Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Na okruhu s Fordem Mustang Mach 1. Víc takových aut, prosím

Ford rozšířil nabídku modelu Mustang o verzi Mach 1, která má vyplňovat mezeru mezi základní řadou a vrcholnými modely Shelby. Poprvé jsme si ji vyzkoušeli na okruhu v Sosnové.
Zpět na článek
Avatar - xxc
5. 8. 2021 19:36
Re: Mustang dobře zatáčí ?
Musím Mustang pochváliť, minule som sa ponáhľal v meste a zrazu pred mnou Mustang v ľavom pruhu. Ani som nemusel trubit, len som sa mierne nalepil na nárazník a Mustang pridal a vzdialil sa.
Avatar - Ozzman
5. 8. 2021 19:01
Mustang dobře zatáčí ?
To je divné, Hugino dnes rano psal, že to auto vubec do zatacek neni vhodne a on se vyzna…. Co ted ?
5. 8. 2021 21:29
Re: Ford Novinky
https://www.autoforum.cz/…tera-neni-zajem/
https://www.autoforum.cz/…overzni-novinka/
Přesně jak jsem tady před lety prorokoval - aplikace idiotské globalizační strategie One Ford přinesla této značce v Evropě bezprecedentní pokles prodejů a ústup ze slávy... Tak hlavně, že pánové z vedení Fordu "ušetřili"! :-( :no:
5. 8. 2021 19:40
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - lordlord
5. 8. 2021 19:47
Kup
V minulém článku o Machu jste napsali, že má širší kola o 13 cm než předchůdce. Pořád to platí?
Avatar - Emel
5. 8. 2021 21:25
Re: Mustang dobře zatáčí ?
Tak já bych jako správný japanofil (nebo už nejsem japanofil? sám nevím) pokukoval spíš po tom GR-86... ale Mustang určitě respekt :yes:
Avatar - honzaHK
6. 8. 2021 08:41
Re: Mustang dobře zatáčí ?
No tak to ti poradím...někde jsem tady četl, že do zatáček je zcela bezproblémový Golf. Ale není to z mé hlavy, tak to ber s rezervou. :-[]
Avatar - Ozzman
5. 8. 2021 19:40
Re: Mustang dobře zatáčí ?
Jo, z toho poznas, jak dobre to auto jezdi :-[] :-!
6. 8. 2021 23:35
Re: Ford Novinky
Pokud by sis ten článek aspoň přečetl, zjistil bych, že obsahuje tvrdá data. A ty fakt neokecáš ani nezpochybníš tím, že je převzalo Autoforum. :-)
6. 8. 2021 08:46
Re: Ford Novinky
Opět odkazy na bezprecedentní xindl z autofora. To je jako číst Blesk a chtít na základě toho dávat moudra světu.