Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Rozhledny Zlínského kraje: Nejen slavný mrakodrap!

Pro poslední díl seriálu hlavně o rozhlednách jsme podle abecedy vybrali Zlínský kraj. Hlavním tipem zde ale není rozhledna, nýbrž zlínský mrakodrap.
Zpět na článek
26. 9. 2021 11:27
26. 9. 2021 12:34
26. 9. 2021 17:08
26. 9. 2021 18:21
26. 9. 2021 20:34
Avatar - petr petrumr
26. 9. 2021 11:01
pro motoristy
Pro techniky je fakty ten mrakodrap jedničkou, ta kancelář ve výtahu, ten výhled potom na to město, každýmu je v paměti, jak zlínsko bojoval s komunisty aby nezrušili trolejbusy a Baťův odkaz na neničení podvozků aut, kde kanály jsou pod chodníkem. Teď se každý ing. předhání jak vecpat do silnice nejvíce poklopů....Nejlepší, tam vyjet jak už auta mají rozsvíceno a pokud možno za deště, ty trolejbusy té fotce dodají nádech budoucnosti.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Tielman
26. 9. 2021 18:26
Re: pro motoristy
kdyz dnes je tezke dohledat, co pod temi chodniky je... pred dvema lety jsem dostavel dum (ve stare zastavbe) a dohledat dokumentaci, co vlastne vsechno je pred a za stavebni carou, to by nedokazal ani Colombo. No, a silnice byva vetsinou jistota, ze tam behem sta let nikdo zadnou inzenyrskou sit nebudoval....
btw: serial o rozhlednach byl docela fajn
26. 9. 2021 11:27
Rozhledny
Někde jsem četl, že rozhledna je velmi oblíbený projekt pro získání dotací z Evropských fondů. Je fajn, že se peníze vybrané majoritně od českých daňových poplatníků se použily na takto přínosné stavby.
Rozbalit vlákno
5
26. 9. 2021 12:34
Re: Rozhledny
:-) Souhlasím, že rozhledny nutně potřebujeme a je potřeba je maximálně dotovat, hned po hnízdech a penamech. Silnice, dálnice, mosty a ...... vem čert, hlavně že se můžeme rozhlédnout.

(Ale Evropské fondy, myslím, nejsou tvořeny majoritně penězi od českých daňových poplatníků. Majoritně ne.)
Avatar - petr petrumr
26. 9. 2021 13:07
Re: Rozhledny
je chyba, že česko nemá pro všechny auta silniční daň, snad ti co jezdí by měli dotovat silnice a nevím proč do toho taháš toho co má na snídani toust z penamu. Jaký ty kupuješ chleba?
26. 9. 2021 17:08
Re: Rozhledny
Ani ve snu by mě nenapadlo, jaký jsem mistr ve skrývání ironie. :-)
Avatar - Tielman
26. 9. 2021 18:21
Re: Rozhledny
a kam chces ty penize investovat... do dalsi chemicke ci biologicke zbrane nebo dalsich panduru? To ja radeji tu rozhlednu, ta behem vystavby alespon generuje penize.... Ale pokud tvuj koment nebyla ironie, ano, je fajn, ze lze ziskat penize na takovy projekt. Lepsi, nez kulturni dum, ze ktereho je za pet let Vietnamska trznice.
26. 9. 2021 20:34
Re: Rozhledny
No já většinou za kraviny nevyhazuju, asi díky tomu jsem od 43 let rentiér ;-)