Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Autoshow Praha: fotogalerie zajímavostí aneb proč přijít

Ondřej Láník Ondřej Láník 19. 10. 2007 • 22:21
44
20
Zobrazit náhledy (44)
Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth
Až do neděle má běžný návštěvník holešovického výstaviště možnost vidět několik aktuálních novinek na českém trhu pěkně na jednom místě. Nechybí ani rarity, které jinde neuvidíte.

Ani letošní ročník Autoshow Praha se nevymanil z úrovně regionální výstavy. Praha je však svérázný region, a proto lze návštěvu doporučit i zkušeným autosalonovým kmetům. Ani podrobná prohlídka všech automobilových exponátů vám nezabere více než několik hodin a ke cti vystavovatelů i organizátorů jde skutečnost, že na nevelké ploše je na co koukat.

V centrální části Průmyslového paláce je největší expozice, kterou si zaplatila Škoda Auto. Hlavním lákadlem je pochopitelně nová Fabia Combi, ale k vidění je i frankfurtská studie Fabia Scout, dvě studie Fabia Greenline a celá řada vozů se zajímavými prvky originálního příslušenství, které u obchodníků obvykle ve skutečnosti neuvidíte.

Vaší pozornosti by neměly uniknout sportovní vozy na stánku Charouz Motors (Artega, Mosler, Wiesmann a další), třídveřová Kia Pro_cee’d, Peugeot 4007, oba české Kaipany, Volkswagen Tiguan nebo inovovaný Nissan Micra.

Poprvé se na našem území vystavuje čínský sedan Brilliance BS4, který bude od příštího roku v nabídce dovozce Charouz Motors.

Bohatý doprovodný program je podrobně popsán na stránkách pořadatele.

Témata
21. 10. 2007 11:48
Re: Slaboproud
>:D
Avatar - Pekelná Micinka
20. 10. 2007 22:55
Re: Slaboproud
No jo, hlavně se nažrat. >:D
Avatar - Pekelná Micinka
20. 10. 2007 22:52
Re: Modelka Murcielago
Což Lambo, ale ta slečna od Bentley. :-)
Avatar - Pekelná Micinka
20. 10. 2007 22:50
Re: Slaboproud
Myslel si to vážně nebo žertem? :-) Opravdu to z toho neumím vyčíst.
20. 10. 2007 21:46
Re: Modelka Murcielago
Mno, nevim kde presne bydlis, ale pro tuhle potrebu se nespis muzes klidne podivat z okna a uvidis pekne Skodovky v ruznych barvach a variacich....

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku