Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Sedm míst v Dacii Jogger. Má třetí řada smysl, nebo je jen do počtu?

Nové MPV-kombi Dacia Jogger bylo jedním z nejočekávanějších automobilů tohoto roku. Po klasickém testu se k němu vracíme ještě jednou, tentokrát s kamerou.
Zpět na článek
28. 4. 2022 07:31
Mě se prostě líbí
Já už jsem asi starej, mě se to auto čím dál víc líbí :-)
28. 4. 2022 08:47
Re: Mě se prostě líbí
Prečo starý? Len zrelší a pragmatickejší. :yes:
Avatar - Mikesus
28. 4. 2022 09:21
Re: Video se připravuje
já tam to video mám. Ne že bych z něj byl nadšenej, samo se spustilo včetně reklam :-!
Avatar - Mikesus
28. 4. 2022 10:36
Re: Video se připravuje
Chyba bude na tvém přijímači, ačkoliv vysílač není zrovna ideální. Ten text "video se připravuje" mi taky naskočí, asi tak na půl vteřiny a hned se objeví video. Ale moc z něj se stejně nedozvíš
28. 4. 2022 09:33
Re: Video se připravuje
Že by chyba systému? Ja mám stále čierne pole s nápisom "Video se připravuje..." nechal som ho pripravovať asi 10 minút, potom ma prešla trpezlivosť. V dnešnej dobe technických vymožeností a dokonalého internetu som z toho voľáky zmätený...
28. 4. 2022 08:50
Video se připravuje
To ako vážne? Nadpis, pár bezduchých riadkov a oznam o tom, že video ešte len bude?
Avatar - Flai
30. 4. 2022 20:36
Prostor
Jogger je prostě Sandero3 Stepway v kombíků! Tj úzké a nedostatek prostoru ve druhé řadě sedadel. Protože právě kvůli této testované 7 místne verzi udělali konstruktéři kompromis a posunuli druhou řadu sedadel dopředu aby bylo místo ve 3 řadě
Takže i 5 místna verze trpí na nedostatečný prostor ve druhé řadě sedadel Pokud tedy uvažujete nad náhradou své Lodgy/Doker za nový Jogger tak doporučuji vyzkoušet! Opravdu je to malé prostě Sandero kombi žádná náhrada za Lodgy
Avatar - Mikesus
28. 4. 2022 12:55
Re: Video se připravuje
Ono v tomhle směru stačí přísnější bezpečnostní pravidla a pak ACZ s tak geniálním systémem v tomto sítě uvizne snadno.
28. 4. 2022 12:35
Re: Video se připravuje
No, zdá sa, že kvalitu treba hľadať inde ako v Nemecku. Firemná sieť fičí na nemeckých serveroch. Zmätok sa mení na sklamanie. Tento svet je zlý. :-(