Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Rolls-Royce: výroba běží naplno, aby pokryla neočekávanou poptávku

Rolls-Royce Motor Cars oznámilo, že výroba v závodě v Goodwoodu běží naplno, aby pokryla neočekávanou poptávku klientů. Další posuny a prodloužení pracovní doby byly uvedeny a budou pokračovat do konce roku.
Zpět na článek
anonym
10. 10. 2007 15:09
Re: RR
preco sa dari RR? Nie vdaka USA, nie vdaka Europe.. jedine vdaka arabskym krajinam a Cine..
neregistrovaný "loptos :D"
9. 10. 2007 22:39
Re: Jeste aby nebezela
no ja som si ho stihol objednat. som macher, bol som rychlejsi ako vy :-! to viete... aj moj psik potrebuje pohodlie :-) a s tym taznym ste mali pravdu... neviem ako budem teraz chodit na dovolenky s karavanom.. hmm. ale do skoly mi bude dobry... a potom ho dam sestre, a kupim novy... :-)
neregistrovaný "samuel"
9. 10. 2007 22:39
Re: RR
800 aut rocne neni velky uspech kdyz si clovek precte 5let stare plany. RR planoval prodat 1500aut rocne maybach 1200, vysledek je 800RR, 650Maybach :-( lide (krome sejchu a popstars) nechteji autami ukazovat svoje bohatstvi protoze maji strach. Ikea sef jezdi ve starem volvu a oktavii, b.gates ma porsche z roku 1985 atd...
neregistrovaný "já George XVII"
9. 10. 2007 15:08
Re: Jeste aby nebezela
taky ti tvrdili, že se na RR nedá sehnat tažný? Jako měl jsem vážnej zájem, ale nedá se s tím tahat valník s hnojem. No holt zkusím navštívit dealera Škoda auto, snad tam uspěji ;-)
neregistrovaný "briza_kteremu_ten_idiotsky_syste"
9. 10. 2007 12:32
Jeste aby nebezela
Zrovna minuly tyden jsme objednavali domu 2 Rollsy :-! na takove to pojizdeni na chalupu a ti mizerove nam vytrvale tvrdili, ze je nemaji skladem. 8-s
Avatar - 125S
9. 10. 2007 12:30
RR
Nic jinýho se nedalo čekat, RR má úspěch :yes: :-)