Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nová Škoda Enyaq RS ve velké galerii. Ke křiklavému laku teď sladila i kola

Po Enyaqu Coupé se „eresa“ dočkalo také hranatější elektrické SUV. Krátce před jízdami pro novináře se představuje v bohaté fotogalerii.
Zpět na článek
6. 12. 2022 11:57
Registr vozidel
Ministerstvo dopravy má nějaké problémy s uveřejňováním dat z Registru vozidel. Aktuálně jsou na stránkách jen data do září, i když jsem na začátku listopadu stáhl data za říjen 2022. Rád bych se podíval, kdo registroval Enyaqy za listopad.
6. 12. 2022 19:37
Re: Predaje
Aaa... dalsi ubrecenej levicak.

Ti sikovnejsi se chopi prilezitosti.
Na pracaku skonci neschponi a neflexibilni.
Avatar - Mokrous
6. 12. 2022 11:17
To je ale nekýčovitá krása!
A nemohly by ty kolečka i svítit? To by se malým dětem tolik líbilo... 🤦‍♂️
6. 12. 2022 18:33
Re: Registr vozidel
Je trochu divné, že měsíční přehledy registrací z SDA už tady nejsou představovány/komentovány. Zajímá mě, kdo Enyaqy kupuje. Minule bylo myslím 13 kusů registrováno na Komerční banku a asi osm pro Škodu Auto. V srpnu 2022 z 89 bylo více než polovina registrována výrobcem.
6. 12. 2022 19:48
Re: Škoda
??? Chvátej navštívit Dr. Chocholouška! :-[]
P.S. Na rozdíl od některých zdejších individuí jsem tady za ty dlouhé roky nikdy nepoužil jiný nick než hrdé "Arese"! Tímto způsobem bych svojí zdejší značku nikdy nezneuctil a chválit takové hovádko jako tebe by mě ani nenapadlo! :-)
Avatar - Mokrous
6. 12. 2022 11:16
Re: Predaje
To nevadí. Výroba v EU se utlumí, lidi se pošlou na pracák a pár EV se doveze z Číny s logy VAGu. Důležité je, že bude méně emisních pokut, vše bude zelené, modré a zalité sluncem a marže na vozech bude dost vysoká, aby uživila management firmy. Hlavně teda designéry, marketing a vedení.
6. 12. 2022 11:07
Predaje
Tak asi treba pokladat za uspech, ze sa toho predava priblizne rovnako ako id4. Otazka je ci tych par tisic kusov mesacne nahradi straty v predajoch oktavii, fabii etc. A ci sa oplati drzat zamestnancov co v poslednej dobe lezia viac doma na gauci ako na linke
6. 12. 2022 11:54
Škoda
Škůdka, škůdečka, škodověnka...všemi na planetě milovaná, jediná, božská...óóó. Pojďme si o denně povídat a neustávat v němém úžasu nad její dokonalostí!
Avatar - Mokrous
6. 12. 2022 20:24
Re: Predaje
Koukáš do zrcadla, ty progresivisto, nebo komu to píšeš?
Do kopru to jde a půjde hlavně kvůli hujerům, jako seš ty. Tak si upaluj koupit několik čínskejch EV a čekej, až se to v EU všechno zhroutí jako domeček z karet.
6. 12. 2022 16:19
Re: Registr vozidel
Tak vodítko může být SDA-CIA, ale tam jsou jen počty, nikoli "kdo" ;-) Za 11/22 to bylo krásných 107ks...
6. 12. 2022 21:24
Re: Predaje
Tím levičákem si myslel sebe, že? Když máš tak rád regulaci ze strany EU, vždyť co je lepšího, než když ti někdo ukáže směr kudy máš jít - kupředu levá, zpátky ni krok - už je to tu zas ;-) Jsi zajisté spokojený :yes:

Levice reguluje, pravice nechává volný trh…
6. 12. 2022 18:45
Re: Registr vozidel
No s cenou 1,5mil Kč+ to ani jinak nebude…Škodovka (mění referenční auta), státní úřady a firmy…
6. 12. 2022 19:53
Re: Registr vozidel
Škodovka se prostě rozhodla na své tradiční středo- a východoevropské zákazníky, rodiny kupující Fabie Combi, Rapidy a podobná dostupná auta s vysokou užitnou hodnotou, se zvysoka vys...t! Tohle se Vám, pánové v Boleslavi (a Wolfsburgu), vrátí jako bumerang a veselo vám určitě nebude! :-O :-O :-O :no: :no: :no:
Avatar - Barrichello
7. 12. 2022 21:18
Re: Predaje
Jsi nahlášen, děkujeme. Opět sem taháš politku :-) :-) :-)
7. 12. 2022 08:23
Re: Predaje
A z jakých? Snad ne ekologie? Cílem je dostat lidi z aut a omezit jejich pohyb…
7. 12. 2022 07:02
Re: Predaje
Čo je tiež jeden z problémov. Keď socializmus, tak by to mali robiť "se vším všudy".
7. 12. 2022 00:11
Re: Škoda
Však já jsem jeho dlouholetý fanoušek :yes: On si dělá jenom srandu :-[]
7. 12. 2022 07:03
Re: Nové zprávy ze světa nařizované elektrodebility
Daj už pokoj s tým odpadom.
Avatar - Barrichello
7. 12. 2022 21:20
Re: Nové zprávy ze světa nařizované elektrodebility
Přestan bránit ty parní lokomotivy, co drandí na uhlí :-) :-)
Avatar - Barrichello
7. 12. 2022 21:19
Re: Registr vozidel
SDA tam listopadové údaje samozřejmě má
Avatar - xxc
7. 12. 2022 16:52
Re: Predaje
A preto som s elektrickym autom najazdil tolko, ako nikdy s nijakym inym autom a za lacny peniaz, ale cielom je fakt dostat ludi z aut a odmedzit pohyb. Preto pohyb zlacnuje, je setrnejsi pre zivotne prostredie a niekde to aj dotuju, lebo chcu dostat ludi z aut a obmedzit ich pohyb :-D
7. 12. 2022 06:33
Re: Predaje
Tady se ale nereguluje ze sociálních pohnutek ;-)
6. 12. 2022 12:27
Re: Škoda
jsem Váš dlouholetý fanoušek, jste frajer Petře :yes: