Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Autodrom Most ukončí sezónu setkáním a závody klasik, vstup je zdarma

Rušná závodní sezóna mosteckého okruhu se pomalu chýlí ke konci, na její závěr si však pořadatelé přichystali pro fanoušky skvělé představení.
Zpět na článek
Avatar - Dzakobo
28. 9. 2022 11:34
Re: Dycky Most
Taky se tam chystám, z Ústí to mám kousek ;-)
Avatar - speedfred
27. 9. 2022 15:41
Dycky Most
Tam to na okruhu aspoň trochu žije (však Brno) a vcelku sa o to starajú. Mne ten okruh nakoniec aj zapáčil ako som ho kedysi nemusel.Teraz si tam zájdem zablbnúť veľmi rád aj keď je trochu z ruky.
Toto by asi stálo za pozretie, vidieť vysnívané autá svojho detstva na živo a v akcii.
27. 9. 2022 16:08
Re: Dycky Most
Díval jsem se na stránky Histo Cupu a jsou tam nádherná auta. Bude to stát za to!

A souhlasím s tebou, to co provedli Abrahámovci s Brnem je ostuda, znásilnění a krádež. Nechutné zázemí s toaletami, za které by se musela stydět nejzašlejší benzínka v Africe, neudržované boxy, hlavní tribuna a nakonec rozpadající se asfalt. To jsou perly, které těžko jinde vidět. Slavný okruh s obrovským potenciálem dokázali za pár let dovést do bodu, ze kterého téměř není návratu.

Most i přes problémy s hlukem ukazuje, že se to dá dělat i u nás na úrovni. Většina zázemí zrekonstruovaná, celý okruh má už nový povrch, slušné stravování, vycvičení maršálové...za to všechno člověk promine i oproti Brnu méně zajímavý layout dráhy. Most umí :yes: