Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Podceňované Daihatsu vyhrálo pouštní rallye a vysloužilo si přezdívku zabijáka

Japonský kompakt plně využil podceňovaného charakteru, až se konkurence nestačila divit. Lehký hatchback ještě nedávno napravoval pověst oceňovanými úspěchy v závodech.
Zpět na článek
Avatar - MS-sport
11. 4. 2022 08:53
Můj kamarád Daihatsu má
a nedá na něj dopustit. Posledních 20 let nejezdí jinými modely než od Daihatsu. Po roce 1990 pracoval více než 10 let v dealerství VW jako vedoucí servisu. Dnes má malou výrobu potravinářských produktů. Tvrdí, že nikdy s Daihatsu neměl jediný servisní problém :-!
Rozbalit vlákno
5
Avatar - 3_diamanty
11. 4. 2022 09:50
Re: Můj kamarád Daihatsu má
Japonska spolahlivost je povestna... moj brat ti to iste povie o mitsu.... na prvom lanceri po 8 rokoch a 160 tisicoch mimo bezne prehliadky ( olej, sviecky, filtre s a pod ) nemenil nic... ani len ziarovku... v r 2019 si kupil novsi a vybavenejsi kusok z r 2015 kedze bol s tym autom nadmieru spokojny .. a opat cierny sportback a opat s tou nesmrtelnou mivec 1,6tkou.... a ma ho stale... auto ma teraz este len 80 tisic... uz bude mat 7 rokov a opat len jazdi a jazdi... neriesi nic... nepriestrelna spolahlivost hodna corolly... skoda len ze dnes uz taketo poctive auta ani nemas .... cest vynimkam... ale co viem tak napr toyoty este nevymakli ... :yes:
11. 4. 2022 13:18
Re: Re: Můj kamarád Daihatsu má
Spolehlivost každého vozu, který jsem měl, byla do 200000 km neprůstřelná...
Avatar - Emel
11. 4. 2022 10:19
Re: Můj kamarád Daihatsu má
Čím jezdí teď?
Avatar - MS-sport
11. 4. 2022 11:59
Re: Můj kamarád Daihatsu má
Thor :-!