Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Náš dvorní grafik Honza Lušovský: Třeba svoje kresby jednou uvidím na silnici!

Automobilové skici Jana Lušovského znáte z našich stránek i nejčtenějšího motoristického webu Auto.cz. Jen to třeba netušíte. Možná si vybavíte jeho ztvárnění aktuální kombíkové fabie.
Zpět na článek
2. 10. 2021 14:29
Patlála, matlála
Nech sa na mňa nikto nehnevá, ale spodobovať svoje predstavy úpravami fotiek existujúcich áut, to je prejav skôr nechopnosti ako schopnosti. Väčšina týchto maľovánok má z pohľadu dizajnu naozaj pramizernú úroveň a že ho vo Svete motorov nechceli, sa popravde ani nedivím. Asi o tom rozhodoval človek, ktorý autám a dizajnu trochu rozumel. Keď na to pozerám len ako na obrázky, áno, sú pekné.
"Opravdu, se smíchem nám ukazuje, že řada jeho návrhů je ve skutečnosti skládačkami z existujících modelů" - to fakt? V diskusiách pod článkami s týmito výtvormi sme to viacerí so smiechom, neskôr snáď už aj s plačom konštatovali.
"„Rád bych, kdyby se někdy podařilo některý můj retronávrh zhmotnit do modelu vytištěného ve 3D tiskárně,“ loučí se Honza skromným přáním." - spýtal by som sa, čo mu v tom bráni? Podľa mňa asi to, že tie premaľované fotky majú do 3D sakra ďaleko. To už nie je také jednoduché trafiť sa v 3D proporciami a namodelovať všetky detaily, aby to nejak slušne vyzeralo. Chce to hodne dobrej práce. Aj keď aj 2D grafika odbornosť potrebuje, voči 3-déčku je to jednoduchá brnkačka. Pokiaľ pán grafik svoju predstavu zhmotní do 3D modelu na slušnej úrovni, potom poviem áno, klobúk dolu.
Ako zábavka fajn. Neurazí, ale nič hodné veľkého obdivu. Popravde som to tipoval na tvorbu mladého nadšeného chalana, nie na grafika v strednom veku. Sorry.
2. 10. 2021 21:35
Re: Patlála, matlála
A preto si mi nacvakal toľko mínusiek, úbožiačik?
Ako pozerám, ty si pre zmenu jedna veľká plná hlava, nadpriemernosť a maximálna úroveň. Ešte sa nauč vypnúť Caps Lock, potom budeš dokonalý.
Len pre predstavu, tvoje posledné príspevky:

Re: ICONIQKUP
TAK BRK FRK SMRK BRONK

Re: lepsi dobijet baterku pres noc v garazi
UMIS DOMA VYROBIT BENZIN TUPCE?

Re: Ultra Luxury EV
ARESE?

Re: Elektroauto
TRAGEDIE

Re: K. H. Mácha: Máj, zelená verze
JERRY GUNMAN??

Re: Nejnovější zprávy ze světa nucené elektrodebility
JEB LO TI?

Fakt inteligent. :D :D :D Zas mám o jedného pablba na hate-liste viac.
Avatar - jiri-trojan
2. 10. 2021 20:54
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.