Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Autoshow Praha: fotogalerie zajímavostí aneb proč přijít

Až do neděle má běžný návštěvník holešovického výstaviště možnost vidět několik aktuálních novinek na českém trhu pěkně na jednom místě. Nechybí ani rarity, které jinde neuvidíte.
Zpět na článek
neregistrovaný "ZZ"
21. 10. 2007 17:45
Re: Slaboproud
Naprosto vážně.
Avatar - Pekelná Micinka
20. 10. 2007 22:52
Re: Modelka Murcielago
Což Lambo, ale ta slečna od Bentley. :-)
Avatar - Pekelná Micinka
20. 10. 2007 22:50
Re: Slaboproud
Myslel si to vážně nebo žertem? :-) Opravdu to z toho neumím vyčíst.
20. 10. 2007 21:46
Re: Modelka Murcielago
Mno, nevim kde presne bydlis, ale pro tuhle potrebu se nespis muzes klidne podivat z okna a uvidis pekne Skodovky v ruznych barvach a variacich....
neregistrovaný "n.f.x."
20. 10. 2007 20:46
Re: Modelka Murcielago
No tak ta modelka u Murcielaga je vyfocená třeba tady:

[odkaz]

Měly by tam být brzy i fotky dalších exponátů, tedy těch plechových :-)
20. 10. 2007 19:14
nesahat!!!
Ja jsem tam sice letos nebyl, ale z tech fotek se mi zda ze na ten mustang se clovek mohl jen podivat, je to tak? Pokud ano, pak nechapu jak je mozne ze auto v cene Hondy CRV nebo Toyoty Camry musi byt na autosalonu takto "chraneno"... Autosalon je snad od toho, aby se clovek na auta nejenom podival, ale i si do nich sedl a "osahal" si to. To jsme na tom u nas tak spatne ze i auta za par supu musi byt za ohradou? Neni pak lepsi se na ne podivat nekde na obrazku?
20. 10. 2007 19:09
Re: Slaboproud
Dobrý recept jak udělat z průměrné akce nadprůměrné gurmánské hody...ono,s plným břichem se na svět lépe kouká ;-) :-)
neregistrovaný "ZZ"
20. 10. 2007 17:57
Re: Modelka Murcielago
Jo. I přes tu hrůzu, co tam byla, by se našlo pár zajímavějších věcí, které by asi uměly lépe nalákat, než Fabia za půl mega.
neregistrovaný "ZZ"
20. 10. 2007 17:56
Re: Slaboproud
Hele, upřímně řečeno... nejlepší na tý akci byla klobása, kterou jsem si koupil u stánku vedle kasy a pak kuřecí steak na medu s grilovaným jablkem, které jsem si dal potom, abych si spravil chuť ;-)
neregistrovaný "frosty"
20. 10. 2007 17:34
Re: Koncern forever
je fakt že to byla hrůza v prostředním sálu,a taky tam bylo Lamborgini Murcielago LP640 s nádhernou modelkou tak nevim proč nevyfotily to, a k tomu byly tam nádnehrný alfy a taky neudělaly žadnou fotku, nebo to Mini.....
neregistrovaný "_Jirik_"
20. 10. 2007 13:03
Re: Koncern forever
No ja se radeji podivam na pekne Skodovky v ruznych barvach a variacich, nez abych koukal na nejaky auto maloserioveho vyrobce za ceny pres 2 melouny! :-!
20. 10. 2007 08:40
Re: Koncern forever
Jelikož polovina českého národa jezdí v koncernových vozech,tak polovina fotek je o koncernových vozech...jednoduché ;-) :-)
Avatar - Pekelná Micinka
19. 10. 2007 23:12
Re: Koncern forever
Spíš si myslím, že redakce nechce pokazit zážitek těm, co se tam chystají. ;-)
Avatar - Pekelná Micinka
19. 10. 2007 23:11
Slaboproud
Nějak se nemůžu ubránit dojmu, že jsme pořád ještě součástí východního bloku, nějak se s těmi různými "provizorními" zábranami kolem aut nechápu, viz třeba ten Mustang, cenovka necelé 2 miliony snad ještě není tak velká, aby před ním musela stát ta hrazda. A ještě mě dostává fakt, jak trefně napsal autor, cituji: "... a ke cti vystavovatelů i organizátorů jde skutečnost, že na nevelké ploše je na co koukat". Což přeloženo do češtiny běžného návštěvníka výstavy znamená, mačkat se, nemožnost fotit jako člověk (po zkušenostech mi dřív dojdou baterky, než se přijde ta správná chvíle zmáčknout spoušť), střední halu, kde je ještě přívětivé světlo zřejmě "okupuje" bohužel jen Škoda, zbytek, tedy to zajímavější (nic proti Škodě), je zřejmě natěsnáno do dvou křídel průmyslového paláce, které jsou z architektonického hlediska krásné, ale ve značně zanedbaném stavu a pro takovouhle akci subjektivně úplně nevhodné. Jinými slovy, přeji návštěvníkům příjemné zážitky, ale já raději zůstanu "doma".
anonym
19. 10. 2007 23:06
Koncern forever
Nechápu proč ze 44 uveřejněných fotografií, je 22 o koncernu VW, potažmo 18 přímo o Škodě, to tam opravdu není nic zajímavějšího než nová Fabie na tisíc způsobů a barev? Asi Vás zřejmě VW platí!
neregistrovaný "AutoExpert"
19. 10. 2007 18:04
Re: Nová fábia...
Jo, ta červená je vážně krásná...mě se design fabie líbí moc...škoda jen tý šířky 8-s
Avatar - "Brňák"
19. 10. 2007 17:39
Re: Nová fábia...
Jo jo, taky sem si tý černý všimnul !

Jen mi nějak uniká podstata této akce...

Praha závidí Brnu autosalon?? ;-\
19. 10. 2007 17:30
Nová fábia...
Panejo...ta nová fabka v červený barvě, s bílou střechou a se sportovním bodykitem vypadá fakt dost dobře... :yes: