Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Renault Grand Modus – prodlužování je v módě

Renault zmodernizoval Modus a při té příležitosti vytvořil i jeho prodloužené provedení, které má již tradiční označení Grand. O kolik více místa nyní nabízí interiér si můžete prohlédnout v krátkém snímku.
Zpět na článek
neregistrovaný "fikfik"
12. 10. 2007 23:49
Re: Modus XXL
vitaj v klube :-)
neregistrovaný "fikfik"
12. 10. 2007 23:45
Re: Modus XXL
nemozem suhlasit. akykolvek facelift je trochu buranske nahananie predajov, povodny design bol konzistentny bez nejakych falosnych tonov. svetla fungovali vpredu i vzadu, dotvarali tu ludovost, banalnost ci obycajnost modusu.
a grandu nerozumiem, samotny modus je v interiery dostatocne velky, kufor je samozrejme ina kapitola, ale nikdy som si nestazoval. takto uz trochu zacina kanibalizovat kratky scenic.
neregistrovaný "komik2"
12. 10. 2007 22:22
skoda...
Nu.. je to skoda stavajici je pohodlny auticko do mesta.. a tak nam v nabidce ubylo dalsi auti do 3.8 m s pohodovym parkovanim ;-\ zbylo jen nowy Twingo a to je pri stejne delce o hodne mensi..
anonym
12. 10. 2007 19:11
Re: Modus XXL
přesně taky se mi dost líbí a to jsem žena. Grand je určitě praktičtější, já to vim protože moduse mám a nenechám na něj dopustit :yes: :yes: :yes:
neregistrovaný "Vel Satis"
12. 10. 2007 16:22
Re: Modus XXL
Jasně. Jednoznačně krok vpřed.A velký.Dle nejmenovaného koncernu by byl hned Modus 3.
12. 10. 2007 15:23
Modus XXL
Facelift Modusu jednoznačně prospěl.Na starší verzi mi vadily ty oranžové směrovky,s tím novým předkem auto prokouklo a provedení Grand z něj vytváří praktické vozidlo nejen do města. :yes: