Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Smart byl dosud pro DaimlerChrysler výraznou přítěží

Německému výrobci minivozů Smart se v posledních letech vůbec nedaří. Podle německého deníku Handelsblatt vykázala automobilka v posledních čtyřech letech kumulovanou ztrátu ve výši 5,21 miliard dolarů.
Zpět na článek
14. 6. 2007 11:24
neregistrovaný "SUPERSONIC"
14. 6. 2007 18:48
anonym
14. 6. 2007 18:49
anonym
14. 6. 2007 12:47
neregistrovaný "doktorII"
14. 6. 2007 16:48
neregistrovaný "Miki Darren"
14. 6. 2007 16:49
neregistrovaný "Miki Darren"
15. 6. 2007 17:22
neregistrovaný "buran"
18. 6. 2007 07:49
neregistrovaný "Miki Darren"
18. 6. 2007 07:49
neregistrovaný "Miki Darren"
neregistrovaný "SUPERSONIC"
14. 6. 2007 11:24
Ludové ceny ...
V strednej eu a vo východnej eu, je to vpoctate nepredajný tovar.
V meste (pri porovnaní Bratislavy s napr. Rímom, hovoriť o meste je otázne) kolko krát stretnem viac kominára ako niekde idúceho alebo zaparkovaného "Smartíka". A ak mám to šťastie, tak ako "imidžovku" na firemnú reklamu.Smart, Smart ForTwo ako spotrebný tovar sa mi nepáči ,ako nápad a auto do mesta môže byť.. :yes: Chcelo by jeho nákupnú cenu, priblížiť viac k bežným ľudom... (PS: tento príspevok berte ako čiste môj názor, ak som sa nikoho ním dotkol alebo urazil, tak sa ospravedlňujem ) ;-)
Rozbalit vlákno
3
Avatar - freeman
14. 6. 2007 14:17
Re: Ludové ceny ...
Podstate súhlasím s tvojim názorom. Ale čo je u nás bežný človek je v západnej EU je žobrák.
anonym
14. 6. 2007 18:48
Re: Ludové ceny ...
Chodim casto tankovat na omw panonska cesta, rakusanov tu niekedy stretavam na golfoch2 alebo polo1 ci 20 corolach, to sú ty žebráci zo západu? Ale je pravda že Smartik ak by stál 150-190 litrov, tak ten obyčaj z východu by kúpil plnohodnotné 5 rokov stáré auto ... Takže zonova nič ...
anonym
14. 6. 2007 18:49
Re: Ludové ceny ...
oprava 20 rocných Corolach
neregistrovaný "doktorII"
14. 6. 2007 12:47
Smartik
Ahoj,
Smartikem jsem jezdil a vyzkousel si ho, jako auto do mesta je to vhodne, ale rozhodujici je pro mne cena versus vyuziti....jelikoz je vyuziti omezene, musi byt cena podstatne nizsi a to bohuzel neni a to je cely problem Smartu...
Snizte cenu na 150t Kc a uvidite jak s tim bude jezdit kazdy duchodce:)))))
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Miki Darren"
14. 6. 2007 16:48
Smartik
Suhlasim s vami. Ja sam smartika mam Forfour, ktory uz uplne prestali vyrabat, ale som s nim moooc spokojny. Ono je to hlavne imidzovka a za tie prachy si to bezny clovek nekupi. Za to co som za to dal su dve Fabie. Sice v zakladnej (vykradnutej) vybave, ale tu je vela ludi rado, ze sa ma na com vozit. Tento nas vychodny blok ich z biedy nevytrhne, takze to nie je len o cene, ale hlavne o tom, ze ked uz ci nieco kupim, tak nech mi tam vojde aspon nakup.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Miki Darren"
14. 6. 2007 16:49
Smartik
Suhlasim s vami. Ja sam smartika mam Forfour, ktory uz uplne prestali vyrabat, ale som s nim moooc spokojny. Ono je to hlavne imidzovka a za tie prachy si to bezny clovek nekupi. Za to co som za to dal su dve Fabie. Sice v zakladnej vykradnutej)vybave, ale tu je vela ludi rado, ze sa ma na com vozit. Tento nas vychodny blok ich z biedy nevytrhne, takze to nie je len o cene, ale hlavne o tom, ze ked uz ci nieco kupim, tak nech mi tam vojde aspon nakup.
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "buran"
15. 6. 2007 17:22
Re: Smartik
Východní blok? To nedokážete zapomentout? Jestli jste to nepostřehli, tak to už skoro dvacet let neexistuje. Sorry, ani se vám vlastně nedivím. Na to jsem u vás dost často a znám vás příliš dobře...
neregistrovaný "Miki Darren"
18. 6. 2007 07:49
Re: Smartik
??? a nie si este stale vo vychodnom bloku? To, ze si tu hovorime EU (vratane vas cechov), tak tu dosahujeme slabu tretinu priemernej urovne "zapadneho bloku". Stale nas zapad tak berie a este dlho brat bude. Smartov tu beha mozno 5% z toho co "na zapade" a to hovori za vsetko.
neregistrovaný "Miki Darren"
18. 6. 2007 07:49
Re: Smartik
??? a nie si este stale vo vychodnom bloku? To, ze si tu hovorime EU /vratane vas cechov/, tak tu dosahujeme slabu tretinu priemernej urovne "zapadneho bloku". Stale nas zapad tak berie a este dlho brat bude. Smartov tu beha mozno 5% z toho co "na zapade" a to hovori za vsetko.