Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nový MG TF veřejně představen

Návštěvníci víkendového 57. ročníku MG International Race Meeting měli možnost jako první spatřit sportovní roadster MG TF, vyrobený pod čínskou taktovkou.
Zpět na článek
27. 6. 2007 15:13
27. 6. 2007 17:27
28. 6. 2007 09:20
neregistrovaný "ARG"
28. 6. 2007 09:40
neregistrovaný "Roverman"
Avatar - Pekelná Micinka
27. 6. 2007 14:25
Čína - Spása britských automobilek?
Dnes je to MG. A co zítra? Bude to i Jaguar?

Je pár pro a proti. Čínští investoři už mají solidní zkušenosti s budováním automobilek atd., kvalita čínských výrobků, pokud se netlačí na co nejnižší cenu, může být srovnatelná a možná i lepší než u produktu z EU. Pokud by byla auta dále navrhována pro západní trh, neměl by být problém. Jenže je možné, aby byla zavřena Browns Lane? A co se zaměstnanci, pokud by se výroba přesunula do Číny a zachoval se provoz v UK, tak by se nesnížili náklady. A kupovali by aspoň stávající, konzervativní zákazníci taková auta, když už ani místo jejich vzniku není "tradiční"? Je hodně otázek a málo odpovědí.
Rozbalit vlákno
4
27. 6. 2007 15:11
Re: Čína - Spása britských automobilek?
čína ma čo chcela automobilku ,ktora sa zapísala do pamätí ľudí a to jej zaručuje určitu popularitu...ale jedno je iste ,že pokial budu robiť MG bude to stale lepšie ako nejaké okopirované
Avatar - Falco
27. 6. 2007 22:29
Re: Čína - Spása britských automobilek?
"kvalita čínských výrobků, pokud se netlačí na co nejnižší cenu, může být srovnatelná a možná i lepší než u produktu z EU"
Už to nehul..
Avatar - Pekelná Micinka
28. 6. 2007 10:29
Re: Čína - Spása britských automobilek?
Ty radši taky ne!
Avatar - Falco
28. 6. 2007 22:26
Re: Čína - Spása britských automobilek?
Na mě to nenechává následky, narozdíl od tebe...
27. 6. 2007 15:13
hm...
malý MG roadster bol vždy pekne auto a myslim,že tento prepracovany model môže dobre nadviazať síce je otázne čo sa stane ked potenciálny zákaznici zistia,že ide o čínu
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Pekelná Micinka
27. 6. 2007 15:45
Re: hm...
Já myslím, že nic. Stačí když udrží kvalitu a design bude evropský/britský. A taky podpora a servis, to je možná to nejtěžší.
Avatar - da_b0mb
27. 6. 2007 17:27
Nakonec...
budu drzet palce...Je to MG,neni to kopie...uvidime jak na tom budou s kvalitou ale jelikoz je to ostrovni produkt,tak verim,ze stejne jako puvodni MG...Premejslel jsem o MG ZR...(mame doma Rover 25) ale nakonec jsem to zavrhnul. Ted zacnu premyslet znova ;-)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "ARG"
28. 6. 2007 09:20
myšlenka
Na Roverclubu se objevila zajímavá myšlenka: "Málokdo zatratil Pilsner Urquell za to,že už nemá české majitele.
A jak nám chutná!!!"
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Roverman"
28. 6. 2007 09:40
Re: myšlenka
Presne tak, majitel se sice zmeni, ale ta puvodni "receptuuura," ta zustane. :yes: O kvalitu MG si nemusime delat starost, s novym Roewe uz bych tak optimistickej nebyl... Uvidime.