Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nové BMW M2 by mohlo vypadat takhle. Jak se vám líbí?

Automobilka BMW se nedávno pochlubila fotografiemi maskované M2 nové generace. Díky nim si můžeme udělat o něco lepší představu o tom, jak bude ostré kupátko vypadat.
Zpět na článek
15. 6. 2022 23:45
Re: Re: Mohlo
Mohli to dat za priplatok a este by z toho vytlkli nejake to euro
Avatar - speedfred
16. 6. 2022 12:02
Re: Mohlo
Skôr som myslel dizajn. Samozrejme keď M2 tak Competition by bol ideál a s kutáčom.
15. 6. 2022 22:25
Re: Mohlo
Nechápu proc pro eMkové modely nedají budiky…
Avatar - fOE
16. 6. 2022 07:59
Re: Mohlo
Prvni M2 je future classic, a tahle ji to podle me nevyfoukne.
16. 6. 2022 17:52
Re: Mohlo
Speede,otazka je ,ale co do toho za tych 15 rokov nalejeme a za kolko ;-\
Avatar - iudex
16. 6. 2022 11:52
Re: Mohlo
No záleží, o ktorej M2 sa bavíš, či tej základnej, alebo o Competition. Lebo základná M2 mala motor N55 s výkonom 272 kW a tam až taký obrovský priestor na ladenie nebol (N55 mala podľa modelu od 225 do 272 kW, M2 bola najvýkonnejšia verzia tohto motora). Naopak Competition má motor S55 ako M3/M4, iba podladený (S55 mala od 302 kW v M2C až do 368 kW v M4 GTS), takže tam potenciál ladenia je oveľa väčší.
Ale ak sa bavíš iba o výzore, potom OK, tam M2 je nadčasová.
Avatar - speedfred
16. 6. 2022 11:27
Re: Mohlo
Súhlasím. Ešte keď sa jemne poladi (M Performance doplnky, nižší podvozok, kolesá) tak to auto bude vypadať báječne aj za 15 rokov.
Avatar - iudex
16. 6. 2022 10:59
Re: Mohlo
No a ja by som s týmto názorom polemizoval. Ak už nič iné, prichádzajúce M2 bude future classic z dôvodu, že to bude úplne posledný čisto spaľovací M model. To samé osebe zaistí záujem a predaje. Ale i bez toho verím, že M2 bude špička jadne, dynamikou a celkovým prejavom. Proste motor S58 z M3/M4 v menšom, ľahšom a obratnejšom aute, to musí fungovať.
A tiež podľa mňa treba rozlišovať doterajšiu M2 a M2C. M2 nebola prijatá úplne s nadšením, pamätám si tie výhrady voči plebejskému motoru N55, teda že tam nebol čistokrvný M motor. Ten prišiel až vo verzii Competition, ktorá je hodnotená oveľa lepšie (okrem iného motora je tam aj iné naladenie podvozka a ďalšie drobnosti). Takže ak kultový status, tak najmä v prípade M2C.
Avatar - speedfred
15. 6. 2022 21:09
Mohlo
by to byť lepšie ako M240i ale na sucasnú M2 to nemá (sorry), no a ten interiér......asi som už moc starý na to aby som do displejov pozeral aj v aute.
Technicky to bude bez debaty špička, o tom nepochybujem.
Avatar - fOE
16. 6. 2022 17:34
Re: Mohlo
Snad kazde klasicke eMko je vic nebo mene klasika. Kazde. Takze to bude jak 1M coupe, tak puvodni M2 tak ted i ta nova. Kdyz si mam ale vybrat jestli stara M2 nebo nova M2 tak volim tu ovladanim vic analogovou. Kdyz bych chtel "sportak ze stare skoly" tak tech displayu by tam melo byt co nejmin a ma bycharska volba, resp. predikce i diky tomuhle ( taky vzhledu!) favorizuje puvodni M2. M2C pak bude creme de la creme. :-)