Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Digitální poznávací značky se šíří v USA, schválil je už čtvrtý stát

Michigan je již čtvrtým americkým státem, který schválil digitální poznávací značky. Používat se mohou na osobních vozech, náklaďácích a fleetových vozech. Výrobce značek si účtuje měsíční poplatek.
Zpět na článek
Avatar - caliban
15. 6. 2022 16:04
Propéct
Já to nechápu, k čemu je to dobré? Nebo jaké to má výhody oproti značce z plechu?
15. 6. 2022 16:57
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - WinDiesel
15. 6. 2022 16:28
Re: Propéct
Taky to nechápu, třeba nám to tady někdo vysvětlí, když toho redakce zjevně není schopna. :D
16. 6. 2022 07:27
Re: Propéct
Můžeš ji změnit za sousedovu, když projíždíš kolem radarů. Na to ale již přišel James Bond v sedmdesátých letech :-)
16. 6. 2022 13:04
Re: Propéct
Myslím, že zloději to naopak budou využívat ve svůj prospěch :-)
Nalepovací značky jsem tam viděl, vypadalo to příšerně, jak když si vyrobíte dočasnou značku doma na tiskárně, ale tyhle LCD ani jednu...aby taky jo za ty prachy.
Avatar - WinDiesel
16. 6. 2022 11:37
Re: Propéct
Ty to je hluboký s tím "ukradeno".
A myslíš si že to ti zloději okamžitě neodmontují?
A jak budou úřady hlídat, abys nekontrolovaně neměnil značky, pro hackera směšně jednoduché :-)
Existuje seriál natočený podle knihy Stephena Kinga a ta paní má v kufru 15 značek, takhle jí to bude usnadněno :-) :-) :-)
16. 6. 2022 09:37
Re: Propéct
Hlavni vyhoda je, ze jednou rocne nemusis otevrit obalku s registraci a nalepit 2 nalepky na zadni znacku. A kdyz ti ukradnou auto, muzes na dalku napsat na znacku "ukradeno". Mozna se tim da zaplatit mytne u San Franciska, to si nejsem jisty. Za 500 dolaru plus 55 rocne (v Arizone pry dokonce 99) to zatim neni zrovna moc funkci. V zivote jsem to na aute nevidel, udajne je uzivatelu v jednotkach tisic, pritom v Californii a Arizone zije skoro 50 milionu lidi.