Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Opel Corsa se s faceliftem změní. Takto mu sluší zcela nová tvář

Aktuální Opel Corsa F je na trhu třetím rokem, příjezd omlazeného provedení je tedy za rohem. Nejočekávanější změnou projde logicky příď.
Zpět na článek
Avatar - 3_diamanty
23. 11. 2022 09:10
Pecka
No konecne je tu ten vizor xicht ... uz som ani nedufal.... razom je corsa vyzorovo o dekadu inde... a tam kde patri... na vyslni B segmentu :yes:
24. 11. 2022 02:28
Re: Pecka
Až na ty směšně krátké zadní boční dveře. Tuto nepraktickou a nehezkou anomálii ale zdědila po 208... :-( :-(
Avatar - del42sa
23. 11. 2022 09:06
Corsa
aspoň že vnitřek zůstal u klasické koncepce (doufám) :yes: Vlastně mě irituje jen ta řadící páka z Peugeotu :D
Avatar - 3_diamanty
23. 11. 2022 09:16
Re: Za mě změna k lepšímu
Zadne svetla su za mna ok.... problemom bola len prave ta zastarala maska ... do veci ktore su ok by len zbytocne sprtali a nakoniec by pokazili aj to co bolo ok... vid predosly yaris po poslednom facelifte a jeho ohyzdne zadne megalampy.. a pritom tie povodne mensie nemali vizualne jedinu chybu a aj ku kasni viac pasovali
23. 11. 2022 07:35
Re: Za mě změna k lepšímu
Súhlas. Ten súčasný nezáživný predok zaspal v čase.
Keby ho mal nejaký výtvarník, či karikaturista reprodukovať, tak to nedá.
A podľa info zo Stellantisu ostanú zadné svetlá rovnaké :-(
Asi sa držia hesla ,,S chutí do toho, půl je hotovo!" ;-)
Avatar - rohYpnol
22. 11. 2022 21:01
Za mě změna k lepšímu
Jako za mě změna k lepšímu. Obecně nemám rád když se takto cpe Opel vizor všude. A zvlášť u malých vozů jsem zastáncem že mají být především atraktivním vozem s vlastní identitou modelu než jen flotilový úbor v nejmenším balení.

Ale tady vstupuje do hry zoufale nudný a zastaralý vzhled současných Opelů, které vypadají jak 100x ocumlaný bonbon z přelomu tisíciletí. Rovnou říkám, že Corsa dvě tři generace zpět byla násobně hezčí a dodnes hezčí je. Ale doba je taková. Dnes se musí ocenit i tohle. Taky to mohlo vypadat jak P208 jen s vyměněným logem jak to umí jiní že...

Takže za mě vlastně dobrý :yes: