Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Renault Grand Modus – prodlužování je v módě

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 12. 10. 2007 • 20:28
6
Renault zmodernizoval Modus a při té příležitosti vytvořil i jeho prodloužené provedení, které má již tradiční označení Grand. O kolik více místa nyní nabízí interiér si můžete prohlédnout v krátkém snímku.

Modus dostal při modernizaci novou příď s novým světlomety a několik dalších detailů, které sdílí s modelem Grand Modus. Ten je oproti svému staršímu příbuznému o něco větší a Renault zde využívá analogie z větších dvojic Scenic/Grand Scenic nebo Espace/Grand Espace.

Grand Modus je dlouhý 4.034 mm, jeho rozvor náprav má hodnotu 2.575 mm, což je v celkové délce o 15 cm a v rozvoru o 9 cm více než u krátkého Modusu. Grand Modus nabízí prostor pěti cestujícím a jejich zavazadlům, pro která je k dispozici zavazadlový prostor o objemu 410 l nebo až 1454 l. Oproti krátkému Modusu je to o 50 % větší zavazadlový prostor.

{videoplayer link="http://www.youtube.com/v/yUr0A2dyFMQ" style="auto"}

Témata
12. 10. 2007 15:23
Modus XXL
Facelift Modusu jednoznačně prospěl.Na starší verzi mi vadily ty oranžové směrovky,s tím novým předkem auto prokouklo a provedení Grand z něj vytváří praktické vozidlo nejen do města. :yes:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud