Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nissan pro chodce: zvedací kapota ve Skyline Coupé

Společnost Nissan Motor Co. vyvinula svou verzi bezpečnostní kapoty motoru, která se v případě kolize s chodcem zvedne a zvětší tak prostor mezi relativně měkkou kapotou a motorem.
Zpět na článek
neregistrovaný "Forever"
30. 1. 2008 17:43
Nissan Skyline Coupe/Infiniti G37 Coupe
Poslete mi nekdo pls na mail: PatrikKubecek@seznam.cz fota auta Nissan Skyline Coupe/Infiniti G37 Coupe . THX
neregistrovaný "hanýýýs"
6. 8. 2007 19:11
bral by som...
som ochotný ísť tak ďaleko ako sa dá..keď je taká možnosť, prečo nie..
6. 8. 2007 13:24
Re: Radeji u jineho
No jo,ale stejne to meli implantovat k necemu civilnejsimu.Skyline je moc nizky a na chodce funguje jako pluh(navic mnoho lidi si da dozadu kridlo-kapota se zvedne,vystreli chodce dal,a tam ceka uzke kridlo-dobra teorie ne ;-))
neregistrovaný "mates"
6. 8. 2007 12:23
Re: Nic nove pod slnkom
Doplnim, ze takovy vehikl ma i XK ;-) A navic specialni konstruci kapoty, aby pohltila co nejvic energie.
neregistrovaný "King"
6. 8. 2007 10:25
Re: Nic nove pod slnkom
No já bych doplnil, že první auto, které to dostalo sériově, byla Honda Legend. ;-)
neregistrovaný "nextrom"
5. 8. 2007 23:14
Re: bral by som...
S temi vycitky mas samozrejme pravdu, ale az jak daleko chces jit abys necemu podobnemu zabranil ?? Ja myslim, ze je nejlepsi nejit nikam o -jet nekam- uz ani nemluve ...
neregistrovaný "hanýýýs"
5. 8. 2007 22:28
bral by som...
ja len nepotrebujem mať výčitky svedomia do konca života..aj keby sa niečo stalo nie mojou vinou
neregistrovaný "Heyde"
5. 8. 2007 17:58
Re: Radeji u jineho
Většina střetů automobilů s chodci probíhá za rychlostí 40-60 km/h... Jen málo se jich stane při maximální rychlosti (ať už je ta maximální rychlost jakákoli)...
To je jako si nedávat do RS4 airbag a pásy s tím, že "v rychlostech,kterych je vuz schopen dosahnout uz ridici nic nepomuze"...
anonym
5. 8. 2007 11:03
Re: Nic nove pod slnkom
ale NISSAN je NISSAN
5. 8. 2007 08:46
Nic nove pod slnkom
Pokial viem, taktuo vecicku ma C6 auz dlhsie...
neregistrovaný "nextrom"
4. 8. 2007 22:51
100%ni bezpeci
Uz by konecne mohl nekdo pochopit, ze jedinym nebezpecnym faktorem je clovek sam! Nevyzpytatelny tvor! Narodit se, to znamena - POZOR - zivotu nebezpecno a tak to nejbezpecnejsi je, se vubec nenarodit...
neregistrovaný "wector"
4. 8. 2007 20:20
Re: ?
Tak Skyline není jen GTR, ale jestli někoho nabere GTRko ve dvoustovce, tak mu zvedací kapota moc nepomůže, leda ho vyšle na menší průzkum okolí ze vzduchu >:D
neregistrovaný "nextrom"
4. 8. 2007 20:05
Re: Neúplný článek
To beru, jaa nabiram denne tak v prumeru deset chodcu, jeste bych si pral zesilene sterace abych ten drek mohl setrit z predniho skla !!
neregistrovaný "nextrom"
4. 8. 2007 20:04
Re: Neúplný článek
To beru, jaa nabiram denne tak v prumeru deset chodcu, jeste bych si pral zesilene sterace abych ten drek mohl setrit z predniho skla !!
neregistrovaný "ZZ"
4. 8. 2007 16:38
Neúplný článek
Nechápu, když už se tu objevují články, které jsou už na jiných serverech, proč alespoň nemůže obsahovat minimálně tolik informací... Kdyby se tak stalo, tak by si i zdejší čtenáři dozvěděli, že tím bude vybaveno i Infiniti G37... :-!
neregistrovaný "bladerunner"
4. 8. 2007 16:25
?
tiež celkom nechápem prečo to dali práve do Skyline. asi to nie je celkom typické mestské autíčko >:D
4. 8. 2007 15:33
Radeji u jineho
Napad se zvedaci kapotou beru,ale to,ze ji Nissan uplatnil u jednoho ze svych nejrychlejsich kupe,to si tak trochu protireci-v rychlostech,kterych je vuz schopen dosahnout uz chodci nic nepomuze. ;-\
neregistrovaný "epsyn"
4. 8. 2007 13:50
Re: re:Já bych to nechtěl...
z Financniho hlediska mas pravdu, z humálního si hyena.. ;-\ ..co je lepsi..
neregistrovaný "epsyn"
4. 8. 2007 13:50
Re: re:Já bych to nechtěl...
neregistrovaný "nkdjsv"
4. 8. 2007 13:50
To je nápad...
Zřejmě to chodce odmrští do opačného směru pod kola jiného auta a tak vás neobviní z vraždy... Zajímavé :-O
neregistrovaný "shaggy"
4. 8. 2007 13:12
Re: Já bych to nechtěl...
Ty si teda riadny kus vola! Radsej zabit ako iba zranit?! Zamysli sa nad sebou a odovzdaj prosim na najblizsom oddeleni Policie CR svoj vodicsky preukaz (ak nejaky mas). Ludi s takymto zmyslanim na cestach vazne nepotrebujeme!
Avatar - Dragon.001
4. 8. 2007 11:18
Já bych to nechtěl...
U sportovního auta platí, že každé deko navíc je špatné.

Navíc je v českých podmínkách bohužel pravidlem, že někoho přejet je pro řidiče často mnohem výhodnější (pokud se člověk vůbec dostane do vězení, tak je za dobré chování hned venku) než třeba zranit. To pak následuje placení bolestného a celoživotní odškodné. Měsíc co měsíc tisíce pryč.

V Čechách se bohužel stává řidič viníkem téměř automaticky, díky nesmyslné přednosti chodců. Pokud mi někdo vběhne 2 metry před auto z poza zaparkované dodávky, ani při 50sátce to neubrzdím, ale stejně to odskáču. Měl jsem prý předvídat...

Proto bych za to nedal ani halíř :no: Ať to v jinejch zemích zachrání co nejvíc životů...
neregistrovaný "hanýýýs"
4. 8. 2007 10:44
bral by som...
by som si za to aj priplatil, ak by nebolo v základe..