinDiesel
15. 6. 2021 09:45
Re: Ssang
Ty už zase rozdáváš prodejní polibky smrti? :-[]
Avatar - 3_diamanty
14. 6. 2021 19:39
Re: Ssang
Yongy maju na dnesne pomery stale este velmi dobre ceny... aj korando ci rexton... vsetko su to paradne kaufy ... uvidime dokedy im to takto vydrzi ale zatial je to v ich podani parada... a na cestach uz konecne aj nejake yongy opat po dlhej dobe vidim... hlavne teda to nove korando to fakt uz vidno alebo aj tivoli https://moje.auto.cz/?…
Avatar - WinDiesel
15. 6. 2021 09:54
Re: Ssang
Nepřipadá ti divné, že firma která je "na pokraji krachu" za posledních 5 let značně rozšířila portfolio, přidala motory, přichází s dalšími novými modely ... ???
Prodeje jsou 10x vyšší než dříve na českém trhu, až 150 aut měsíčně. Těch "kaskadérů" je opravdu hodně.
Jestli si tak dobře vedou i na jiných trzích, tak jsou Tvoje obavy zcela neopodstatněné. :-!
Nenech se oblbnout bulvárními zprávami.
Letos za 5 měsíců SYM prodal v ČR 350 vozidel, loni za prvních 5 měsíců 260.
Tedy o tisíce procent víc než před pár lety, kdy byl distributorem Emil Frey. (Dnes mají ale v nabídce zcela jiné, mnohem lepší portfolio vozidel a k tomu benzínový motor pro menší modely)