Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Isuzu se vrací na český trh, nabízí pick-up D-Max

Značka, která se poprvé objevila na našem území už na začátku 90. let, tehdy ještě prostřednictvím General Motors Czechoslovakia, se vrací. Tentokrát má patronát německý importér.
Zpět na článek
13. 3. 2010 17:22
neregistrovaný "elko"
13. 3. 2010 09:58
18. 3. 2010 14:11
neregistrovaný "citycowboy"
14. 3. 2010 17:56
Avatar - WinDiesel
12. 3. 2010 18:24
A bude boj.....
Nabídka pick-upů začíná být docela pestrá...
Kdo bude králem? Uvidíme na konci roku. Máme 2 nové adepty, D-maxe, ostříleného světoběžníka a pick-upa s podivným jménem (nějak jako amaroun nebo amok nebo tak nějak... z produkce VW (jediný s dvoulitrovým motorem). >:D
Rozbalit vlákno
7
Avatar - pelikoš
12. 3. 2010 19:51
Re: A bude boj.....
král je jasný-NISSAN NAVARA,případně mu pomůže menší brácha np 300 ;-)
12. 3. 2010 19:58
Re: A bude boj.....
Ve světě, kde jich jezdí hodně, tak vždycky Toyota, pokud to ovšem náhodou dvacet američanů za sebou nenapálí do zdi, že jim přestalo hrát rádio.
Avatar - WinDiesel
13. 3. 2010 09:43
Re: A bude boj.....
Poměrně krátkou dobu mám tempomat... A už mi přivodil podobné situace, které denně řeší Amíci. Příliš mnoho technických vymožeností (tempomat, automat, adaptivní mechanizmy) člověka tak zblbnou, že už neví čí je...
14. 3. 2010 22:33
Re: A bude boj.....
Tak buď si řidič, nebo američan.
12. 3. 2010 21:38
Re: A bude boj.....
zkus ginko, pak si třeba vzpomeneš kam jsi dal viagru ;-)
Avatar - WinDiesel
13. 3. 2010 09:39
Re: A bude boj.....
... jsem nějak tento příspěvek nepochopil ...
14. 3. 2010 09:24
Re: A bude boj.....
No když si nemůžeš vzpomenout na jméno nového VW a myslíš že se jmenuje Amaroun, doporučil jsem ti ginko (ginko prý paměť zlepšuje). Ve srandě samozřejmě, je mi jasný že to nemyslíš vážně.
13. 3. 2010 08:40
No uvidíme.....
kam se asi Isuzu vrtne. Což o to - technika léty prověřená - to, že ji tady někdo nezná, neznamená, že ve světě nejezdí - Znáte Monterey a Fronteru, případně Campo? Tak to byly konstrukce Isuzu..... Masérský pick-up to nebude - Navara se bát nemusí - ta ať se bojí pracovní zátěže. Z toho jí vysekává navrátivší se starší brácha, kterému šlohla jméno a odsunula ho k číselnému názvu... Mišivbuši - to je taky spíš stylovka, ale už vydrží víc... No a králem pro tvrdou práci zůstane Hilux. Není to taková masírka, zato víc vydrží....... Pak tady máme fordovic rendžra - ten spolu s jednovaječným dvojčetem od Magdy bude asi pod náporem Isuzu nejvíc.....

A pro majitele toyot - když Vám to zrychluje. nechtějte bejt v telce a zkrátka otočte klíčkem zapalování zpátky - vypne se Vám motor a auto zastaví. Jo pro ichtyly - přestane fungovat posilovač brzd a řízení - bude to chtít větší sílu... Jo a klíček nevyndavat - mohl by se vám zamknout volant. Jo a u automatů - stačí dupnout na brzdu......Ale to už je fakt jak pro dementy..... Radši fakt zavolejte 911(ne porsche) a rozlučte se s rodinou..................
Rozbalit vlákno
5
13. 3. 2010 13:47
Re: No uvidíme.....
Nevím jak se to má s tím zrychlováním u Toyot, ale ohledně těch rad - jestli to najednou nečekaně zrychlí třeba před křižovatkou, tak zřejmě každý nebude mít tak rychlé postřehy a stačí málo.
Vzpomínám na řidičku, která dobržďovala před křižovatkou a omylem dupla na plyn (fakt nevím, jak se jí to povedlo) - přejela přes jeden pruh a nabourala auto v dalším, než stačila cokoli...

Jasně, ty rady třeba zabírají, ale ne vždy člověk zareaguje jak má a tuplem když se vyskytne v situacích, kdy není moc času na chyby. Nicméně, když se to takhle napíše, zní to prostě. :-)
13. 3. 2010 14:42
Re: No uvidíme.....
určitě je to velmi zjednodušené. Narážím tím, hlavně na případy, kdy mají čas zavolat 911 a 20 vteřin vyřvávát oh my god.... nechci tím nikterak snižovat tu tragédii, kdy přitom zahynuli lidé. Ale když mají čas vytáčet číslo a pak tak dlouho křičet - tak kdo je sakra učí řídit? Přemýšlí vůbec nad svým autem? Nebo teď ten chlapík v priusu na us dálnici. Jasně v priusu je tlačítko start, takže s tím klíčkem nevím jak to funguje... Jsou případy - o nichž píšete, kdy je to zlomkem chvíle a rozbil by si ústa každý. Pak jsou ale případy, kdy by trocha rozumu v hrsti zabránila mnohem větší tragédii. Je to jako se vším - užíváme to, ale víme o tom figu... To je to, co mne na tom hlavně míchá....Taky vycházím ze subjektivní zkušenosti - kdy najezdím několik tisíc měsíčně - a nedej bože si pak možná rozbiju hubu v nějaké triviální situaci - tak to občas bývá.....
13. 3. 2010 14:45
Re: No uvidíme.....
V tom případě souhlasím. Nějak jsem si ani nedovedl představit, že by někdo dokázal ještě zavolat a dovolávat se pomoci. To už je opravdu zarážející...
neregistrovaný "elko"
13. 3. 2010 17:22
Re: No uvidíme.....
Start/Stop tlačítko: stisknout na 4 sekundy a je to.
Avatar - twistedTSD
13. 3. 2010 14:46
Re: No uvidíme.....
myslim ze spis reaguje na pripad nekde z USA, kde se rodince rozjel lexus HS na temer 200km/h na dalnici, tak volali 911 a po za chvili se rozsekali...
13. 3. 2010 09:58
hmmmm
zajímací .... Isuzu vstupuje na český trh a auta se schvalovala v roce 2008 ... co dělalo Isuzu celý loňský rok ???? ;-) :no:
Rozbalit vlákno
0
14. 3. 2010 15:59
toyota land cruiser 79
prej kral je jenom jeden nissan ???dobrej vtip.......kral je jenom jeden a to je toyota land cruiser 79 kamo,pak jeste toyota tacoma,hilux a taky ford f-250 diesel.sem myslel ze tyhle isuzu zkrachovaly v americe,a taky nebyly pod GM??tyhle sracky nebrat.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "citycowboy"
18. 3. 2010 14:11
Re: toyota land cruiser 79
Toyota Land Cruiser 79 že je král? To jsi viděl někde v muzeu, nebo na vrakáči? >:-[] Byl jsem na předváděčce Isuzu v Německu a tak jak jsem o tom autě skoro nic nevěděl, tak mě fakt nadchlo. Vyleze to kdejakej kopec, naloží se do toho tuna a ještě to víc než tři další tuny utáhne. Má to pěknej xicht, žere to devět nafty a je to levnější, než ty ostatní plechovky. Měli to tam taky nazdobený spoustou doplňků a zájem byl velikej.
Avatar - chetoos
14. 3. 2010 17:56
isuzu?
Isuzu mi nikdy nic neříkala,jednou jsem viděl u obchodáku parkovat staré isuzu a to bylo tak všechno jinak jsem isuzu neznal,ale ted když příde na náš trh doufám že se chytne
Rozbalit vlákno
0