Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nový Opel Agila: první fotografie a informace

Opel se rozhodl jít cestou představování nových modelů ve značném předstihu před skutečným uvedením na trh. Nová Agila se světu představí ve Frankfurtu, ale koupit ji bude možné nejdříve na jaře roku 2008.
Zpět na článek
neregistrovaný "pandan"
15. 5. 2007 08:58
Re: Tohle si kreslí kluci na základce
Záleží na tom, jakou mám zrovna potřebu. Když ale čtu na nové auto příspěvky nehodnotící vzhled jako celek, ale autor v nich popisuje, jaká auta mu jednotlivé části připomínají, nějak se to u mne začíná spojovat. Takové příspěvky mě totiž stále více $erou.
anonym
15. 5. 2007 08:03
Re: Suzuki?
Jj a treba ty dverni vyplne jsou z CR .. :-) Globalizace v praxi.
14. 5. 2007 22:19
Tak nevím....
...mám neodbytný pocit že to Hrůster přes kopírák. Fakt by mě zajímalo kdo si Oplů myslí že tohle bude lepidlo na ženský. Dle mých zkušeností u (krásnější)poloviny lidstva zatím vede Peugeot 206.
neregistrovaný "eva"
14. 5. 2007 22:14
Re: Tohle si kreslí kluci na základce
Nemůžeš uspokojit ženskou, autem pro buzíky.
neregistrovaný "Ada"
14. 5. 2007 19:56
Re: Zadek
Vypada to jako baba s batohem :-!
neregistrovaný "Shortař"
14. 5. 2007 19:17
Zadek
No... Ten zadek je teda úlet...
neregistrovaný "potkan"
14. 5. 2007 19:14
Re: No já jsem staromilec
souhlas pane. krabice je krabice - a co. jasná věc. správná ženská taky řídí pořádný auto. a ne auto pro ženy. nebo ne? já to tak cejtím. ať si pánové vymejšlej třeba lítací koberec, když to potom dav koupí. :-|
neregistrovaný "patrik"
14. 5. 2007 17:11
No já jsem staromilec
A nejraději jsem měl tu naprosto neuvěřitelnou krabici první generace Wagonu od Suzuki. Byl to prostě sud od oleje, který vypadal jako by rezavěl za pumpou na konci světa už několik let, kdo šel kolem, kopnul si nebo jinak ulevil, ale on pořád drží drží drží. Jak to kdysi napsal recenzent myslím na Edmund's - "rozhodl jsem se, že z té chuděry vyrazím duši, že bude kvílet o milost, ale po několika hodinách jsem překvapeně zjistil, že se nedá..." To jsou ale zašlé časy a bohužel každá další generace je o něco vyměklejší a blíž tomu, čemu říkám kabelkový design, to je design, co si o něm projektanti nebo manažeři?!) myslí, že se líbí ženám. Stejně jako jednoho kolegu tady nahoře by mě zajímalo, co takovýmhle autům ženy říkají doopravdy. Jedna, co ji trochu znám, by asi jen konstatovala, že na ní asi chci ušetřit.. včetně rakve brr. Což ovšem není výhrada vysloveně jenom proti téhle Agile. >:D
anonym
14. 5. 2007 16:28
fabia
předek vypadá jako z FABIE2 a ROOMSTERu
neregistrovaný "doktorII"
14. 5. 2007 14:57
Agila
Mne se to libi, prijde mi to volne navazani na Corsu. Rekl bych, ze Opel se docela snazi...v porovnani se starou Agilou krok spravnym smerem:)
14. 5. 2007 14:39
Re: co dodat
Tesi ma. Do Brna sa nechystam, bolo pre mna zaujimave ked Autosalon a Autotec boli naraz, to som mal program na cely den. Odkedy je to podelene, je to slabota. Za 2-3 hodiny nemam co robit a na to sa mi do Brna cestovat nevyplati.
Inak ak ma nejake auto zaujme, idem radsej pozriet si ho do roomu, nie je tam take mnozstvo ludi jak na autosalone a predavac sa mi venuje osobne, casto si dokonca mozem auto vyskusat bez toho, ze by cokolvek po mne chceli.
neregistrovaný "sargis"
14. 5. 2007 14:10
Re: Suzuki?
Cely interier je zo Suzuki, ako tomu bolo predtym a ako je to teraz vo Fiate Sedici. Ale sranda je, ze su to pocitacove skice (exterier) a nayvse Opel toto auto koncipoval najma pre zeny, tak nech sa vyjadria aj tie (zatial sa nestalo). Mame rok casu na finalny produkt, no pokial to bude s Agilou a Vectrou tak ako s Astrou a Corsou, myslim, ze Opel zvysi predaje. Urcite neposobi tak lacne ako kolinske trojcata alebo Picanto/Atos/Fox. No mohlo byt inovacne ako Panda.
To potkan: Mazdu 2 sem netreba miesat, je to ina trieda.
neregistrovaný "potkan"
14. 5. 2007 13:32
Re: co dodat
zatím nemám potřebu vymetat prodejny. se svým autem jsem spokojen. uvidím až v červnu na salonu v brně. jinak - jsme jmenovci, Lubo. :-) :yes:
14. 5. 2007 13:26
Re: co dodat
Niet nad osobny kontakt, pozri si auto nazivo, sadni si do neho, odvez sa a potom hodnot. Aj mne sa uz stalo, ze potom som poradie v mojom rebricku aut pozmenil...
neregistrovaný "potkan"
14. 5. 2007 13:23
Re: co dodat
šok zrovna né, tak moc mě to zase nebere. ale nová fabia se mi taky dost nelíbí. mě se s těch nových aut téhle třídy celkově dělá nanic. jistou naději vidím v mazdě 2, jinak bída. ;-\
neregistrovaný "mamlas"
14. 5. 2007 13:22
Re: Tohle si kreslí kluci na základce
:-)
neregistrovaný "blbovi"
14. 5. 2007 13:18
Re: Tohle si kreslí kluci na základce
Jsi uplně mimo, hledej si jiné hobby
neregistrovaný "Kůň"
14. 5. 2007 13:16
Re: Rúmstr
Tak proč se ještě nic nenaučili? Jen kopírovat. >:D
neregistrovaný "mamlas"
14. 5. 2007 13:15
Re: Tohle si kreslí kluci na základce
A ty tu seš za znalce přes design aut, nebo sanitární keramiky?
14. 5. 2007 13:11
Re: Suzuki?
Co je na tom divne? Suzuki a Opel navrhuju svoj najmensi model spolocne. Aj predchadzajuca generacia mala variant Suzuki a variant Opel, nie?
neregistrovaný "pandan"
14. 5. 2007 13:08
Re: Tohle si kreslí kluci na základce
Pro tebe by tu mohli dát třeba fotku záchodové mísy a najdeš tam podobu alespoň 3 aut.
14. 5. 2007 13:08
Re: Tohle si kreslí kluci na základce
Nie, neobhajoval som Skodu, prave naopak. Jej posledne modely (Roomster a Fabia) disponuju hnusnejsim dizajnom ako tento Opel. ;-)
anonym
14. 5. 2007 13:08
Suzuki?
Volant a některé prvky jsou ze suzuki swift a SX4....
anonym
14. 5. 2007 13:08
Re: Tohle si kreslí kluci na základce
Pro tebe by tu mohli dát třeba fotku záchodové mísy a najdeš tam podobu alespoň 3 aut.
neregistrovaný "mamlas"
14. 5. 2007 13:07
Re: Tohle si kreslí kluci na základce
Obhajovals Škodu, ne? Ale klidně to může být na oba. :-)
14. 5. 2007 13:05
Re: Tohle si kreslí kluci na základce
Teraz myslis Skodu alebo Opel?
neregistrovaný "mamlas"
14. 5. 2007 13:00
Re: Tohle si kreslí kluci na základce
Mně by to nevadilo. Třeba by konečně, začali zase dělat auta. :-)
14. 5. 2007 12:50
Re: Tohle si kreslí kluci na základce
Lebo to tak je. Keby nova Fabia mala logo Opel, roznesu ju na kopytach vsetci, nie iba polovica verejnosti...
14. 5. 2007 12:48
Re: co dodat
....tak potom z novej Fabky si musel chytit sok.... :no:
neregistrovaný "potkan"
14. 5. 2007 12:41
co dodat
mám dojem, že do toh zezadu někdo kopnul. proto ten výraz překvapení ve ksichtě
neregistrovaný "mamlas"
14. 5. 2007 12:21
Re: Tohle si kreslí kluci na základce
A to jako proč?
neregistrovaný "Romstar"
14. 5. 2007 12:13
Re: Rúmstr
Ty si myslíš ,že Opel nemá nic jiného na práci než kopírovat Škodovky.Přitom je to daleko větší automobilka a v Evropě prodá víc aut než Škoda
neregistrovaný "Romstar"
14. 5. 2007 12:09
Re: Tohle si kreslí kluci na základce
Kdyby to udělala Škoda tak všichni budete psát jak je to povedené auto.Že?
anonym
14. 5. 2007 12:08
Re: Tohle si kreslí kluci na základce
Kdyby to udělala Škoda tak všichni budete psát jak je to povedené auto.Že?
14. 5. 2007 10:47
Re: Tohle si kreslí kluci na základce
Si si isty? Nekric hop, co ked sa take stane? Este si nevidel interier, existuje dost aut, ktore zvonka nic zvlastne a zvnutra su to idoly dizajnu, ergonomie aj prakticnosti.
neregistrovaný "mamlas"
14. 5. 2007 10:39
Re: Tohle si kreslí kluci na základce
Tvůj kompromis = Tvůj boj, ale ženská, co by ji uspokojilo tohle, není můj typ. ;-)
neregistrovaný "seremed"
14. 5. 2007 10:24
starý
s timhle designem prisel Opel fakt dost pozde, uz to mel vyrabet, za dva roky to bude stary jako stary prase....
14. 5. 2007 10:18
Re: Tohle si kreslí kluci na základce
Ja to az tak tragicky nevidim. V kazdom novom aute, pokial to nie je nieco naozaj extra, najdes linie niecoho ineho. Ked sa na to pozriem ako na celok, vyzera to velmi vyvazene, aj ked su pouzite zname prvky dizajnu, vsetko dokonale harmonizuje. A dobry pocit z auta, to je pre zakaznika, v tomto pripade zrejme vacsinou zeny, velmi dolezita vec. Malokto sa nejakemu "kopirovaniu" vyhne, najma ked nema chut vsadzat na experimenty ale ide skor na istotu.
neregistrovaný "mamlas"
14. 5. 2007 10:12
Re: Tohle si kreslí kluci na základce
Sorry, já to vnímám jako kýč. Předek na téma, od Mazdy až po Fabii II. Bok a zadek, přežvýkaný Citroen C 1 a Peugeot 107. To nedělal mistr, ale pan mistr.
14. 5. 2007 09:32
Re: Tohle si kreslí kluci na základce
Dovod? V porovnani s konkurenciou (Spark, Atos)je to pekne a sympaticke, nehovoriac voci prvej generacii Agily. Co sa Ti na tom nepaci? Nie je to nic ultramoderne ani vyrazne inovacne, ale vpohode zapadne do ponuky.
neregistrovaný "mamlas"
14. 5. 2007 09:07
Re: Tohle si kreslí kluci na základce
Jasně, už tam chybí jen jelen na pasece. :-)
neregistrovaný "Homer"
14. 5. 2007 09:04
Ze zadu to vypadá jako Peugeot 1007
Takže nic moc
neregistrovaný "Kůň"
14. 5. 2007 09:03
Rúmstr
Wosekanej rúmstr. No jo, opelhnus, tradiční
neregistrovaný "seremed"
14. 5. 2007 08:53
Re: Tohle si kreslí kluci na základce
ale vždyť jsou to docela pěkné obrázky >:-[]
neregistrovaný "Felotron"
14. 5. 2007 08:46
Ze by kopirovali u Schade?
ten cumak je stejne hnusnej jako u Fabie II a Roomsteru... asi univerzalni Europadesign :no:
neregistrovaný "mamlas"
14. 5. 2007 08:36
Tohle si kreslí kluci na základce
Jestli tohle nejsou malůvky, nějakého šáhlého redakčního grafika, ale opravdu made by Opel, tak už můžou vývoj zarazit dneska a nemusí čekat, až to příští rok propadne na trhu.