Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Vandenbrink Design GTO: pocta modelu Ferrari 250 GTO + VIDEO

Vandenbrink Design je společnost, která se zaměřuje na malosériovou či kusovou produkci. Nyní přichází s modelem GTO, který má vzdát hold legendárnímu modelu Ferrari 250 GTO.
Zpět na článek
neregistrovaný "tamdydam"
14. 2. 2008 10:41
Nádhera
Tak tohle je automobilový skvost přesně podle mého gusta. Vydařené retro se mi opravdu líbí ( Mini Cooper, Fiat 500 ), ale na supersportech bohužel zatím moc k vidění není. Přitom ze starých dobrých, drsných a nebezpečných sporťáků dýchá něco, čeho současná auta nemohou dneštním sterilním designem dosáhnout. Nazval bych to nespoutanou brutální silou, kterou není snadné zvládnout a to mě na nich přitahuje. Současné supersporty, které jsou jakoby přisáté k vozovce, prakticky se nenaklánějí při sebostřejší jízdě, smyku dosáhnou jedině tehdy, pokud chcete, kola se prakticky neprotáčejí,... Má to něco do sebe, ale pro mě už to není ono. Z podobným retro unikátů alespoň dýchá ten duch starých vozů, i když jízdní vlastnosti budou mít asi stejné, jako který koliv jiný současný supersport. A to mi vyhovuje
neregistrovaný "Skyline R34 GT-R"
26. 11. 2007 20:32
Re: co ak
Ještě bych přidal 456GT. To bych bral bez servítek...a 512...ach..kde jsou ty časy.......
neregistrovaný "Turbomotor"
12. 10. 2007 10:25
Wergl za smesny prachy...
Tak by me zajimalo kdo si takovejhle predrazenej werk od spagetozroutu koupi. Za zlomek tehle ceny mam vymazlenou O II v TSIcku. Mensi spotreba a kdyz to cipnu jsem na tom srovnatelne s vykony. Nemluve o prakticnosti. Tyhle auta jsou fakt pro *!
neregistrovaný "sepo"
12. 10. 2007 09:08
Re: Tak nevím
musi to aj vyzerat ... a preco myslis ze je to blb .. mozes si vybrat .. pozres zhodnotis .. podla vlastneho usudku ... nekupis kazdu blbost od kazdeho blba
neregistrovaný "ultra"
12. 10. 2007 08:29
Re: 599 - Ferrari ví, že je 21.století
Ano, souhlasim, 599 je uchvatne ferrari 21.stoleti, presne jak ma byt. Vandenbrink GTO je totalne okopirovane 250 GTO... Chvili jsem si myslel, ze je to nepovedena raplika... :-( Tohle opravdu nemuze byt pravda, ze ikonu 60-tych let nekdo takhle vyuzije... P 4/5 nebo jak se jmenuje ten jediny kus na sasi Enza je inspirovan minulosti, ale jinak je to krasny original - Pininfarina vedel, ze ikony vyzaduji uctu a ne kopirovani... Stejne tak to Maranello od Zagata pro japonskeho zberatele... S tim vsim jde souhlasit, ale s timhle??? :no:
neregistrovaný "Figaro"
11. 10. 2007 21:00
Re: Tak nevím
Chceš říct že když kdejaký blb splácá auto nemluvě o tomto případě, a řekne že jich vyrobí pět za rok a udělá tomu PR (čemuž novináři za příslušný bakšiš rádi pomohou) je to hned exklusivní?
anonym
11. 10. 2007 16:38
hovadinec
Doufám,že ho budou dělat!!!!!
neregistrovaný "milanič"
11. 10. 2007 16:15
Re: Exkluzivita
Je to tak,jak říkáš,nechápu logiku,proč se to dělá tímhle způsobem,koupím 599 a nechám si to za mega euro od nějakých garážistů a odborníků na cokoliv na koleně přebouchat a "přečipovat" a to jenom proto, abych byl něco extra. Být Ferrari,tak mu to zatrhnu,je to příliš riskantní hazard se jménem. Nelíbí se mi to :no:
neregistrovaný "akira"
11. 10. 2007 15:58
Re: Muzika
hudba je od frozen silence - commemoration (staci dokoukat video do konce :-)

auto se mi jevi jako predrazene radoby exkluzivni zbozi pro snoby, a ten render auta (v prezentaci vozu v cene 1200000EUR!!!), to muselo grafikovi trvat nejmin dva dny....! :-)
neregistrovaný "moflo"
11. 10. 2007 15:28
co ak
A co ak majitel suchne blatnik... kolko bude stat? : ))

Najkrajsie Ferrari bolo asi 355 .. taka placka cervena : )
Ale aj 550 mar, 348,360modena, 430, 599 su pekne...

Mozno by som tomuto extra-modelu dal žbicove menejpalcove disky..
anonym
11. 10. 2007 15:20
Muzika
Vim ze to je asi mimo tema, ale nevite co to tam hraje za skladbu? dik
11. 10. 2007 13:51
Exkluzivita
Je to iné. Exkluzívne. Ale už to nie je Ferrari s veľkým F. Každý zásah do originálu znamená jeho poškodenie. Nie je to pekné. Nemá to šmrnc. Je to iba iné. Dizajnovo o tirdu slabšie. Narušená kompozícia, stratená rovnováha. Umelecké diela sa nemajú meniť. Strácajú tým hodnotu. Iba cena je obvykle vyššia.
neregistrovaný "owner27"
11. 10. 2007 13:33
Re: NE
A co ti vadí ty "stará hodnoto"? Cpe ti to někdo? Vždyť to kupovat nemusíš. >:D
anonym
11. 10. 2007 11:53
snobizmus
vandencink chce len zarobit na sprostosti snobov. taku "exkluzivnu" upravu moze robit kazdy kto to vie. a ze je takych malovyrobcov dost.. hlavne ze je to len 5ks za cca 1mil EUR. to je to co to preda..
neregistrovaný "nesnasim hybridni sracky"
11. 10. 2007 11:02
NE
Rict "hnus" neni spravne... Ale tohle je nehorazne przneni starych hodnot, se snahou vymacknout z prachatych snobu nejaky chechtaky... Tohle nema se skutecnou laskou k motorismu nic co do cineni.
neregistrovaný "sepo"
11. 10. 2007 09:49
Re: Tak nevím
tu sa plati aj za exkluzivitu .. vies ked dojdes v Monte Carle ... na 599 .. tak ich stoji pred podnikom na ulici 6 ... a pritom je to urcite vymakane auto ... ale ty mozes mat presne toto vymakane auto .. ale z odlisnym a pritom krasnym designom .. pripomina mi to eru predvojnovych KAROSAREN ... kde automobilka ( ehm vtedy vyrobca) robil sasi motor ... a u roznych karosaren boli robene kasne ... vlastne skoro kazde auto bol original ... :yes: :yes:
Avatar - 125S
11. 10. 2007 09:36
Re: 599 - Ferrari ví, že je 21.století
Mam ten samej názor. 599 je nádherná, je to právoplatnej nástupce taky na svojí dobu krásnýho Maranella. Ale tohle s mrtvýchstání se mi moc nelibí, kdyby to alespoň varobilo samo Ferrari na počest dvěstěpadesátky... Nejak tomu chybí korunka Pininfarini. :-)
neregistrovaný "owner27"
11. 10. 2007 09:13
Re: Tak nevím
Jasná věc. Tohle nemá budoucnost. Vždyť se to nenabízí ani v TDIčku, tak jak to chtěj za tyhle prachy prodat >:D
neregistrovaný "Figaro"
11. 10. 2007 08:53
Tak nevím
Podle mně je originál origánál. Tohle je něco hodně nepovedeného.Garážista co si myslí že když sprzní Ferrari bude kingem v dizajnu a jěště si za to řekne nehorázné prachy.
neregistrovaný "MrLotus"
11. 10. 2007 07:07
Hezký...
Jen jsem zvědav, co se všechno se na tom změní, až to ofoukaj v aerodynamickým tunelu.
Avatar - 2,7 RS
10. 10. 2007 23:21
599 - Ferrari ví, že je 21.století
Nejhezčí auta, co vypadají jako z 60.let, už byla vyrobená - v 60.letech... Teď máme 21.století a do něj 599 pasuje dokonale - viděli jste ji někdy naživo v té rudé barvě? Fantastické, s prominutím kulervoucí auto... To je dle mého Ferrari s duchem dnešní doby - Vandenbrink na mě vedle 599 působí jako kýč, ale pokud se to někomu líbí, tak proč ne... :-)
neregistrovaný "gaicuzzo"
10. 10. 2007 21:44
Lambo Is Best
Na Lamborghini Reventón To Nema Sry Priznivci Tohoto Auta
neregistrovaný "tutzutr"
10. 10. 2007 21:27
uzturut
takto by mala vyzerat 599
neregistrovaný "chalisss"
10. 10. 2007 20:56
auto i video
Krásné...a moc! Tím myslím to auto i video. Pěkné pokoukáníčko...tomu říkám povedená krátká prezentace ;-) :yes: :yes: :yes:
neregistrovaný "dexter"
10. 10. 2007 20:32
do vyroby
To je hakt pecka. Vazne povedene. jen ta klika dveri s okynkem mi tam nesedi.
neregistrovaný "wanderdring"
10. 10. 2007 19:54
ziiiiv
koncentrovana nuda. uz jen ty kola, ktere vypadaji jako z x let stare hondy. diktuji jini :-)
neregistrovaný "hehehe"
10. 10. 2007 19:42
vzkutku pekne auti
jen nesouhlasim s nazory nad timto prispevkem... 599 GTB fiorano je taky nadhera sama ;)
neregistrovaný "pezzzi"
10. 10. 2007 19:12
dizajn
tak toto je fakt bomba! vyzera to ovela lepsie nez ktorekolvek dnesne Ferrari. :yes: :yes: :yes:
neregistrovaný "Milanious"
10. 10. 2007 19:04
Zatím nejhezčí Ferrari od roku 1995!
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOD