Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Poranění hrudníku při nehodách: Vážné nebezpečí, kterému lze předejít

Téměř každý druhý zemřelý při dopravních nehodách umírá na poranění hrudníku. Jak tomu předcházet?
Zpět na článek
23. 11. 2022 22:17
Re: dozvedel se tady nekdo neco?
a k cemu je ta tvoje nulova tolerance, kdyz dezolati s 5-10 exekucema a s 5-10 zakazy rizeni stejne jezdi vesele dal s 5-10 pivy v zile ??

jediny k cemu nulova tolerance vede je lhani
kdyz me namerej do 0.24%% a budu lhat, ze sem nepil, tak me nechaj bejt, ale kdyz se s 0.1%% priznam, ze jsem pred hodinou mel k vepru-knedlu-zelu maly pivo, tak prijdu na pul roku o papiry a ve spravnim rizeni dostanu 5tis pokutu + dalsi poplatky

je to podobnej nesmysl, jako nulova tolerance na lodickach, kdy jako zadak sem nesmel mit ani hlt piva (ted povolili 2 piva), ale hacek s porcelanem muzou bejt zlity pod obraz.
vy radikalni nepici zijete uplne mimo realitu

ja si doma k obedu to jedno pivo normalne davam a za pul hodiny jedu. a kdyz me chytej, tak zalzu, ze sem nic nepil a nechaj me bejt. ale je mi to silne proti srsti.
tech 0.5%% jako je v civilizovanym svete normalniho cloveka neovlivni, a at nasledujou tvrdy tresty za to co je nad a prisnejsi tresty za zavinenou nehodu i za to co je pod.

a jako bonus by to vedlo vetsi zodpovednosti, ktera mnohym lidem nasaty bolsevickou moralkou chybi
Avatar - Mikesus
23. 11. 2022 18:51
Re: dozvedel se tady nekdo neco?
Ani jedno pivo za volant nepatri. A právě kvůli těm dezolatum z vaclavaku, kteří neví kdy přestat. Povolit jedno a budou se vymlouvat na jedno, i když byly 4 třeba. Proto naprosto souhlasím se striktní nulou a není debata o čem. Zároveň souhlasím, že jedno pivo neovlivni, nebo zanedbatelne, ale z výše uvedených důvodů je dobře, že ani to není dovolené.

Ale jinak odpověď na tvou otázku. Po docteni článku jsem hledal pokračování, nebo přerušení "premium", jelikož ani na konci jsem se nic nedozvěděl.
23. 11. 2022 11:08
dozvedel se tady nekdo neco?
vzit si seatbelt hned po usednuti do auta je snad samozrejmost
a nejezdit obstarozni olitaninou snad taky
striktni zakaz alkoholu je uplna pitomost
je rozdil, jestli ridis po 1 pivu k obedu, nebo ridi zlitej bezzubej dezolat v exekuci z vaclavaku po deseti pivech

a uz vubec sem nepochopil, proc v ty animaci nevyletel airbeg, kdyz ten tipek byl pripoutanej

to jako chcete naznacit, ze v tom evidentne novym aute airbag neni, nebo nefunguje ??