Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Auto Tip 04/2024: Mercedes-Benz E vs. Volvo S90

Dnes vychází nové číslo Auto Tipu. Co v něm najdete?
Zpět na článek
2. 4. 2024 08:57
Avatar - Horký Rom
2. 4. 2024 08:57
moc líbí
‼️ Konec hodnocení komentářů ‼️
————————————————-

Vážení čtenáři našeho webu, velmi si vážíme Vaší aktivity, kterou projevujete nejen čtením našich článků, ale i tím, že aktivně vstupujete do diskusí pod jednotlivými články. Ceníme si toho, že se v diskusi velmi často objevují zajímavé informace, které dokáží rozšířit obsah článku, nabídnout pohled z druhé strany, nebo zasadit probírané téma do širšího kontextu. Takové komentáře a z nich plynoucí diskuse jsou skutečným obohacením našeho portálu a můžeme je považovat za důkaz toho, že redakce a návštěvníci společnými silami vytváří jeden projekt. Nyní jsme se rozhodli zpřístupnit všem návštěvníkům možnost jednoduše ostatním diskutujícím poděkovat.

Není potřeba psát děkovné zprávy, stačí kliknout jen na tlačítko s vyobrazeným palcem nahoru Systém přidělí komentáři Váš hlas a pokud se takových hlasujících najde více, bude to známka pro ostatní čtenáře, že daný komentář se ostatním líbí. Autor komentáře tak dostane nehmotnou odměnu a věříme, že jej potěší, když uvidí, kolika lidem jeho text udělal radost.

Systém nabízí i tlačítko s palcem dolů Jeho úkol je opačný – po kliknutí na něj se odečte jeden bod ratingu daného komentáře. I toto tlačítko může být užitečné a sice v případech, kdy se v diskusi objeví nějaký komentář, který je z jakéhokoliv důvodu špatný. Co kdo považuje za špatný komentář už nechám na osobním posouzení každého čtenáře, jen za sebe řeknu, že pevně věřím našim čtenářům, že budou komentáře hodnotit férově – stejně jako když férově diskutují na našem webu.
——————————————————————
❗️Vážená redakce ACZ, Czech News Center ❗️

Prosím o ÚPLNÉ zrušení palcování příspěvku, jde o zastaralý, neobjektivní a manipulační nástroj hodnoceni kvality příspěvku.
Rozbalit vlákno
0