Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Dotaz: Připomínky

neregistrovaný "Cyklista"
26. 8. 1999 23:55
Opakovaný dotaz
Opakovaně prosím správce Motor Cafe o sdělení, zda je možné identifikovat, kdo založil určité téma.


Je hezké, že od jisté doby není možné přispívat do diskuse jako anonym. Nicméně u založených témat není uvedeno ani kdo ho založil, ani přesný čas založení. (Pouze datum a údaj "00:00:00").


Nic proti tomu, že někdo dne 23.8. založil téma "MARIHUANA jako lék", když měl potřebu na toto téma něco sdělit. Nicméně dneska nějaký pošuk (já jsem to nebyl) založil témata "HEROIN jako lék", "KOKAIN jako lék" a "PERVITIN jako lék", aniž by do kteréhokoli z těchto témat cokoliv napsal.


Tak se opakovaně ptám, jestli je možné idetnifikovat zakladatele témat, a zda by nebylo možné uvádět nejen autory příspěvků, ale i zakladatele témat.
Děkuji.
Rozbalit vlákno
5
neregistrovaný "novak1"
27. 8. 1999 07:02
Re: Opakovaný dotaz
naprosto podporuji tento názor
neregistrovaný "sazimam"
27. 8. 1999 07:18
Re: Opakovaný dotaz
I ja se k tomuto nazoru priklanim!Navic temata jako Trava,Kokain atd. sem do AUTO.CZ asi moc nepatri,byl bych pro zavedeni jakehosi filtru jistych slov pri zakladani tematu!!
neregistrovaný "Snaper"
27. 8. 1999 13:10
Re: Opakovaný dotaz
to: filtrovani nadpisu --> use:


if ($nadpis=~/auto/i){ .. :-))


ale to je trochu sadisticke..

ale mozna by bylo dobre na konci kazdeho prispevku uzavrit tagy, aby se nestavalo, ze je pak cely dalsi prispevek vetsim pismem, nebo kusem odkazu z nasledujiciho clanku..


jinak je to super web..


./S
neregistrovaný "Cyklista"
6. 10. 1999 01:03
Re: Opakovaný dotaz
Dovoluji si připomenout názor Snapera z 27.8.:


ale mozna by bylo dobre na konci kazdeho prispevku uzavrit tagy, aby se nestavalo, ze je pak cely dalsi prispevek vetsim pismem, nebo kusem odkazu z nasledujiciho clanku..

Prosím o vyjádření, jestli by s tím nešlo něco dělat. Naposled jsem na to narazil v tématu "Anabáze na Dopravním inspektorátě".


Děkuji za pochopení.
neregistrovaný "auto.cz1"
6. 10. 1999 14:18
Re: Opakovaný dotaz
Dobrý nápad, předám to webmasterovi. Tom
neregistrovaný "Chipmen"
27. 8. 1999 07:16
Bez nadpisu
Mozna by nebylo spatne pro spravce systemu zamysleni nad kontrolou zakladanych temat neco jako ze lidi by si to zalozili, ale neobjevilo by se to dokud to on neodklepne, nevznikaly by tak rubriky ktere sem vubec nepatri (viz drogy...), a taky by tady nevznikaly duplicitni rubriky viz asi 4 o Felicii, je hezke ze skoro kazdy kdo ma felicii si tu zalozi vlastni rubriku ale kdo se v tom ma prehrabavat...
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "sazimam"
27. 8. 1999 07:20
Re: Bez nadpisu
V tech feliciich se tady prase vyzna!Presunul bych je do nejakyho adresare Felicie a tam at si delaj podadresaru kolik chtej..
neregistrovaný "alexv"
27. 8. 1999 14:28
o co jde?
Takovi fetaci potom pokazi cele image teto jinak

super webove strance!!Naopak ja bych jim dal drogy

v libovolnem mnozstvi a byl by pokoj!!!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "King Of The Road"
30. 8. 1999 13:18
Já chci zpátky staré auto.cz
tady furt nejde aktualizace a ty roletky taky pěkně kašlou na to, že na ně někdo kliká jako divej.
Rozbalit vlákno
7
neregistrovaný "Dalin"
30. 8. 1999 13:35
Re: Já chci zpátky staré auto.cz
Já taky, tohle se mi moc nelíbí !!!
neregistrovaný "bdx1"
30. 8. 1999 21:01
Re: Já chci zpátky staré auto.cz
Zatím je změna k horšímu - na stejné věci potřebuji víc "kliků" a navíc se to neobnovuje.
neregistrovaný "schimanski"
30. 8. 1999 21:27
Re: Já chci zpátky staré auto.cz
Soulasím. Tahle nová úprava auto.cz se mi vůbec nezamlouvá. Ta starší byla hezčí a přehlednější a především funkční. Ale proč to dělat jednoduše, když to jde složitě, že!!!
neregistrovaný "King Of The Road"
31. 8. 1999 07:02
Re: Já chci zpátky staré auto.cz
Halóóóóóóóóóó, čte to tady někdo kompetentní? Tomáši z auto.cz, hoď sem k tomu nějaký štěk, plís. Nám se to nelíbí.
neregistrovaný "Fenix"
31. 8. 1999 07:40
Re: Já chci zpátky staré auto.cz
Mě totaky nefachá. Když si dám "registraci" a potom "kdo je tady", a když si potom otevřu téma do nového okna, tak jsem tam zase jako anonym. To mě neba, pořád se logovat!
neregistrovaný "auto.cz1"
31. 8. 1999 17:30
Re: Já chci zpátky staré auto.cz
Zdar chlapi, prozatím jsem pomazal ty drogové záležitosti a přepsal nadpisy témat začínajících znaky ! nebo *. Co se týká nového designu bohužel to muselo přijít, protože ve starém se to už všechno nevešlo (za měsíc jetě přibude bazar aut). Pokud vám něco nebude fungovat, tak mi prosím zavolejte (067/7271078 nebo 0603/537352) - přes telefon se dá víc věcí vyřešit. Volejte, volejte, aspoň mě přinutíte to rychle opravit :-) Tom
neregistrovaný "login"
1. 9. 1999 12:08
Re: To > auto.cz
Co se stalo se starymi tematy v archivu? Dost casto jsem se tam dival. Navic, kdyz dam hledat, tak clovek hned pozna, jak dlouho tu kdo je a co kdy rikal. Obcas se i z archivu vytahly stare rubriky.


Neslo by je vratit zpatky, nebo alespon zabalit nekam ke stazeni? Pripadne poslat na mail.

Diky moc Petr (petr.ha@email.cz)
neregistrovaný "Snaper"
30. 8. 1999 15:56
kdo je tady
toto submenu nejak nefunguje..:(

stale se snazi nalezt nejake neexistujici data MySQL table,..

./S
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "sazimam"
1. 9. 1999 11:51
Je to OK
Mne to tady chodi v pohode v MSIE,horsi je to s Netscapem ! Zdravim vsechny ucastniky debaty!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "sazimam"
1. 9. 1999 13:55
FABIAMANIA
Myslim,ze je na case zalozit tema na Fabii,protoze 2 hodiny po zverejneni uz jsou

dve nova temata o Fabii,udelejte s tim neco jako s Feliciema Dekujeme!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "hop1"
2. 9. 1999 01:53
daląí
Kdyľ je v rubrice hodně příspěvků, tak je dole na stránce odkaz daląí >. A kdyľ na něj kliknu, tak se objeví hláąka "invalid URL", protoľe to URL končí "(mezera)OnMouseOver=". Kdyľ tohle přebytečný smaľu tak se ta stránka normálně načte.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "auto.cz1"
2. 9. 1999 10:10
Re: daląí
Kouknul jsem se na to a nějak jsem to předělal. Dělá ti to pořád? (HOPe) Tom
neregistrovaný "hop1"
2. 9. 1999 11:10
Re: daląí
Uľ je to v pohodě. Díky.
neregistrovaný "MARCEL1"
2. 9. 1999 10:02
JE TO SUPER
Tohlle je stejne nejlepsi server co znam na INETu, ale opravdu je to mene prehledne nez to bylo, neslo by to vymyslet nejak jednoduseji? Treba i vynechat podtemata........
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Hulič"
2. 9. 1999 23:57
Bez nadpisu
Zdravím všechny na auto cz. Marihuana jako lék bylo docela dobrý téma( já ho nezaložil) . A potom co sem začali psát fetˇáci o heroinu, kokainu a jiných jedech se ani nedivím že bylo vymazáno.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Cyklista"
8. 9. 1999 21:37
Zakládání témat
Pardon, že s tím pořád otravuju.


Chtěl jsem se zeptat, jestli se dá nějak identifikovat, kdo založil téma. Je sice hezké, že byla smazána nadbytečná drogová témata, ale kdykoliv kdokoliv může založit další přehršel stupidních témat.
Rozbalit vlákno
8
neregistrovaný "auto.cz1"
9. 9. 1999 09:10
Re: Zakládání témat
OK, zkusím to říct našemu programátorovi, snad mě nenakopne :-) Tom
neregistrovaný "matej11"
14. 9. 1999 14:18
Re: Zakládání témat
Neslo by jednoduse zamezit zalozeni jakehokoli tematu obsahujiciho v nazvu HTML?
neregistrovaný "alexv"
15. 9. 1999 09:07
Re: Zakládání témat
Panove,ma cenu diskutovat,kdyz se sem dostane 110

lidi jako anonym,nebo lidi pisou nesmysle pod

vasim loginem!!Kam jsme to dotahli!!Zamyslete se nad sebou vsichni co tohle delate!!Mate asi pekne

nasrano vpalici,kdyz nedokazete prirozene reagovat!!Je mi vas uprimne lito!!
neregistrovaný "neznamo"
15. 9. 1999 10:12
Re: Zakládání témat
Tak koukam, ze uz se povedla ta identifikace toho kdo zalozil tema.
neregistrovaný "Chipmen"
9. 9. 1999 12:26
Re: Zakládání témat
To cyklista, je hezke ze budes znat alias toho co si zalozil tema, ale pokud si budu chtit zalozit nejaky blby tema tak to urcite nebudu delat pod svym uctem, ale udelam si treba deset jmen... Tudiz vyznam toho ze ti to napise kdo to zalozil je nulovej...
neregistrovaný "pavel_001"
14. 9. 1999 11:26
Re: Zakládání témat
Ja myslim, ze indentifikace "prispevovatele" je zcela jasna a dana principy TPC/IP siti. S kazdym prispevkem jde na urovni serveru i IP adresa, odkud byl prispevek poslan.

Dalo by se tedy pomerne snadno (pokud by na tom mel provozovatel zajem) identifikovat prispivajiciho napr. ve tvaru:


"Soptik" - IP: 128.224.92.16


Je to samozrejme jen namet, ale myslim, ze pouzitelny. Copak na to povi provozovatel.....
neregistrovaný "austin"
9. 9. 1999 15:06
Re: Zakládání témat
To nevyřeší to že ho budeme znát ale že správce sem občas koukne a vyčistí to, že Tome?
neregistrovaný "LadaH"
14. 9. 1999 11:08
Re: Zakládání témat
Nechavate se pekne rozhodit nejakym blbeckem!!Nechcete se hodit do NORMALU!!Diky
neregistrovaný "120"
14. 9. 1999 11:53
Zakládání témat
Ja myslim, ze indentifikace "prispevovatele" je zcela jasna a dana principy TPC/IP siti. S kazdym prispevkem jde na urovni serveru i IP adresa, odkud byl prispevek poslan.


Za predpokladu,ze dotycny jeden jediny pocitac je pripojen pevnou linkou. Dialupista ziskava dynamickou IP v rozsahu adresoveho prostoru providera. Podnikova nebo skolni sit muze byt strukturovana tak, ze pocitace pouzivaji jednoznacnou IP pouze v ramci lokalni site a pri vystupu do externi site je predavana ven IP proxyserveru nebo firewallu. Pokud maji pocitace jedinecnou adresu i pro externi sit stejne nezabranis tomu, aby si nektery studak nesedl na ucebne k jinemu pocitaci a muze delat bordel dal. Myslim si, ze jedinou cestou je ignorovat debilky, kteri se ukajeji tim, jak jim ostatni nadavaji a reaguji na jejich prispevky jeste vetsima hovadinama.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Honza D"
15. 9. 1999 13:23
Kdo je tady
Kde je problém? Ve stránce "Kdo je tady" mi to furt píše chyby "Warning: 1 is not a MySQL result index in /net/auto/motorbar/posledni.phtml on line 28" a "line 110"
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "King Of The Road"
15. 9. 1999 13:31
Re: Kdo je tady
Mě taky. A neukazuje to, kdo je on line
neregistrovaný "Fenix"
15. 9. 1999 13:40
Re: Kdo je tady
I mě to dělá. Halooooo co je s tím!!!!!!!!
neregistrovaný "auto.cz1"
15. 9. 1999 15:33
Re: Kdo je tady
je to jednoduche, tyto hlasky to hazi pokud je server PRETIZEN :(( Tom P.S. novy server bude brzy :)
neregistrovaný "Honza D"
15. 9. 1999 16:07
Kdo je tady
To máš pravdu, že se tyhle hlášky občas objevují pravděpodobně v souvislosti s přetížením serveru, ale přesto si myslím, že tohle je něco jiného. Dneska se to objevuje asi od 9 hodin neustále tzn. ani jednou se seznam nevypsal správně. Špička zatížení (podle hustoty příspěvků v Motorbaru) je od 11 do 14 hodin. Teď je 16 a stav trvá. Přičítal bych souvislost spíš úpravě, kterou jste dneska zprovoznili v souvislosti s vypisováním jmen zakladatelů témat. Jména zakladatelů se začala objevovat taky kolem deváté ráno.
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "King Of The Road"
15. 9. 1999 16:50
Re: Kdo je tady
Souhlas s Honzou D, děje se to od dopoledne. A furt.
neregistrovaný "auto.cz1"
16. 9. 1999 15:19
Re: Kdo je tady
Opravdu tam byla chyba, sorry. Uz by to melo fachcit normalne. Tom
neregistrovaný "corsican"
22. 9. 1999 04:31
Re: Kdo je tady
Motor Cafe nema chybu . Škoda na www.sk nič podobné nemame.
neregistrovaný "Gynekolog"
15. 9. 1999 16:30
Prosím o vysvětlení.
Zdravím všechny na auto cz. Nechci vypadat jako vůl, ale mohl by mi někdo vysvětlit jestli NEZNAMO je jméno nebo to znamená že není známo kdo založil téma.To slovo NEZNAMO se vyskytuje u všech založených témat a potom jako jméno v připomínkách. Prosím o vysvětlení. Díky GYNKOLOG.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "neznamo"
15. 9. 1999 17:03
Prosím o vysvětlení.
Znamo nebo neznamo, vzdyt je to fuk. Neznamo se zacalo vypisovat u temat zalozenych pred zprovoznenim hlidani, kdo zalozil tema. Neznamo jsem si zaregistroval jako login a tim padem muzu zalozit tema v podstate anonymne (ja to nehodlam delat a login uz je obsazen). Timhle zpusobem jsem chtel jen Auto.cz demonstrovat, ze opet mysli na vsechno. Jinak kazdy, kdo ma do * diru si muze zalozit tema jaky chce, pod jakymchce loginem a co vam rekne hlaska, ze tema zalozil treba Asteroid nebo Godzilla?
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "candy"
15. 9. 1999 19:14
Bez nadpisu
Videli jste uz to nove tema s nazvem Gay stranka, autoerotika.... Za prve si myslim, ze to sem nepatri, ale to bych byl schopen prehlednout. Ale neomluvitelne je, ze kdyz se na stranku podivate, asi po 5 s vas automaticky presune na nejakou gay-stranku. Nic proti temlhle chlapcum, ale preci jenom si myslim, ze tohle je moc ... udelejte s tim neco (nejlepe DELETE) ... Candy
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "anonym11"
16. 9. 1999 08:26
Bez nadpisu
Blbci tady byli, jsou a budou. Pokud blbec ac nemaje vlastniho názoru tady neustale otravuje, nadava vsem ostatnim ve vsech tematech, je treba ho pacifikovat. Kdyz po nekolika upozornenich nepochopi, ze se bud srovna a v tom pripade s nim bude kdokoliv diskutovat nebo se nesrovna a ostatni proti nemu pouziji stejne prostredky, tak je pak lepsi, když si zalozi sve vlastni tema a tam si leci svoji frustraci a nezaclani v ostatnich tematech. V teto skatulce je pak dotycny blb drazden a postuchovan na coz reaguje a nema cas otravovat jinde. Po case ho to prestane bavit a skatulka samovolne vyhnije. Zlikvidovat tema "Gay ..." by byla hloupost. Blbovi je tam dobre a pokud vas problematika nezajima, pak tam nelezte a nemusite vas pohorsovat obsah. Je to jako s televizi, taky nekoukate na kazdy porad jen proto, ze ho vysilaji.

Příkladem ultrablba poslední doby je steroid. Zatim nenapsal nic, co by dalo nazvat prispevkem k veci. Naproti tomu treba s neadrtalcem nebo hulicem se da diskutovat, jejich nazory nejsou vsem po srsti /ani mne ne/, ale od toho to je diskuse. Pokud si dotycny pan (pani) steroid treba zmeni login a napise neco chytryho, nikdo no nebude vyhanet. /Pokud si login nezmeni, vystavuje se riziku, ze jeho prispevek nebude nikdo cist, ale bude mu spilano jen na zaklade jmena jinymi bezmozky./
Rozbalit vlákno
0
20. 9. 1999 09:20
Frankfurt - novinky
Obsahují nějaké chyby,např po kliknutí na Fiat se zobrazí odkaz na Ferrari,po kliknutí na Lancii se pro jistotu neobjeví vůbec nic.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "auto.cz1"
20. 9. 1999 10:55
Re: Frankfurt - novinky
Díky za info, už je to opraveno. Tom
neregistrovaný "Volvista"
24. 9. 1999 17:03
"Sent" box
Dost bych uvítal možnost zobrazit si seznam diskuzních skupin, kterých jsem se za (třeba) posledních 30 dní zúčastnil a dále jakýsi "Sent" box, tedy posledních X zpráv, které jsem poslal. Usnadní to *radikálně* navigaci a je to snadný udělat...
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "auto.cz1"
24. 9. 1999 17:29
"Sent" box
Ferdo, Ferdo, co to děláš, dávat návody jiným. Těď už to budeme muset opravdu opravit. Problém je v tom, že si to neprogramujeme sami (holt se zajímáme spíš o auta a web je pro nás jen nástrojem kde to zveřejnit), takže to může pár dní trvat. Tom (AUTO.CZ)
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Cyklista"
25. 9. 1999 08:33
Re: "Sent" box
No, je pravda, že se to asi nedělá, dávat návody jiným. Ale na druhé straně, z formálního hlediska mi připadá nelogické odpovídat na neexistující příspěvek. (Tedy když odpovíte na Ferdův příspěvek a ten následně vymažete).


S pozdrevem.
neregistrovaný "Daniel_<haf>"
25. 9. 1999 08:45
Re: "Sent" box
Clovece, ten Ferduv smazany navod opravdu funguje! To jsem zvedav, co udela Daniel, az si to tu precte.
neregistrovaný "omluva"
26. 9. 1999 13:58
Omluva
Omlouvam se panu Danielovi za zneuziti jeho jmena v predchozim prispevku. Jenom jsem chtel zkusit, zda funguje Ferduv navod na prihlasovani pod cizim loginem, a uz to vickrat neudelam.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "lopta"
28. 9. 1999 13:13
Mesidzbox
Preco sa pokazdy krat, ked sa vratim z nejakej temy do zoznamu temat objavi okno "Prihlaseni probehlo uspesne". Sak to by stacilo len pri nalogovani sa.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "auto.cz1"
29. 9. 1999 15:37
Re: Mesidzbox
Prostě pokud si dáš BACK, tak to prohlížeč automaticky sám vyhodí, s tím se nedá nic dělat. Rada zní: otevírej si témata do nového okna a seznam témat budeš mít stále k dispozici. Tom
neregistrovaný "trubkyn"
29. 9. 1999 18:06
smradlavý pytlík
Proč nemůže být téma: Taky vám smrdí pytlík? Vždyť každýmu snad musí smrdět pytlík. Chlape nebuď měkkouš a jdi do sebe. Čest tvé práci, ale nežer to tak vždyť nikomu nepřekážim, nikam nelezu prostě mě zajímaj smradlavý pytlíky. Za odpoveď předem děkuji.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "auto.cz1"
30. 9. 1999 07:29
Re: smradlavý pytlík
OK, toto téma je navždy tvoje :-) Tom
neregistrovaný "trubkyn"
30. 9. 1999 13:13
Re: smradlavý pytlík
Díky Tome ;)
neregistrovaný "Anonymous"
30. 9. 1999 07:43
smradlavý pytlík
Proste a jednoduse si kliknes jeste jednou na Seznam temat (resp. tu sipku vpravo od vyskakovaciho menu) a budes mit pokoj.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Kvido_B"
21. 10. 1999 16:58
formátování
nějakou dobu se mi vždy jméno, datum a předmět u předposledního příspěveku zarovnává na střed. Sice to je prkotina, ale zajímalo by mě jestli to chyba u mě, nebo to je schválně?
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Kvido_B"
21. 10. 1999 16:58
formátování
nějakou dobu se mi vždy jméno, datum a předmět u předposledního příspěvku zarovnává na střed. Sice to je prkotina, ale zajímalo by mě jestli to chyba u mě, nebo to je schválně?
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Volvista"
22. 10. 1999 11:55
Sent-box : podruhé
Uvítal bych možnost zobrazit si seznam diskuzních skupin, kterých jsem se za (třeba) posledních 30 dní zúčastnil (tedy soupis třeba *mých* 10 skupin hned na začátku stránky) a dále jakýsi "Sent" box, tedy posledních X zpráv, které jsem poslal. Usnadní to *radikálně* navigaci a je to snadný udělat...
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Volvista"
27. 10. 1999 17:13
POMALOST !!!
V poslední době se přes libovolné připojení (pevná lajna, modem 56K, různí provideři) provoz MotorCafé DRASTICKY ZPOMALIL. Od 10:00 do 18:00 je prakticky nemožné se připojit a dále se zde pohybovat. Chtělo by to DOST posílit železo, na kterým to běží, teď je to o ničem, jako bych si na PC XT (8086) pustil Win 98 :-(
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Bestias"
29. 10. 1999 07:52
Re: POMALOST !!!
Plně souhlasím s Volvistou. Od 10:00 je to pomalé a kolem poledne přístup tiše zesne a exhumuje se až kolem třetí, aby mohl kolem šesté večer chodit jakeš takeš. Dále : nevím jak koho, ale mě docela obtěžujou "reklamní" odkazy na RS Autorevue, zvláště pak v době, kdy to nechodí. Jestli chtěj na sebe upozornit, tak jim dejte banner (i když jako konkurenci to bude asi blbost, že jo...)

Jinak se mi tu moc líbí.
neregistrovaný "Milco"
31. 10. 1999 21:45
bez nazvu
Aj vam uz idu tie reklamy nad clankami Autonews na nervy.(autosalon Klokocka, drazba Skoda Fabia...)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "candy"
5. 11. 1999 19:50
HUMMER
Ahoj, doufam ze tenhle prispevek bude cist nekdo z AUTO.CZ, protoze to je urcene predevsim jim. Kdysi jsem si trochu "hral" ve svem tematu o terenni automobilu HUMMER, a napsal jsem tak nejaky spatny prikaz v JavaScriptu, a ono to ted zlobi. Tak jsem vas chtel poprosti, jestli byste s tim neco nemohli udelat. Za vsechny priznivce HUMMERa a AUTO.CZ mnohokrate dekuji...
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "Bestias"
8. 11. 1999 07:09
Re: Autorevue
Už jsem to tu zmiňoval jednou - naprosto mě sere a vytáčí vkládání odkazů na RS Autorevue. Třeba zrovna teď, když si nechám vylistovat seznam témat, všechny názvy jsou ve stejně debilním fontu, jako odkaz na ten ubohej E-plátek. Vzhledem k tomu, že MC chodí už takhle pomalu, nemám naprosto chuť čekat, až se mi načte cokoliv o RS. Udělejte s tím prosím Vás něco a pokud možno co nejdřív !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
neregistrovaný "Pallas1"
8. 11. 1999 13:50
Re: Autorevue
Absolútne súhlasím s posledným Bestiasovým príspevkom!!! Dá sa auto.cz vyčistiť od odkazov na ten RS? Nemám nič proti nemu, ale trochu to prehnali ...
neregistrovaný "auto.cz1"
9. 11. 1999 13:39
Re: Autorevue
Ahojte, tak jsem toho blazna vymazal (presneji jeho reklamni prizpevky). Pokud by to opakoval, tak mi prosim napiste. Diky. Tom AUTO.CZ
neregistrovaný "joe_st1"
9. 11. 1999 22:00
Nazdar Tome
Cago..hele jen jsem Ti to chtěl pochválit, chodí sem dost lidí a člověk se tu i dost věcí dovzví. Takľe za vąechny Díky. take care


joe
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "mattoni1"
10. 11. 1999 10:03
Re: Ddiky
neregistrovaný "mattoni1"
10. 11. 1999 10:09
Re: Diky, Tome
Dik za smazani nesmyslnych temat PENIZE NA NOVE AUTO apod. Bylo by nacase, kdyby si pan Financnik, Fin, Fond a buhvi jak si jeste rika, uvedomil, ze auditorium o autech neni urceno pro bezplatnou reklamni kampan jeho firmy.
neregistrovaný "candy"
10. 11. 1999 19:15
HUMMER
Ahoj, to jsem jeste jednou ja. Neslo by neco udelat s tim mym problemem ?
Rozbalit vlákno
0
16. 11. 1999 08:49
Bez nadpisu
Jestli někdo víte jak tak umažte ty zbytečný rubriky-prosím
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Andre"
18. 11. 1999 13:32
Vyrazivo
Primlouval bych se za zakaz neslusnosti. V normalni reci taky pouzivam tyhle vyrazy ale do psaneho slova se to asi nehodi. Navic clovek ani nevi kdo to vsechno cte a myslim, ze by to diskusim jen prospelo. Samozrejme ze, urcitym "slangum" se clovek nevyhne ale nektery vyrazy jsou vylozene nezadouci - i kdyz Inet unese hodne.

Mam rad diskusni skupiny ale hlavne kvuli temhle neslusnostem se jich neucastnim. Ale musim uznat ze tady se mi libi a ze bych dost nerad opustil tohle misto.
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "LadaH"
18. 11. 1999 14:39
Re: Vyrazivo
Byl bych rad kdyby Andre opustil tohle misto,kdyz

se neumi vyjadrovat podle toho co citi,jsem pro

sprosta slova a ulitle vyrazy je to proste IN!Bud

je Andre zena,nebo transvestit,nebo homous co

dela maminu(ty se totiz boji sprostych slov)!
neregistrovaný "LadaH"
18. 11. 1999 14:41
Re: Vyrazivo
Jo a taky me stve,ze se sere do vsech temat a

dela,ze vsemu rozumi!
neregistrovaný "Bestias"
19. 11. 1999 14:38
Re: Vyrazivo
To LadaH - voni už maj Inet i popeláři ? Tvý chování je dost ubohý. Nemluvim sice pořád slušně, ale alespoň se snažím na rozdíl od tebe neurážet bezdůvodně. Takže si di zase mačkat své pubescentní uhry a neotírej o slušný lidi...
23. 11. 1999 14:22
Bez nadpisu
No on se tady asi vždycky někdo najde, kdo příde s něčím tak dábelsky originálním, že by ho měl člověk chuť zabít.

Jenomže člověk je demokrat a tak se musí umět ovládat a někdo to tady nesnese a neunese. On někdo napíše, že jeho auto je na nic a on se z toho zesype. Kdyby poctivě četl přípominky před tím než se tady Andre vyjádřil, tak by se takhle nevyjádřil, pokud opravdu není puberťák. Jo dneska je internet už i na základních školách? Taťka koupí auto a synek je z toho na větvi. No co se dá dělat.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "smisak"
24. 11. 1999 17:02
Mluva
Sem pro to,aby každej "mluvil", jak mu zobák narost, ale nelíbí se mi lidé, jenž zcela bezdůvodně osočují druhé, nebo je napadají z něčeho, co se jim narodí v hlavě. Je to diskusní chat, tak by to tak jeho chataři měli brát a mělo by se tu diskutovat a ne si léčit svoje komplexy, že doma musím držet hubu a krok před svojí manželkou. Jsem rád, že drtivá většina štamgastů si to uvědomuje a snad se Ti zbylí vzpamatujou, zvlášť, pokud se jim to dá jednoznačně najevo. Děkuji všem zúčastněným ať se Vám dílo daří.

SMISAK
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Roman11"
24. 11. 1999 20:59
Re: Mluva
nevšiml jsem si, že by se tu mluvilo nějak zvlášť sprostě. Ve filmech a seriálech na TV NOVA je to rozhodně nesrovnatelně hustší !!!
neregistrovaný "austin"
24. 11. 1999 17:03
To: Motorcafe/webmaster
Tome, poslední dobou to zlobí, neustále mi to píše platnost stránky vypršela, snad každé tři minuty. Být to stránka banky nebo mvcr tak to chápu. Co s tím ? Na mé straně je vše OK, takže nevím. Ozvi se. Austin
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "auto.cz1"
25. 11. 1999 13:48
Re: To: Motorcafe/webmaster
Ahoj, jednak je problem v pouziti BACK, tak to muze hlasit proxina. Pokud ti to dela u Reload, tak tomu moc nerozumim. U Reload by to delat nemelo... Tom
neregistrovaný "Dalin"
1. 12. 1999 16:33
Chybka
Nefunguje mi ta horní liąta (oblast serveru .... rubrika), teda funguje, ale ąpatně. Pořád tam mám Formule 1, a tudíľ nemůľu dát v diskuzi Kdo je tady a kdyľ tam vrazím Motor Cafe, tak se musím znovu přilogovat. To znamená, ľe mi nejde třeba Kdo je tady nebo Seznam témat, prostě celé pole "rubrika". Co s tím, nedělaly jste nějaké změny?
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "maxipes"
1. 12. 1999 18:42
Re: Chybka
Me (a asi vsem) to taky nefunguje - presne jak pise Dalin. Neni to tim novym bazarem??
neregistrovaný "auto.cz1"
2. 12. 1999 16:35
Re: Chybka
Je to opraveno. Bylo to tou zmenou na bazar :-( Tom
neregistrovaný "matej11"
8. 12. 1999 08:30
Chyba se zobrazenim prispevku
Včera jsem kolem poledne napsal a uloľil příspěvek do rubriky Výzva pro Corroláky. Podívám se tedy jestli tam příspěvek je a ono nic. Přihlásím se znovu a opět tam není tak ho tam uloľím znovu a opět tam není a tak během dne jeątě několikrát - aľ odpoledne mi to ten příspěvek teprve zobrazilo. Dnes jsem se tam podíval ke svému zděąení naąel příspěvek asi 7x. Čím to můľe být, ľe se mi včera tolikrát nezobrazil ani na opakované pokusy s přihlaąováním?
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "auto.cz1"
14. 12. 1999 10:22
Re: Chyba se zobrazenim prispevku
Podle me muze byt problem v nejake proxy cache nekde u vas. A pote co cache uvolni starou stranku, tak se ze serveru stahne aktualni stranka, kde je vas prispevek ulozen X krat. Neco s tim zkusime udelat. Tom
neregistrovaný "Villeneuve"
9. 12. 1999 17:00
Zlepsovacek
Neslo by na titulni stranku www.auto.cz pridat primo formular pro prihlaseni k MotorCafe? V kolonce pro MC je porad jeste misto a docela by to zrychlilo prihlasovani tim, ze bych nacital o jednu stranku mene (a vas by to stalo jenom chvilku casu na upravu). Diky, JV
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "auto.cz1"
14. 12. 1999 09:13
Re: Zlepsovacek
Zjednodusil jsem to takhle: zapis si nekam do bookmarku nebo do sve StartPage (www.StartPage.cz) adresu www.auto.cz/motorbar.phtml

To uz zaridi vstup do AUTO.CZ primo do MotorCafe.

J.S.

auto.cz
neregistrovaný "hop1"
13. 12. 1999 13:06
Obrázky
Prosím o definitivní zákaz vkládání obrázků do textu. To co tu předvádí choromyslný Trabant je i na mě fakt moc. Kdyľ chci někomu něco ukázat, tak umístím link - a kdo chce, tak se na to podívá. Taktéľ bych preventivně zakázal (pokud uľ to tak dávno není) vkládání automatických redirektů a pop-up oken. Svoboda je holt jen pro ty, kteří ji dokáľou udrľet.
Rozbalit vlákno
1
13. 12. 1999 13:31
Re: Obrázky
Mohli by jste smazat všechny fotky a příspěvky toho zakomplexovanýho * Trabanta? I z rubriky o Saabech. Díky.
neregistrovaný "auto.cz1"
14. 12. 1999 10:27
OD TETO CHVILE NENI MOZNO PSAT HTML TAGy
Pro ukazku: tohle neni tučné. Tom AUTO.CZ
Rozbalit vlákno
6
neregistrovaný "Cyklista"
14. 12. 1999 11:09
Re: OD TETO CHVILE NENI MOZNO PSAT HTML TAGy
Je jistě dobře, že už není možné dělat různá zvěrstva, na které tady bylo několikrát upozorňováno - například vkládání různých obrázků, zvětšovat písmena až na několik centimetrů a podobně.

Ale na druhé straně, zrušit i možnost tučného písma nebo přechodu na nový řádek - to mi připadá trošičku přehnané. Možnost přechodu na nový řádek (odstavec) může značně zlepšit přehlednost příspěvku.

Prosím o zvážení, zda by nebylo možno povolit ALESPOŇ NĚKTERÉ HTML TAGy - třeba tučné písmo, kurzíva a nový řádek.

Děkuji za pochopení.
neregistrovaný "King Of The Road"
15. 12. 1999 09:40
Re: OD TETO CHVILE NENI MOZNO PSAT HTML TAGy
taky se přimlouvám, prosím prosím, smutně koukám.
neregistrovaný "bdx1"
15. 12. 1999 09:43
Re: OD TETO CHVILE NENI MOZNO PSAT HTML TAGy
Odkazy jsou taky lepší přímo, než jen vyklepané.
neregistrovaný "King Of The Road"
15. 12. 1999 09:48
Re: OD TETO CHVILE NENI MOZNO PSAT HTML TAGy
O ty odkazy tak moc nejde, prostě ten vyťukaný zkopíruješ a vložíš do řádky prohlížeče. Ale komfortnější t oje. No uvidíme.
neregistrovaný "auto.cz1"
21. 12. 1999 09:45
Re: OD TETO CHVILE NENI MOZNO PSAT HTML TAGy
OK, alespoň to tučné písmo, kurzívu a nový řádek tam zkusím vrátit - musím na kolenou poprosit našeho programátora :). Tom AUTO.CZ
neregistrovaný "King Of The Road"
21. 12. 1999 11:06
Re: OD TETO CHVILE NENI MOZNO PSAT HTML TAGy
OK
neregistrovaný "pecinka"
21. 12. 1999 11:12
Od této chvíle to jde
pokus tučné

konec řádku

odstavec

odkaz by neměl jít

VP! (font taky ne)
Rozbalit vlákno
5
neregistrovaný "auto.cz1"
21. 12. 1999 12:17
Re: Od této chvíle to jde
ještě zkouška obrázku
neregistrovaný "hop1"
21. 12. 1999 12:26
Re: Od této chvíle to jde
SUPER

Díky.
neregistrovaný "travexr"
9. 2. 2000 13:37
Re: Od této chvíle to jde
Celkem bych uvital moznost pouzivat TAGy pro odkazy, prijde mi dost zbytecne opisovat adresu (byt ctrlc-ctrlv), kdyz muze fungovat odkaz.
neregistrovaný "auto.cz1"
14. 2. 2000 09:26
Re: Od této chvíle to jde
Odkazy povoleny NEbudou. Je to proto, že existuje spousta "chytráků", kteří neustále vkládali své "reklamní" bannery a textíky s aktivními odkazy. Bylo to neudržitelné, a proto Vám musím sdělit, že aktivní odkazy opravdu NEpovolíme.

J.S.
neregistrovaný "travexr"
16. 2. 2000 09:11
Re: Od této chvíle to jde
Diky za odpoved. Je to skoda, ale pokud jsou stale jeste jedinci necschopni dodrzovat jista pravidla tak neni jine reseni. Chapu....

Dekuji take vsem vychytrakum, kteri maji pocit, ze odkazy jsou tu od toho aby slouzily reklame apod......
neregistrovaný "pohoda"
27. 12. 1999 16:11
Ď
1) Ď za tagy. 2) Témat začíná být víc než dost a kdekdo chce být se svým tématem pokud možno nahoře, tak začínají např. uvozovkami... Navrhuji témata rozumně setřídit (např. Auta - značky-modelyjednotlivě, Pneu,.....)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "HonzaP"
31. 12. 1999 15:11
Omezeni HTML
zaplatpanbuh jsou pryc Trabanty a reklamy.Je to opravdu tak,jak napsal Hop,-jen parafraze-"se svobodou je to tak,jako s erekci.Ma ji jen ten,kdo ji dokaze udrzet".

Happy New Year 2000.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Pavel_KR5"
4. 1. 2000 16:42
Protest proti mazání starších témat v Archivu
Moc se mi nelíbí mazání "spících" témat v Archivu. To, že jsou tam přesunuta po pár týdnech bez příspěvku je OK. Ale to, že jsou čas od času smazána i z Archivu je podle mě v mnoha případech škoda. Například loňskou zimu bylo velmi populární téma, které se jmenovalo "Jízda na sněhu, ledu ..." nebo tak nějak. Bylo v něm spousta cenných zkušeností o chování různých aut v zimě, technice jízdy atd. Přes léto se dostalo pochopitelně do Archivu a tam ho správce po čase smazal úplně. Takže namísto aby se na začátku letošní zimy dalo vytáhnout z Archivu a pokračovat v něm, tak jsem musel založit tohle téma znovu a všechny příspěvky z loňské zimy jsou ztraceny. V opačné fázi je téma "Klimatizace" - to se přirozeně dostává do Archivu v zimě a na jaře by ho bylo příjemné vytáhnout a pokračovat v něm (většina lidí nemá o klimatizaci skoro žádné znalosti a když už se tam v loňském létě bylo leccos poměrně odborně vysvětleno tak by byla škoda to mazat a pak začínat od nuly). Tak prosím správce, aby se mírnil v mazání přechodně spících témat v Archivu. Dík, Pavel.
Rozbalit vlákno
6
neregistrovaný "login"
4. 1. 2000 17:39
Re: Protest proti mazání starších témat v Archivu 2
Taky se mi to mazani nelibi, nektere nesmysly by se mohly mazat klidne hned, ale dost temat uz tu bylo a byly v nich zajimave informace, ke kterym se dalo vracet. Treba za pouziti funkce Hledat.


Treba pres leto dost temat "spalo" a v zari by se urcite obnovila, ale byly smazany, coz byla docela skoda.


Temata, ktera maji dejme tomu pres sto prispevku by se nemela mazat vubec. Nedala by se ta stara treba vratit?
neregistrovaný "Roman11"
5. 1. 2000 02:11
Re: Protest proti mazání starších témat v Archivu 2
no také bych se připojil,...přece jenom jde jenom o texty a ty přece zas tak moc prostoru nezaberou. Témata by měly v zůstat alespoň v archivu. Zrovna tak by se mohla trošku reálněji měnit temata v Nejfrektovanějších tematech,...tj, ne podle celkové výše příspěvků, ale třeba podle počtu denních příspěvků. často se stává, že je tam téma, které má červenou tečku/to asi moc o frekvenci nesvědčí/. zrovna tak nová témata by mohla být pár dnů v popředí,...Díky...
neregistrovaný "King Of The Road"
5. 1. 2000 12:06
Re: Protest proti mazání starších témat v Archivu 2
souhlas.
neregistrovaný "auto.cz1"
6. 1. 2000 16:53
Re: Protest proti mazání starších témat v Archivu 2
OK, doba expirace (smazani nadobro) bude prodlouzena na 1 rok. To by mohlo snad stacit. Tom AUTO.CZ
neregistrovaný "Pavel_KR5"
7. 1. 2000 15:53
Re: Protest proti mazání starších témat v Archivu 2
Dík, Pavel.
neregistrovaný "Roman11"
9. 1. 2000 00:00
Re: nejfrekv. temata
Zrovna tak by se mohla trošku reálněji měnit temata v Nejfrektovanějších tematech,...tj, ne podle celkové výše příspěvků, ale třeba podle počtu denních/tydennich příspěvků. často se stává, že je tam téma, které má červenou tečku/to asi moc o frekvenci nesvědčí/. at se opravdu objektivne zjistit, kde se opravdu zhave neco resi. Zrovna tak nová témata by mohla být pár dnů v popředí,... Vim, že jsou to jenom kosmetické úpravy, ale ne snad tak těžké na realizaci. Díky...
neregistrovaný "pecinka"
5. 1. 2000 11:41
Pkus
function test() {

return('nic');

}
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "audis1"
14. 1. 2000 13:29
zlepšení orientace ve vyhledávání
Dovolil bych si pro zlepšení orientace na Motor cafe, v sekci HLEDAT, navrhnout dvě malé zlepšení. 1) Zadám-li pro hledání třeba "audi," bylo dobřé, kdyby bylo ve výpisu každé toto slovo, nebo jeho část zvýrazněna, aby uživatel chtící vědět vše o vozech AUDI nemusel číst celou stránku textu, nebo aby náhodou něco nepřehlédl! 2) Při zadávání klíčového slova nebo jeho části ještě před spuštěním vyhledávání by na stránce mohl ještě být dodatek, zda vyhledávat pouze celá slova, nebo slova i jeho části. (Př.: Když zadám "audi" (chci vědět vše o vozech AUDI), zobrazí se mi vše jak o vozech AUDI, tak i o AUTOHIFI/"audio"/, nebo "auditorium.")

Nějak takhle to má vše vyřešeno vyhledávání na "WWW.anonnce.cz - HLEDAT V INZERÁTECH"

Děkuji případnou modifikaci systému.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Martincz"
14. 1. 2000 23:31
Bez nadpisu
Nevim jestli je to v ramci MotorCafe technicky dostupne, ale navrhoval bych umoznit ctenarum hlasovat o zajimavosti jednotlivych prispevku, tj. u kazdeho prispevku by bylo neco jako "Byl pro vas prispevek uzitecny" a ikonka "Ano" vs. "Ne" vcetne statistiky hlasovani. Toto by bylo optimalni pro filtrovani "Nejfrekventovanejsich resp. Nejuzitecnejsich temat a prispevku", archivaci nejmene uzitecnych prispevku (tj. archivovaly/mazaly by se prispevky podle uzitecnosti a ne podle stari) apod. Podobne hlasovani jsem videl na nekterych zahranicnich internetovych chatting respek. prodejnich strankach. Jinak musim pochvalit, MotorCafe prinasi spoustu zajimavych informaci pro motoristy.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "kerim"
26. 1. 2000 12:41
Mala prosba
Neslo by do skriptu generujiciho stranku s prispevky doplnit meta tag s kodovanim cestiny? Ne vsichni pouzivaji windouuus a prepinat to furt rucne je mirne otravne.
Predem dekuji.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "auto.cz1"
28. 1. 2000 09:42
Re: Mala prosba
Ten tag byl vložen - snad to pomůže

(sami v redakci používáme Macky, ale s IE, a ten udrží informace o kódování z předešlých stran - tak se nám to neprojevilo, je možné, že používáte NN nebo jiný op. systém, který po natažení strany bez definice kódování použije defaultní - a to většinou to nejméně potřebé :-))

J.Š.
neregistrovaný "kerim"
28. 1. 2000 11:14
Re: Mala prosba
Diky, je to super.
neregistrovaný "audis1"
27. 1. 2000 13:41
NEMAZAT
Starší příspěvky ZÁSADNĚ NEMAZAT!!!!!!!!!!!!!!
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "kerim"
27. 1. 2000 15:27
Re: NEMAZAT
Ale nebyla by marna moznost, aby si je mohl smazat aspon sam autor. Jako priklad budiz tema "autoturistika".
neregistrovaný "_Bolek1"
7. 2. 2000 18:13
Ako sa premiestnit na starsie prispevky ??
Zdravim,

ak si chcem pozriet prispevky v niektorom frekventovanejsom fore (n>1000), ako na to ??

Priklad : sucasne prispevky maju poradove cislo 22xx, ako sa dostat na co ja viem 14xx inak nez 100-nasobnym stlacanim button-u NEXT.


Obcas si clovek totiz necha vyhladat temu , ktora ho zaujima, a vo vyhladanom prispevku je narazka ci doplnenie ineho prispevku, ktory vsak nebol vyhladany. Clovek si chce teda pozriet i tento prispevok , resp. cely kontext preberanej problematiky. Vo niekolkotisic-prispevkovych forach to vsak nie je mozne (aspon neviem ako )

Bolek
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "auto.cz1"
14. 2. 2000 09:36
Re: Ako sa premiestnit na starsie prispevky ??
Jednoduchý způsob, jak se rychle dostat k příspěvku o 1000 míst vzad, opravdu neexistuje. Při vývoji tohoto diskusního fóra nám nepřipadalo užitečné komplikovat (pro méně zkušené uživatele je opravdu každý další ovládací prvek komplikací) ovládání možností přístupu na tak staré přispěvky. Jistým způsobem se dá zrychleně "couvat" klikáním na "orig." - odkaz na původní příspěvek.Nicméně sdělím Váš požadavek našim programátorům ...

J.S.
neregistrovaný "_Bolek1"
15. 2. 2000 21:01
Re: Ako sa premiestnit na starsie prispevky ??
Problem je ze v sekcii FIND tento odkaz "Orig" nie je !!! - teda ak si dam vyhladat prispevky, tak sa objavia bez prislusnych odkazov "Odpovedat" a "Orig"
neregistrovaný "RnaliM1"
1. 3. 2000 08:44
straší ma stará stránka
Čo mám robiť, aby mi po spustení auto.cz nenaskakovala stara stranka z casu, ked tam bola spy fotka fabie z MF? Ked sa chcem dostať k hlavnej stránke a tohtotýždňovému číslu, musim si kliknúť na obrazovku, lebo ponuku mám pod horizontom :-)

Muchas gracias

RnaliM
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "auto.cz1"
7. 3. 2000 09:11
Re: straší ma stará stránka
Problém je v Cache (keši) - a to buď vašeho počítače nebo někde po cestě od našeho serveru k Vašemu počítači.


S tímto problémem my nic udělat nemůžeme. Z Vaší strany je možno použít v MSIE refresh, popř. v NN reload s klávesou Shift. Pochopitelně by bylo nejlepší správně nastavit Cache.

J.S.
neregistrovaný "RnaliM1"
8. 3. 2000 08:08
Re: straší ma stará stránka
Díky, skúsim to cez obsluhu siete.
neregistrovaný "Snaper"
23. 3. 2000 16:56
Re: straší ma stará stránka
nechejte pridat do meta tagu pragma pro cache a je po problemu
./S
neregistrovaný "Anete"
21. 3. 2000 11:17
Omezení přístupu
Je mi jasné, že s tím asi nic moc nemůžete udělat, ale bylo by dobře, kdyby se některým jedincům - vzhledem k jejich urážlivým proslovům - zakázal přístup do MotorCafé. (viz téma 1. sraz)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "OCTAVIE"
23. 3. 2000 21:53
Bez nadpisu
Jak děláte ten tlustý text????
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "ano"
28. 3. 2000 16:58
To Správce stránky
Co takhle seznam témat tříděný dle data a času posledního zápisu?
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "AlesK1"
9. 4. 2000 16:02
Re: To Správce stránky
Přesně za tím samým účelem jako dotaz předemnou jsem tuto rubriku navštívil :-) Tak se také přidávám: "Udělejte prosím seznam témat setříděný podle datumu a času posledního příspěvku". Předem děkuji
neregistrovaný "Honzac"
11. 4. 2000 16:15
FullText
Přimlouvám se za fulltextové hledání dle jednoho nebo více klíčových slov v jednotlivé rubrice i přes všechny rubriky. Podle mého názoru by to mohlo výrazně přispět k efektivitě při hledání konkrétní informace.

H.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "JardaBar1"
20. 4. 2000 20:21
Chyba
V tematu HONDA-CLUB je chyba v zobrazeni. Nove prispevky se radi nekde dole pod druhe logo a nazev rubriky. Muzete to nekdo opravit??
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Saab2"
23. 4. 2000 22:24
Hacker
Prosím o zlikvidování všech příspěvků toho hackera.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Saab2"
24. 4. 2000 19:27
Výzva
Zakomplexovaný blbeček je zpátky :-) Kouknul jsem se na tvou práci pořádně a je vidět, že jseš skutečně jenom pubertální ubožák, který má uhry a žádná holka jej nechce :-) Beru zpět to, že jsem tě nazval hackerem a nejseš ani cracker - tím jsem je totiž urazil, za což se jim omlouvám. Jseš pitomec, který si napsal jeden přiblblej skript, který vytváří cyklus vkládání nových příspěvků potažmo odpovědí. Jen doufám, že provozovatel Auto.CZ tě udá na Policii, protože pokud mám pravdu, tak tě nebude problém vůbec vystopovat. Otázkou je jestli se bude chtít policie takovým puberťákem vůbec zabývat. Na vystopování by jim mělo stačit pár hodin. Pokud ale jseš skutečný hacker nebo cracker tak to dokaž tím, že zjistíš moje heslo pod kterým se přihlašuji "Saab2". Pokud to nedokážeš, tak jseš jen uhrovitěj zakomplexovanej puberťák a má teorie se tím potvrdí.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Kamil*"
24. 4. 2000 20:25
Kapitan Chaos))))
To se Ti skutecne povedlo takhle znicit cele forum!!!

Proc to proboha delas?Mas-li nejake pocity menecennosti,tak je proboha ventiluj jinymi cestami.Pokud mas znalosti a talent nabourat se nekomu do systemu,tak ho prosim vyuzij bud pro dobrou vec nebo pro sve vlastni obohaceni.Pak Te budu mit za schopneho,ale nenic poklidne motoristicke forum,z toho prece nic nemuzes mit.

Pokud mas nejake psychicke problemy,napis svuj mail a muzeme to v klidu probrat,rad Ti pomuzu...,ale nikdy neublizuj lidem,tak se problemy neresi.Kamil
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "RadekG"
24. 4. 2000 21:52
Re: Kapitan Chaos))))
Chaos Neni hacker, staci obnovit -F5 ....

Je to trouba,ale nevim proc ho chcete hlasit na policii??Nic neproved` A zjistit se da dle IP adresy, pokud je pripojenej pres digit. ustrednu...Tot vse.
neregistrovaný "Saab2"
25. 4. 2000 10:16
Re: Kapitan Chaos))))
Bez spolupráce jeho providera nebo Telecomu těžko zjistíte jeho IP adresu. Pokud jde přes telefonní linku, tak mu server providera přidělí IP adresu a aby webmaster tu IP adresu zjistil musí provider spolupracovat. Totéž pokud jde přes LAN a proxy server. Pokud jde odpovídat přes F5, tak jsem pro aby tato možnost byla zrušena, aby se ten * už nemohl vyřádit.
neregistrovaný "Boda1"
25. 4. 2000 10:23
Re: Kapitan Chaos))))
Taky bych zakazal pridavani prazdnych prispevku, nebo dvou stejnych po sobe jdoucich. Co jste udelali s programatorem tohoto fora?? Vzdyt by bylo tak jednoduche zrusit kapitanovi prispevky..
neregistrovaný "Marsa"
25. 4. 2000 00:00
FORMULE PO ČESKU
Neuplynulo ještě mnoho vody od otřesných zážitků při sledování „přímého přenosu“ z GP Brazílie

Formule 1 na TV Prima a už je na světě něco podobného, i když pravda je že „kabaret Brazílie“ zůstane již

zřejmě navždy nepřekonán.

Tentokrát se jedná o sestřih závodu amerických formulí CART vysílaný 19.4 2000 na české verzi

Eurosportu. Komentáře se zhostil Vladimír Dolejš, který je z televizní obrazovky znám a považuji ho za muže na svém místě. Bohužel z jeho komentování bylo cítit, že ho závod moc nezajímá a o CART toho neví mnoho.

Jeho komentář spočíval v tom, že dlouhé chvíle, kdy byly slyšet jen motory formulí přerušoval tím,

že popsal to co vidí na obrazovce ve stylu:

„první jede xxxx, za ním xxxx a za ním xxxx a tak dále a tak dále“

Aby to nebyla zas taková nuda, přečetl občas psané informace, které se objevují na obrazovce, tedy jaké se právě jede kolo a průběžné pořadí. Rozhodující moment závodu, kdy se Tracy z 12. místa dostal najednou díky žlutým vlajkám a zastávce v boxu na místo druhé aby nakonec vyhrál nechal prakticky bez povšimnutí.

I když umím anglicky prachbídně, mohu tvrdit, že při sledování stejných závodů v původním znění

jsem se dozvěděl daleko více. Proto aby komentář nebyl zas až tak nudný ho pan Dolejš občes zpestřil zkomolením jména, nebo záměnou jmen jezdců které sledovala kamera. Na závěr přenosu ještě přeložil frázi, kterou zřejmě slyšel v původním komentáři, že

„vítězného Tracyho to nechává naprosto chladným“

, jenže nepochopil, že pro amíky to byla slovní hříčka kdy Tracy zůstal COOL – tedy chladný, ale zároveň jeho tým se jmenuje KOOL Green Team.

A na závěr jedna perla, za kterou pan Dolejš nemohl a to když oznámil, že příští závod který se jede 30.4 můžeme sledovat na obrazovkách Eurosportu 10.5, tedy za 10 dní. Bohužel si myslím, že tou dobou již obrázky nebudou příliš aktuální.

Marsa@seznam.cz
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "Bestiáš1"
25. 4. 2000 07:25
Re: To Webmaster
Doufám, že toho blbečka z útulku, kterej si řiká Kapitanchaos sejmeš. Všichni by Ti byli moc vděčný, kdyby si tu zveřejnil jeho IP nebo číslo telefonu. Jinak věřím, že se Ti to podaří to tu trochu uklidit...
neregistrovaný "travexr"
25. 4. 2000 08:25
Re: To Webmaster
pripojuji se k anti kapitanchaos prosbe, znicit a vystavit v pruvanu.....
neregistrovaný "Boda1"
25. 4. 2000 09:43
Re: To Webmaster
Proc proste z databaze nesmazete vsechny jeho prispevky??????
neregistrovaný "Lotus"
25. 4. 2000 10:32
Re: To Webmaster
Také se připojuji, pryč s Kapitanchaoesem, je to nějak šílenec, obnoví a založí tu asi 50 témat, do keterejch nebude nikdo přispívat a zároveň chci podat návrh, abyste vymazali všechna témata, v kterých není žádný příspěvek!!!

Díky Lotus
neregistrovaný "Davos1"
25. 4. 2000 12:01
To Webmaster
Souhlasim se vsemi kdo chteji smazat vse od Kapitanchaose.Co je to za pubertaka.
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "schimanski"
25. 4. 2000 12:13
Re: To Webmaster
Připojuji se k akci "pryč s kapitanchaosem". Zrušte všechny příspěvky, které založil.
neregistrovaný "AlesK1"
26. 4. 2000 11:30
Re: NIKDO SE O NÁS NESTARÁ
Na MC jsem často a považuji ho za pohodový místo s dobrýma lidma. O to více mě mrzí MACEŠSKÝ přístup majitelů tohoto serveru, který se o to více zviditelnil po "útoku efpětky". Budiž mu za to snad i malý dík.


Toto fórum se začalo pěkně rozrůstat, z čehož mají jistě majitelé radost. Každý den se jim tady zobrazí několik tisíc reklamních proužků a soudě dle obsahu se jim většinu daří prodat. Jenomže tím jak se fórum zvětšuje, se také zákonitě znepřehledňuje, a tady by měl nastopit programátor AUTO.CZ a udělat většinou drobné úpravy, o které jsme právě v této rubrice žádali. Jedná se o třídění témat dle posledního příspěvku, pohyb v tématech po více než deseti přístěvcích, zdokonalení vyhledávání, atd.
Dal jsem si tu práci najít poslední přístěvek s loginem AUTO.CZ a tady je datum: 07-03-2000 v 09:11:18! Tedy skoro dva měsíce se o nás nikdo nezajímá.

Navrhuji tedy, abychom všichni kdo má zájem posunout toto fórum o kousíček dopředu, dali vědět svůj názor na adresu:


redakce: Tomáš Zajíček - tomas@auto.cz


nebo


web: Jiří Šutera - jirka@auto.cz
.

Ales
neregistrovaný "Fenix"
26. 4. 2000 13:10
Re: NAVRHY
Pratele, uzivatele MotorCafe. Prave jsem mluvil po telefonu s Tomem (auto.cz), ktery me ubezpecil, ze na problemu se pracuje. Vsechna nesmyslna temata by mela byt vymazana. Dale me pozadal, zda-li bych mohl sepsat nase pozadavky na vylepseni a vychytavky tykajici se MotorCafe. Mate-li tedy nejake navrhy, zlepseni a jine veci, napiste je prosim sem nebo do emailu : fenix@centrum.cz. Lepsi ale bude, kdyz sve namety napisete sem k dalsi diskuzi. Diky za spolupraci. A vezte, ze na auto.cz nespi, ale snazi se nase problemy vyresit. Pomozme jim!

Fenix
neregistrovaný "KUZLIK"
2. 5. 2000 21:07
Co se deje???
Co se to tady deje to snad nekdo enmysli vazne, ze tady myzi vsechny temata a nakej trapak vsude sere trapny inzeraty (od toho jsou noviny neee)..
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Kamil*"
2. 5. 2000 22:12
Co se deje???
TY ZMETKU !!!

Co jsi to udelal se vsemi tematy??!!

Ja Te dostat do rukou tak Ti nakopu * az zmodras!!!
Rozbalit vlákno
0
2. 5. 2000 22:57
Co se deje???
To zmizení všech příspěvků souvisí s přeprogramováním MotorCafé ? Doufám, že je vrátíte co nejdřív zpátky.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Ray1"
3. 5. 2000 06:52
Co se deje???
To Saab: Pokud by to tak bylo, tak proč na to webmaster někde neupozornil? Jestli to tu někdo smazal, tak je to pěkná ostuda.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Anete"
3. 5. 2000 07:49
Co se deje???
Začíná to tu pěkně upadat. Jestli se s tím rychle něco neudělá, tak spousta příznivců MotorCafé na tuhle kavárnu zanevře a nebude jich sem chodit tolik jako dřív.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Fenix"
3. 5. 2000 08:37
Hej lidi !!!!!!!!
Vzpamatujte se!!! Snad to vydrzite par dnu bez prispevku, hlavne kdyz bude MotorCafe bezpecnejsi a tim i lepsi. Proc byste meli zanevrit!!! Zkusim zjistit co se da, a dam vedet!!!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "kotik"
3. 5. 2000 09:00
CAFE
JO JO, POSLEDNÍ DOBOU JE TOHO TADY BUˇD MOC, NEBO NIC, NA CO MÁM REAGOVAT, KDYŽ TAM NIC NENÍ NAPSANÝ ? DOUFÁM, ŽE NOVEJ SYSTEM BUDE MÍT STARYÝ PŘÍSPĚVKY.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "travexr"
3. 5. 2000 09:38
CAFE
taky bych byl rad, kdyby se zmizely prispevky zase vratily.... akorat nemam pocit ze to souvisi s preprogramovanim.......
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "auto.cz1"
3. 5. 2000 10:17
VYDRŽET ...
Prosím všechny o strpení (právě se analyzují logy). Někdo se nám musel částečne vlomit do systému a pomazat příspěvky. Do oběda bude obnoven stav ke včerejšímu večeru - tím se sice nejspíš ztratí příspěvky od zálohy až po dobu obnovení, ale to je snad menší zlo. Prosím vydržte !!!!!

Samozřejmě se pracuje mimo změn v motorcafé i na zvýšení bezpečnosti samotného provozu.

Ještě jednou - VYDRŽAŤ!!

Jirka


auto.cz
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "cokes"
4. 5. 2000 09:40
Re: VYDRŽET ...
Tak odstavte ten telnetd a používejte jen SSH...
neregistrovaný "fik1"
3. 5. 2000 11:13
VYDRŽET ...
No ja jen doufam, ze to nebyl pitomec Iglo...
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "rado1"
3. 5. 2000 11:14
Top tema
Zatím nejvíce prispevku, škoda...
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "FULAN1"
3. 5. 2000 23:48
Zmizely příspěvky
Kam zmizely příspěvky z různých témat z posledních dvou dní dubna ??? Stává se to častěji ?? Čus
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Anete"
5. 5. 2000 10:14
Úřadující kapitanchaos
Už to zase začíná...
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "R.Barrichello"
5. 5. 2000 12:22
Chaos zase řádí!!!!!!!!!!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "auto.cz1"
23. 5. 2000 12:51
snad to zatim nezlobi
.. podle toho, ze tato rubrika spadla do archivu usuzuji, ze vyrazne problemy s chodem uz pominuly.
Na upravach podle vasich pripominek se pracuje, ale preference jinych aktivit zatim hodne zamestnavaji jak redakci, tak programatory - vydrzat ...

Jirka
auto.cz
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "mfilip"
1. 6. 2000 14:12
Setrideni temat
Velice bych ocenil moznost setrideni temat podle datum-hodiana-minuta sestupne. Casto sleduji vice temat a je velky problem pri abecednim trideni nalezt tema, kde byl napsan novy prispevek.

Diky za kazdou reakci na zadost.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Hafik11"
2. 6. 2000 07:22
Re: Setrideni temat
Připojuji se k této připomínce, to by fakt pomohlo. Nebo aspoň možnost zobrazit aktivní a neaktivní témata zvlášť, tj. vybrat si jen zelené. Těch témat je totiž docela hodně a většinou každý čte jen některá a dá práci se tím prolistovávat.
neregistrovaný "_Bolek1"
3. 6. 2000 03:34
haloooo
haloooo... to je naozaj taky problem vyhoviet tym par prosbam ohladom triedenia a vyhladavania temat. Hmmmm.....


Mozem sa opytat kedy asi by tieto technicky nesmierne narocne zmeny (uz sa o ne ziada niekolko mesiacov) mohli byt zralizovane ??
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "mfilip"
5. 6. 2000 10:56
auto.cz
ma za malo se k tomu aspon po 5 dnech vyjadrit.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "AlesK1"
13. 6. 2000 15:24
Re: auto.cz
Dneska už mlčí 13 dní. Snad je 13ka šťastné číslo a někdo se ozve. Nebo vám utečeme :-) Třeba na MAGEO.
neregistrovaný "mfilip"
14. 6. 2000 09:23
Mageo
Hned se tam jdu podivat
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "AlesK1"
14. 6. 2000 20:54
Re: Mageo
14 den a furt nic.
neregistrovaný "mfilip"
15. 6. 2000 08:24
Zhyn
Posledne se ozval, kdyz tato rubrika spadla do archivu. Navrhuji, abychom tuto rubriku nechali zdechnout ...
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "R.Barrichello"
15. 6. 2000 08:34
Podle mě nejsou žádný změny....
...třeba, mě to takhle vyhovuje a když je někdo línej, tak má holt smůlu, no!!!
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "mfilip"
15. 6. 2000 09:57
Re: Podle mě nejsou žádný změny....
Nejde o linost,ale o volbu. Neni slozite nechat na uzivateli volbu setrideni abecedniho nebo casoveho. Jde jen o moznost vyberu. Pri nestandardnim pojmenovavani rubrik ztraci abecedni trideni smysl.
neregistrovaný "auto.cz1"
15. 6. 2000 15:43
Je toho holt moc...
Zdravím, tak koukám, že zde sklízíme oprávněnou kritiku, ale osobně slibuji, že nejžádanější úpravy budou zapracovány do MC.Jak jsem však již dříve říkal sami nemáne v týmu AUTO.CZ programátora, takže toto musíme objednávat a vždy to trvá déle (navíc to není nejlevnější). TOM AUTO.CZ
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "mrazik11"
15. 6. 2000 16:12
pochvala
Já si myslím, že to není tak hrozný. Musím pochválit za všechnu práci, kterou odvádějí redaktoři auto.cz. Myslím, že auto.cz patří mezi nejleší servery ohledně aut a na motocafé se člověk dzví dost zajímavéjo. Celému týmu : díky za auto.cz.
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "mfilip"
16. 6. 2000 08:33
Re: pochvala
Pripojuji se k pochvale a dekuji za vyjadreni k pripomince.
neregistrovaný "Faudy"
19. 6. 2000 09:22
Re: pochvala
Hej, webmistre, hod nam prosimte Ford Sierra z Ojetych aut do Forda, at jsou fordici pohromade. Dikec.
neregistrovaný "auto.cz1"
19. 6. 2000 12:54
Re: pochvala
Hotovo. Téma Sierra je ve Fordu.
neregistrovaný "auto.cz1"
19. 6. 2000 12:54
Úprava MotorCafe je zadána
Ahojte, tak jsme vyhodnotili vaše připomínky a odevzdali seznam požadavků externí firmě na doprogramování. Snad budete spokojeni... Tom AUTO.CZ
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "mfilip"
22. 6. 2000 12:24
Trideni
Diky za trideni. Je to super.
Rozbalit vlákno
5
neregistrovaný "AlesK1"
22. 6. 2000 12:31
Re: Trideni
Super!
neregistrovaný "Villeneuve"
22. 6. 2000 15:05
Re: Trideni
Super. Akorat ty tlacitka jsou priserne - vzdycky vsem davam vas server za priklad perfektniho konzistentni ho designu, tak si to neposerte :)
neregistrovaný "auto.cz1"
22. 6. 2000 15:44
Re: Trideni
Neboj tlacitko tam nakonec nebude - jen textovy odkaz. Navic se design (html zalomeni trosku zmeni (k lepsimu) Tom AUTO.CZ
neregistrovaný "Hortt"
22. 6. 2000 21:39
Re: Trideni
Jo,jo pořád se něco děje. A občas i k lepšímu.
neregistrovaný "pohoda"
23. 6. 2000 08:01
Re: Trideni
díky! díky!, přehlednější, sympatičtější.... díky
neregistrovaný "Hafik11"
23. 6. 2000 08:01
Pochvala
chválím poslední změny, fakt je to lepší. Díky
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Barrichello1"
23. 6. 2000 08:32
Faktu super
a úplná nádhera jsou ty milimetrový datumy - kdo se v tom má vyznat??????
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "auto.cz1"
23. 6. 2000 08:58
Re: Faktu super
Ted nevim Barri, jestli to myslis vazne nebo ne. Ale kazdemu se nezavdecime :-) Tom
neregistrovaný "Barrichello1"
23. 6. 2000 10:56
Re: Faktu super
To je pravda, každému se nezavděčíte, ale já po žádnejch změnách nevolal, já byl spokojenej se starou dobrou verzí. No snad si časem zvyknu.
neregistrovaný "Boda1"
23. 6. 2000 11:23
Velmi dobre, ale..
Pratele, rad bych vam podekoval, ze se o forum starate a snazite se o zlepseni. Pokud mohu navrhnout jeste jeden zlepsovak, pak je to trizeni podle toho, kam jsem naposledy zapsal prispevek. Ja totiz casto zapomenu, kam vsude jsem prispival, toto by vedlo k zprehledneni. Rovnez nejake upozorneni, ze mi nekdo odpovedel by nebylo spatne. No, mozna chci moc, ale alespon mate o cem premyslet :-))
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "mfilip"
23. 6. 2000 11:59
Re: Velmi dobre, ale..
Ja jsem o neco podobneho chtel taky pozadat, ale netroufl jsem si, protoze jsem si rikal, ze uz bych chtel moc, kdyz jste mi udelali trideni podle casu. Pripojuji se k Bodovi s poznamkou, ze castecne by i jemu mohlo pomoct, kdyby se dalo vyhledavat pres vsechny rubriky na zaklade klicoveho slova. Po zadani klicoveho slova by se mohly najit vsechny prispevky s klicovym slovem a jejich odpovedi. Napr. pri hledani klicoveho slova napr. "Boda" by se mu mohly nabidnout vsechny jeho prispevky setridene podle casu a jejich odpovedi. Kdybych chtel hledat podle "OCTAVIE" nasly by se mi vsechny prispevky od toho blba ...
neregistrovaný "Boda1"
23. 6. 2000 12:02
Re: Velmi dobre, ale..
Nebo tak, to co navrhuje mfilip mi pripada i technicky realizovatelnejsi a zastane to stejnou funkci.
neregistrovaný "auto.cz1"
23. 6. 2000 17:20
Re: Velmi dobre, ale..
OK, popřemýšlíme o těchto dalších navrzích. Tom
neregistrovaný "joe_st1"
23. 6. 2000 21:43
Bez nadpisu
Tome, je to v pohode :-) kdo to nevidi at si poridi lepsi monitor :-) *to je for* na me 17" 1024x768 je to naprosto ok. jinak pouzivam Netscape Comm. 4.7.


Diky a "hold on" ! Joe
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "burjoa"
25. 6. 2000 15:02
návrh na návrat rubriky Opel Calibra-životní názor do hlavní
Vážení ! Diskuze je o diskutování , to je bez diskuze. Proto se musím důrazně ohradit PROTI začlenění mnou založené rubriky OPEL CALIBRA-životní názor do "klubu" Opel...protože tato rubrika měla být spíš O LIDECH , kteří tím autem jezdí , NIKOLIV o AUTU samotném. Nezlobte se na mne , ale dát tuto pro diskuzi ideální rubriku vedle jiné , která se zabývá opravami je vpo´dstatě úlet !!! Proto není divu , že do níé nikdo dále nepřispívá. V této rubrice ( asi jí ten člověk který ji přeřadil vůbec nečetl ) šlo O LIDI V RáDOBY SPORTOVNíCH VOZECH ( = Calibra) , pozéry a testosteron. Vy jste jí tímto zásahem zlikvidovali...prosím , vraťte jí do hlavní diskuze !!! Vždyť tam máte i kluby jiných aut !!!
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "auto.cz1"
4. 7. 2000 16:54
Re: návrh na návrat rubriky Opel Calibra-životní názor do hl
Vráceno do hl. diskuse. Tom
neregistrovaný "RSD"
25. 6. 2000 21:16
tome prosím ozvi se...
kdisy dávno, před několika týdni jsi mi poslal mail, jenže pak se mi zhroutil server a já už jsem z toho krámu nedostal zpátky tvoji mailovou adresu. Pokud Máš zájem o nějaké novinky, tak se ozvi a já ti to pošlu....přednostně. Ahoj RSD
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "RSD"
27. 6. 2000 21:27
Re: tome prosím ozvi se...
..tak nic.
neregistrovaný "auto.cz1"
4. 7. 2000 16:52
Re: tome prosím ozvi se...
Ahoj, sorry byl jsem na dovolene. Kontakt je tomas@auto.cz Tom
neregistrovaný "mfilip"
26. 6. 2000 10:00
Bez nadpisu
Neslo by v budoucnu zvolit zpusob setrideni uz pri prihlaseni na uvodni strance ?
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "pohoda"
3. 7. 2000 08:44
témata
Je tu několik mnoho živých témat, která de facto pokračují v diskusi, která se vedla v tématech dnes archivních; nasvědčuje tomu i výrazná podobnost názvů.... Námět: dalo by se při zakládání nového tématu, před tím než bude skutečně založeno, nabídnout zakladateli podle shodných, podobných, klíčových... slov jiné téma už existující třeba i v archivu témat?
Rozbalit vlákno
12
neregistrovaný "mfilip"
3. 7. 2000 10:26
Re: témata
Taky jsem chtel na to upozornit. Problem bude asi v tom, ze se to musi delat rucne a spravci MC na to urcite cas mit nebudou, protoze kdyby diskusi v MC sledovali, neuniklo by jim, ze nekdy jsou pripominky i 14 dni bez vyjadreni. Jinak, potrebovalo by to nejaky citelny zasah spravce, ktery se aspon trochu vyzna ve znackach aut, aby napr. rubriku S 110 R - Ceska legenda presunul do nadrubruiky SKODA. Vubec by jeste "Hlavni diskuse" mohla byt rozdelena na tema obecne a tema zamerena na konkretni znacku auta
neregistrovaný "auto.cz1"
4. 7. 2000 16:55
Re: témata
S 110 R - Ceska legenda - přesunuto do Škoda - naše značka
neregistrovaný "AlesK1"
5. 7. 2000 17:56
Re: témata
Pomůže vám, když občas kliknu na Banner? Nebo máte profit pouze za Impresions? Napište mi. Viděl bych tudy oboustranně výhodnou cestu k dalším úpravám MC.
neregistrovaný "auto.cz1"
6. 7. 2000 11:04
Re: témata
Profit mame z impresi, ale dulezity pro agentury je samozrejme i click rate (pomer zhlednuti/kliky). Tom
neregistrovaný "AlesK1"
6. 7. 2000 16:13
Re: témata
Tak tedy moje soukromá výzva. Kdo chcete nějaké změny na MC, klikejte na reklamu. Díky
neregistrovaný "auto.cz1"
7. 7. 2000 13:54
Re: témata
Samozřejmě nemusíte klikat na reklamy Billboardu. Z toho nic nemáme :-) Pokud občas na něco klikat, tak na "opravdové" reklamy. Renault, Škoda, Autosalon Klokočka, atd. Ale nikoho nepřemlouvám. Díky. Tom
neregistrovaný "Kamil*"
8. 7. 2000 18:20
Re: témata
Po zmene designu Vasich stranek se mi jen zridka nacte cela obrazovka.Nektera temata jsou mi tak skryta.Nejvic me vadi,ze se nemuzu dostat do archivu temat,ktere je az uplne dole.Nevite co s tim???Pripadne nemuzete presunout archiv nahoru??

Dik Kamil*
neregistrovaný "auto.cz1"
9. 7. 2000 12:16
Re: témata
To je divné. Nám to funguje dobře a nikdo jiný si také nestěžuje. Jaký používáš prohlížeč? a na jaém systému? Tom
neregistrovaný "Kamil*"
9. 7. 2000 13:14
Re: témata
Pouzivam Win 98 a prohlizec MSIE 5,0.Obvykle se mi to nacte po tema Tuning a dal ni kus.Nekdy dokonce pouze po tema Rally.Vas archiv jsem nevidel od doby zmeny stranek.Pridejte, prosim do zalozky rubrika i archiv.

Diky Kamil*
neregistrovaný "auto.cz1"
10. 7. 2000 09:03
Re: témata
Je to fakt divné, protože já mám taky W98 a IE5 a funguje mi to bez problémů. Přesto na to upozorním našeho programátora a zeptám se ho zda by nebyl problém dát do menu "rubrika" položku Archiv. Tom
neregistrovaný "Kamil*"
10. 7. 2000 20:20
Re: témata
Pokud to pujde do te zalozky budu rad.Diky za zajem Tome.

Mfilipe ten interface to nebude,mozna je to klavesnici.....je totiz italska(treba jako fiat).Ha

Kamil*
neregistrovaný "mfilip"
11. 7. 2000 08:39
Re: témata
Nevykladej, ze mas klavesnici Olivetti. To maji jen nejvetsi frajeri ( ja mam Cina ).Ha. A nemas tam nahodou nemecke Windows a MSIE 5.0 ? Ha ha.
neregistrovaný "mfilip"
10. 7. 2000 11:13
Bez nadpisu
To si delate srandu s tim asceding tridenim podle casu v ramci rubriky ? Vite jak dlouho bude trvat, nez si clovek precte posledni prispevek v rubrice o 3000 prispevcich ?
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "mfilip"
10. 7. 2000 12:15
Re: Re:
Uz je to O.K. K cemu slouzi "Jdi na prispevek" ? Zadava se text nebo cislo ? Cislo asi ne, protoze prispevky nejsou ocislovany. Na text to nereaguje. P.S. Kamil*e: Nebude to interfacem mezi pocitacem a zidli ?
neregistrovaný "kapitanchaosu"
17. 7. 2000 20:46
Bez nadpisu
Nazdar blbecci, teste se.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Barrichello1"
18. 7. 2000 10:19
To: Auto.CZ
Zničte toho * Kapitanchaose!! je to idiot, dělá si z nás srandu, to mu nemůže projít!!!
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "auto.cz1"
18. 7. 2000 13:07
Re: To: Auto.CZ
Kapitáne co zas blbneš? Pokud chceš něco "heknout" v pravém slova smyslu, tak otravuj na serverech, kde ti to alespoň přinese "slávu" v tisku a na Internetu, ale tady na MotorCafe ti to "přenese" tak akorát houby... Tom
neregistrovaný "Kamil*"
18. 7. 2000 23:07
Re: To: Auto.CZ
To:TOM Dekuji za vyslyseni meho prani(pridani archivu do zalozky rubrika).Moc mi to pomohlo, rad se hrabu ve starych tematech a ted mam opet moznost.Jeste jednou DIKY...

Kamil*
neregistrovaný "mfilip"
18. 7. 2000 10:26
Bez nadpisu
Mel by se lecit, myslim si, ze nejlepe udelame, kdyz jej budeme ignorovat. Nejvetsi radost mu dela cteni prispevku reagujicich na jeho cinnost.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "mfilip"
1. 8. 2000 14:23
Bez nadpisu
italika se mi nikdy nelibila.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "mrazik11"
1. 8. 2000 14:46
italic
Jsem proti stylu Italic. Dle mého je hůře čitelný. Změňte to zpátky, pěkně prosím ?
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "auto.cz1"
2. 8. 2000 10:40
Re: italic
Hotovo. Tom
neregistrovaný "mrazik11"
3. 8. 2000 13:10
Re: italic
Díky. Aspoň je vidět, že se tady od programátorů ne o děje.
neregistrovaný "Fenix"
3. 8. 2000 13:35
Re: italic
Ja myslim, ze programatori tady s tim trochu zahybali, za coz zaslouzi uznani! :o)
neregistrovaný "mfilip"
4. 8. 2000 08:33
Bez nadpisu
ja vim, ze to je blbinka.... Ale kdyz se pise prispevek, tak to nevyplni nahore kolonku "pocet prispevku". Mozna to tak ma byt.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "cokes"
4. 8. 2000 09:39
Funguje vám někomu pořádně link (Orig.)?
Mně ne. A všiml jsem si, že už to docela dělá problémy v komunikaci, leckdy člověk musí opravdu pátrat komu který příspěvek patří...
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "pavel_001"
15. 8. 2000 11:45
Re: Funguje vám někomu pořádně link (Orig.)?
Bohuzel je delany pres JavaScript, ktery mam z jistych duvodu vypnuty, tudiz me nefunguje...

Mel bych u teto prilezitosti pripominku - trosku zredukovat mnozstvi javascriptu, v 90% je jeho pouziti naprosto zbytecne a ve zbyvajicich 10% vlastne taky, protoze na serveru Vam bezi PHP (tusim verze 3.0.12 ??).

Dekuji moc.
neregistrovaný "cokes"
15. 8. 2000 12:27
Re: Funguje vám někomu pořádně link (Orig.)?
No cožpak o to, nový okýnko se mi otevře, ale nic v něm...
neregistrovaný "auto.cz1"
11. 9. 2000 09:00
Re: Funguje vám někomu pořádně link (Orig.)?
k tomu JS a PHP - JavaScript pouzivame opravdu minimalne - jen pro udrzeni konzistence framesetu - to se PHP obslouzit neda, dale na automaticky vyber z pop-up menu a zobrazeni fotek v novem okne - tady se JS da vynechat, ale zjednodusuje a zrychluje ovladani. A konecne - "orig" nema problemy s JS ale s chybickou prave v PHP - na vysvetlenou - programovani pro nas dela externi firma a nekdy je s nimi obtiznejsi komunikace. Nicmene vydrzat - pracuje se na mnoha zmenach.Jirka
neregistrovaný "mfilip"
4. 8. 2000 10:49
Bez nadpisu
ne
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Evo"
9. 8. 2000 22:24
impreza
zajimalo by ze ktereho casopisu jsou scannovane fotky na Imprezu.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Porsche951"
21. 8. 2000 23:20
Online?
Hele nemůže bejt tahle věc online? je to hrozná pruda takhle. Prostě udělejte chat a je to, ný?
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Beran1"
6. 9. 2000 15:54
zřízení nové grupy
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "cosworth1"
7. 9. 2000 17:58
Bez nadpisu
rád bych se zeptal, jaké jste měli probémy, že byl server cca 2 dny nedostupny a hlasilo to je "provoz serveru u spolecnost AT ukoncen"
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Barrichello1"
8. 9. 2000 09:09
To bych taky....
... rád věděl.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "pedro11"
11. 9. 2000 14:09
heslo
Lze nejak zmenit heslo pro prihlaseni do motorcafe? Diky
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "auto.cz1"
12. 9. 2000 19:12
Re: heslo
Je to komplikovanější, ale zavolej mi na 0603/537352 a uděláme tu změnu. Tom AUTO.CZ
neregistrovaný "Beran1"
12. 9. 2000 09:26
Marně čekám na zřízení nové diskuse
Dvakrát jsem už psal, že chci zřídit novou diskusi (ve folderu OPEL diskuse ASTRA Classic)a marně čekám, kdy se toho někdo ujme. Myslím, že ignorování takových žádostí je dost špatnou reklamou. Zvláště pak v případě, kdy se chystám tohle auto koupit a v chatu jsem si chtěl ověřit správnost svého rozhodnutí. Už je dávno po dovolených, tak snad začněte makat! "Ještě že máte v desateru" že se máme zdržet sprostých a hrubých slov. Výrazy z tohoto ranku se totiž nabízejí...
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "mattoni1"
12. 9. 2000 09:37
Re: Marně čekám na zřízení nové diskuse
Spatnou reklamu delas jen svym schopnostem. Kdybys poradne kouknul, tak hrave najdes pod "Rubrika" akci "Nove tema" a hrave si ho zalozil a neprudil tady. Zdar.
neregistrovaný "Beran1"
12. 9. 2000 15:31
Re: Marně čekám na zřízení nové diskuse
Jenže přesně tohle jsem udělal dvakrát. Poprvé ještě před výpadkem vašeho serveru a bez výsledku. Přesně dle návodu jsem čekal, až to někdo, snad admin, schválí. Jenže na schválení bych čekal do soudného dne. Takže ta špatná reklama je opět na vaší straně. J.
neregistrovaný "auto.cz1"
12. 9. 2000 19:09
Re: Marně čekám na zřízení nové diskuse
Jestli myslíš téma: Opel Astra Classic, vše o ní, tak to jsem dnes schválil. Omlouvám se, ale v redakci těžce nestíháme (alespoň já ne), ale je to z důvodů blížících se vylepšení mnoha věcí na našich webech. Tom AUTO.CZ
neregistrovaný "paia"
18. 9. 2000 08:22
par navrhu
Jsem tu sice novackem, ale presto bych mel par veci (zkusenosti z Magea a Cyberspace):


- moznost vytvoreni vlastnich zalozek


- odlisne zobrazovani novych prispevku


- moznost mazani vlastnich prispevku

Navic se mi ted stalo, ze neslo pridat prispevek. Zkusil jsem to opakovane a bez uspechu.
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "mfilip"
19. 9. 2000 10:25
Re: par navrhu
Jsem ostre proti mazani vlastnich prispevku. Jak si to predstavujes ? Nekdy neco napises a pak za tim nechces stat ?
neregistrovaný "paia"
19. 9. 2000 10:44
Re: par navrhu
Ne, kdyz treba omylem poslu duplicitni prispevek, nebo kdyz tam mam nejakou chybu a chtel bych to opravit.
neregistrovaný "mfilip"
27. 9. 2000 07:32
Re: par navrhu
Bojim se, ze to bude pro nize uvedene udalosti lehce zneuzitelne.
neregistrovaný "auto.cz1"
26. 9. 2000 10:31
Vaše připomínky
Ahojte, vaše připomínky bereme v úvahu. Po vyhodnocení provedeme úpravy MotorCafé. Díky. Tom AUTO.CZ
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "candy"
27. 9. 2000 21:04
HUMMER v katalogu
Zdravim,

chtel bych se zeptat, proc jeste neni v rubrice "Katalog" terenni automobil HUMMER, kdyz tam je napr. i Bentley. Pokud vim, tak uz se k nam oficialne dovazi, a dokonce je v Praze prodejna techto vozu, tak si myslim, ze by si to zaslouzili. Diky za odpoved ...
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "auto.cz1"
10. 10. 2000 12:38
Re: HUMMER v katalogu
Jo jo Hummer tam chybi a asi jej tam budu muset hodit :-) Tom
neregistrovaný "R.Barrichello"
3. 10. 2000 15:59
Zničte Kapitanchaose!!!
Přihlašuje se na můj login(Barrichello), zřejmě zná heslo, prosím tedy o zrušení tohoto loginu!!Díky!!!
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "King Of The Road"
3. 10. 2000 17:41
Re: Zničte Kapitanchaose!!!
zajimalo by me, jak se tohle da udelat. Tome, prosim prosim, jiz zmineny kapitanchaos nam ponekud rozhodil tema Buzzin Hornets of Jordan, prispevek 1015 (nebo 1016???). Prosim o odmaznuti. Diky King
neregistrovaný "Rom1"
6. 10. 2000 15:00
Re: Zničte Kapitanchaose!!!
Neslo by nejakym zpusobem zamezit dlouhym slovum, aby nemohl jen tak nicit formatovani rubryk ???

Treba automaticky neukladat prispevky, ktere obsahuji slovo delsim nez cca 30 ???
neregistrovaný "auto.cz1"
10. 10. 2000 12:37
Re: Zničte Kapitanchaose!!!
Smazano. Tom
neregistrovaný "auto.cz1"
10. 10. 2000 12:33
Re: Zničte Kapitanchaose!!!
login Barrichello jsem zrusil. Kdyztak se ozvi na tel. 0603/537352 a zalozime ti noveho Barrichella a novym heslem. Tom
neregistrovaný "R.Barrichello"
10. 10. 2000 13:23
Díky Tome
Nechám si asi tenhle, stačí mi to,!!! Ještě jednou dík!!
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "auto.cz1"
11. 10. 2000 10:40
Re: Díky Tome
OK. Tom
neregistrovaný "Exioce"
13. 10. 2000 22:22
Bez nadpisu
Smazejte všechny příspěvky Brzetii a Pikárda, divím se, že to ještě nikoho nenapadlo.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Orpheus"
16. 10. 2000 08:11
Pár idio....
Tome, nemůžeš si udělat nějakej filtr, kterej by tak jednou za den smazal všechny příspěvky BRZETIi, Pikárka a Onyxe?? Teď jsem koukal, že v nejčtenějšim tématu přes víkend natvořili nejmíň 10 stránek plků a podobně. Nedá se jim třeba poslat 220 do klávesnic?? Dík
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "Alex1"
17. 10. 2000 15:46
Re: Pár idio....
Mozna by to chtelo zavest neco jao management kazdeho tematu. Managerem by byl zakladatel tematu a mohl by prispevky mazat. Mohlo by byt taky vylepseno ovladani, docela mi vadi ze kdyz ulozim prispevek, nemohu hned skocit na seznam temat.
neregistrovaný "MK44"
17. 10. 2000 16:36
Re: Pár idio....
Orphee, oni si můžou v klidu změnit loginy na Brzejta a Pikhard, nebo tak, mnohem lepší by bylo Alexovo řešení. Problém je v tom, že někdo založil téma před spoustou času a teď už tam třeba nechodí, tak nemůže mazat. Chce to prostě někoho určit, o kom víš, že je spolehlivej a tak a kdo tam chodí. ten by pak mohl, kdyby věděl, že třeba na delší dobu nebude mít přístup k internetu, někomu sprácovství předat a tak dále...nevim, jak by to fungovalo v praxi, vyjádřete se i vy, ostatní!!!

P.S. Díky, Tome, funguje to...
neregistrovaný "Alex1"
19. 10. 2000 11:13
Re: Pár idio....
MK44, diky za rozsireni meho navrhu, ja s tim souhlasim. Dobrej napad.
neregistrovaný "dizzy1"
17. 10. 2000 19:21
Chce to mazat
a mazat a mazat, ono je to přestane bavit. Čas znova to smáznout !!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "MK44"
17. 10. 2000 22:28
Chce to mazat
BRZEITO, jestli myslíš, že jsem to začal s tim, že jsem ti řekl *, tak to nebude zas až tak žhavý. Myslím, že to byla má reakce na tvoje přání smrti jednomu pilotovi F1. To je vše. Rád bych to všechno smazal a dál se bavil inteligentně o F1 tak, jak to má být. Vulgarismy si nechme pro své spolužáky.

Jestli bereš moji nabídku na hození toho všeho pryč a čistým štítem, tak se ozvi...
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Sun"
18. 10. 2000 07:28
Chce to mazat
Spravme capa zahradnikom ...
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Orpheus"
18. 10. 2000 07:45
Díky
Díky, moc to pomohlo. Doufejme, že nějakou je nějakou chvíli zase tohle neposedne.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "dizzy1"
18. 10. 2000 14:34
Brzetia
Co to placas ? Ze jste s tim nezacli ? To si snad delas srandu.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "dizzy1"
20. 10. 2000 22:53
Brzetia
To jsi to pěkně smazal a to si jako myslíš, že když si změníš nick, tak nevíme o koho jde ?

Tome, smaž prosím příspěvky od :RakeV, oprc a Onyx, snad je to jednou přestane bavit, když se to bude mazat.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "dizzy1"
20. 10. 2000 23:04
Bez nadpisu
a malem bych zapomněl na : Biehn
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "bob_1"
25. 10. 2000 11:44
Orig?
Kratce, ze nefunguje Orig u prispevku je muj problem (Linux, NN 4.72), nebo je to feature?

Diky BoB
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Exioce"
30. 10. 2000 20:11
Bez nadpisu
Sakra, jsou ty připomínky vůbec k něčemu ? Vidí tu někdo kompetentní, co se tu děje ? Myslím tím Efjedničkujeme s emmailem
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Lotus"
1. 11. 2000 10:10
To: Tom auto.cz
Tome, smaž prosím tě všechny příspěvky od těchto lidí, poškozují normální diskuzi v Auto cz a byl bych i pro úplný zákaz jejich vstupu sem: Jedná se o: kpt. chose, Brzetia, Tifosi, Pikárd. Díky Lotus.
Rozbalit vlákno
17
neregistrovaný "auto.cz1"
1. 11. 2000 19:51
Re: To: Tom auto.cz
OK, skusim to pomazat. Tom
neregistrovaný "Lotus"
2. 11. 2000 10:59
Re: To: Tom auto.cz
Díky za smazání. Ještě by jsi mohl smáznout něco od toho Tifosi. To je taky Pako! Díky Lotus
neregistrovaný "R.Barrichello"
9. 11. 2000 09:09
Re: To: Tom auto.cz
Smažte Tifosiho!!!!!!!! Ničí mi téma. smažte všechny jeho příspěvky. Ať si jde otravovat jinam!
neregistrovaný "kouter"
9. 11. 2000 16:23
Re: To: Tom auto.cz
Smažte všechno, všichni ničí všechno.

Tady už je to fakt paranoidní. Stává se z tohoto fóra fraška.
neregistrovaný "kouter"
9. 11. 2000 16:28
Re: To: Tom auto.cz
Smažte příspěvky Barrichella a Lotuse (stejná osoba). V některých větách má hrubky nebo špatný

slovosled. Děkuji. ( Zatím plníte skoro všechny

blbosti, co si kdo vymyslí, tak doufám, že splníte

i toto přání. Čest blbosti, kterou je protkáno toto fórum. A bohužel auto.cz nevyjímaje.
neregistrovaný "auto.cz1"
9. 11. 2000 19:57
Re: To: Tom auto.cz
Chlapi fakt mě už štvete. Nevím kdo z vás je tak blbej, že musí ostatní prudit, tak, že jim to tady znechutí. Bohužel nemám čas pročítat všechny témata, takže s tím nemohu moc dělat. Jedno je jisté, tito lidé ničí MotorCafé. Tom
neregistrovaný "auto.cz1"
9. 11. 2000 20:01
Re: To: Tom auto.cz
Co konkrétně dělá? A kde? Musím se na to podívat než případně něco smažu. Tom
neregistrovaný "R.Barrichello"
10. 11. 2000 09:19
Re: To: Tom auto.cz
Píše pod cizíma jménama: používá velká písmena a přihlšuje se jako FIK nebo R.BARRICHELLO, otravuje v tématu Efjedničkujte s emmelem a Rubens Barrichello Fanc club, píše tam nesmysly.

Jukni se do mého tématu Rubens Barrichello a uvidíš.
neregistrovaný "auto.cz1"
10. 11. 2000 11:04
Re: To: Tom auto.cz
Počken, tomu nerozumim. V adminu zadneho R.BARRICHELLO (velkymi pismeny) nemuzu najit. Jak to teda je? Loguje se na tve heslo nebo ma zalozen jiny login jen s velkymi pismeny? Kde muzu ty jeho prizpevky najit - presne. Tom
neregistrovaný "R.Barrichello"
10. 11. 2000 11:41
Re: To: Tom auto.cz
Na heslo se nelguje, používá nějak jen ta velká písmena, nevím jak, píše to u mě v tématu Rubens Barrichello fan club a píše tam samý voloviny. prohlídni si to a uvidíš. Nemusíš mazat všechny jeho příspěvky, úpně mi stačí když je smažeš u mě. Nevím co už by k tomu dál uvedl. přečti si to a uvidíš sám. Díky Rubens
neregistrovaný "kouter"
10. 11. 2000 17:20
Re: To: Tom auto.cz
Dej si studený obklad a navštiv psychiatra.
neregistrovaný "kouter"
10. 11. 2000 18:02
Re: To: Tom auto.cz
Buď tady za obsah tohoto fóra ručíte a v tom případě si asi budete muset pročítat všechny

příspěvky. Jestli to ovšem necháváte pouze na tom, co vám sem kdejakej magor napíše a slepě

plníte žádost, tak to je zvláštní. V tomto fóru

se nachází daleko víc vulgárních příspěvků

vhodných ke smazání. Ovšem z vašeho přístupu

je patrné, že je jednodušší populisticky smazat příspěvky některých jedinců zcela plošně, i když

ne všechny byly nevyhovující i z pohledu zdejší

rádobymorálky. Jsem názoru, že obecný jazyk český

se používá i v běžném životě. Ale hlas lidu, hlas

boží. Proto smažeme úplně všechno, co sem napíše

Brzetia, Pikárd, Biehn, Chaos ... a teď třeba

Tifosi (neviděl jsem v jeho příspěvcích něco nevyhovujícího). Co vadí zase mě, je to, že

nikomu nevadí příspěvky nacionalistické, které

hraničí s trestným činem. Na ty si zdejší moralisté nestěžují, tak je prostě nesmažeme, že?

Matně si vzpomínám na příspěvky Našrota, ale dokonce i nyní velmi aktivního stěžovatele RB.

Typický dvojí metr, že? Mě osobně vadí míň slovo

*, než kupříkladu *** skopčák.

Takže tady nechte raději diskusi demokratickou,

ať každý mluví jak mu zobák narostl. Je to určitě

lepší, než cenzura, která se vztahuje pouze na někoho. Ono by se mohlo jednou zase stát, že někdo zdatný se naštve a udělá opět důkladnou

probírku tohoto chatu. Vůbec bych se tomu nedivil. P.S. Ono zabezpečení tohoto serveru není

ani po současných změnách až tak extra, i když

snaha tu je. Ale Pentagon to není.

S úctou Kap.Ch.
neregistrovaný "auto.cz1"
10. 11. 2000 22:06
Re: To: Tom auto.cz
kapitáne (pokud jsi to psal ty) - div, že se nerozpláčeš, že jsme pár sprostých přízpěvků smazali, ale že jsi dřív sám likvidoval tuto diskuzku (hromadným vkládáním přízpěvků) ti vůbec nevadí. Takže ty tvé řeči neberu (zatím - třeba se vzpamatuješ). Tom
neregistrovaný "Kamikaze1"
10. 11. 2000 23:04
Re: To: Tom auto.cz
BTW. co jsem ted koukal do auditu tak se ten dotycny hlasi jako R.BARR1CHELLO, takze s jednickou misto i :-)
neregistrovaný "auto.cz1"
11. 11. 2000 12:37
Re: To: Tom auto.cz
no jo, ale s tím už nic udělat nejde... Tom
neregistrovaný "Kamikaze1"
10. 11. 2000 22:56
Re: To: Tom auto.cz
Pokud je jednou zaregistrovany login, nejde tento zaregistrovat znovu s velkymi pismeny, to bys mel jako autor serveru vedet ;-) Je to o tom jak se clovek prihlasi, jestli to napise velky nebo maly. Takze pokud pouziva nekdo stejny login s velkymi pismeny......
neregistrovaný "Kamikaze1"
10. 11. 2000 22:56
Re: To: Tom auto.cz
.... tak je to bud stejna osoba nebo zna heslo, protoze to, ze se drive dalo psat za nekoho pres HTML, jste nastesti osetrili...
neregistrovaný "dizzy1"
1. 11. 2000 19:58
Bez nadpisu
Brzeriu jsi mazat nemusel, ale zapmněl jsi na : Biehn, kouter
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "auto.cz1"
9. 11. 2000 20:00
Původní zpráva
Jo, jinak se nám konečně podařilo opravit funkci "Původní zpráva", takže ji můžete směle využívat. Funkce zobrazí původní přízpěvek na který bylo odpovězeno. Tom
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "candy"
23. 11. 2000 17:46
KDE JE TEN HUMMER ?
CAU LIDI, PRED PAR MESICI JSEM TADY UPOZORNIL REDAKCI AUTO.CZ ZE JIM CHYBI V KATALOGU AUTOMOBILU NABIZENYCH NA NASEM TRHU HUMMER. A TEHDY MI TOM ODPOVEDEL ZE HO TAM CO NEJDRIV PRIDA. ALE DODNES SE TAK NESTALO. KDE JE PROBLEM ???
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Orpheus"
29. 11. 2000 00:00
TO Kpt. Chaos
Omlouvam se Tome, ze pouzivam tuhle rubriku, ale mel bys to cist taky. Uz jsem tu dlouho nebyl, takze jsem malicko mimo misu, ale myslim, ze ma trochu co rict. Chaosi, mozna se pravem rozcilujes, ze se mazou prispevky nevyhovujici slusnemu vyjadrovani, ale zustavaj prispevky nevyhovujici obecne slusnosti. To o cem je ale tady rec je, ze TY se prihlasujes pod cizim jmenem a kazis tak ostatnim dojem. Nech na nich, at si podle prispevku kazdeho udelaji vlastni nazor. Nikdo ti nebrani napsat do rubriky jako Kpt. Chaos a napsat tam:"Podivejte se RB je rasista a myslim si, ze je......" V cem je problem? Proc se musis prihlasit jako on a psat tam nejaky hovadiny jeho jmenem?? Nestacej ti, ty ktery pise sam? At uz si mysli cokoliv, je to jeho pravo.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Fenix"
29. 11. 2000 07:28
Re: TO Kpt. Chaos
Ja nevim, ale zda se mi, ze tady Kpt. Chaosovi nebo Kouterovi nebo komu, unika jeden dulezity a zasadni fakt. Toto je uz podle nazvu server pro lidi, kteri se chteji venovat diskuzi o autech a motorismu vubec. Prispevky, ktere se objevili v tematech Efjednickujte s Emmelem a Formula One Grand Prix 2 nemaji s tematem nic spolecneho. Nadavani MK44, Dizzymu nebo Slovakum je opravdu skvely odraz inteligence. Ale nejde o to, jestli jste tam nadavali, nebo jestli oni nadavali vam a vy jim to vraceli, ale jde spis o princip, ktery vam zjevne zcela nedochazi. Tady se mluvi o autech, motorismu, zavodeni, technickych potizich. Ale jinak je fakt, ze je demokracie, takze vam to tezko nekdo zakaze. Zalezi to na Vasi inteligenci, takze je to beznadejne.
neregistrovaný "automobil"
29. 11. 2000 18:07
Presun do archivu
Pro spravce: Chtelo by to presunout do archivu "mrtva" temata. Sam uvadis, ze se tak stane po 14ti denni ztuhlosti tematu. Zase to zde bude prehlednejsi. Diky.
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "auto.cz1"
7. 12. 2000 09:21
Re: Presun do archivu
Presunovani temat do archivu je opraveno - diky za upozorneni. Tom
neregistrovaný "pohoda"
16. 1. 2001 08:33
Re: nově...
no tak to jsem teda dneska málem bloudil, budeme si zvykat, nebo je to překlep, nebo někdo hacknul tenhle server? (na adrese www2.auto.cz to vypadá ale úplněn jinak...)
neregistrovaný "pohoda"
16. 1. 2001 15:07
Re: nově...
zřejmě to byly nějaké technické problémy, už je to normální
neregistrovaný "mfilip"
17. 1. 2001 09:15
Bez nadpisu
Zacina mne rzocilovat "Prilis dlouhe slovo". Kvuli nejakym pitomcum, co dlouhymi nesmysly prehlcovali rubriku si ted clovek nemuze ani normalne predat adresu na i-netu.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Tomi11"
31. 1. 2001 16:20
Potrebuji Poradit
Jednou jsem se doslechl od meho znameho, ze videl na internetu placenou reklamu, presneji receno, polepite si auto reklamnimi samolepkami. Ovsem problem je v tom, ze on uz si nevzpomina, kde to presne bylo a ja uz sedim treti den u internetu a stale marne. Timto se na vas obracim, jestli by jste mi mohl nekdo poradit a popripade se ozvat na mou mailovou adresu. Kostecka.Tom@Post.cz

Mnohokrat dekuji
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "mfilip"
1. 2. 2001 15:00
Re: Potrebuji Poradit
na 100% to bylo zhruba pred 1/2 rokem zverejneno na www.autonovinky.cz
neregistrovaný "mfilip"
1. 2. 2001 15:14
Re: Potrebuji Poradit
ale maji tam pitomy prohledavac, ktery asi prohledava pouze nazory ctenaru, takze je mi lito.
neregistrovaný "radex"
14. 2. 2001 11:13
seznam temat
Docela mi zde chybi navratove tlacitko. Tzn.,kdyz si ctu nejakou rubriku a pridam tam prispevek, musim potom klinkout 3xzpet abych se dostal na seznem temat. Jedno tlacitko "na seznam temat" by neskodilo.
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "mfilip"
15. 2. 2001 08:42
Re: seznam temat
tak rozklikavej rubriky ze seznamu pres shift, je to rychlejsi, lepsi. Rozkliknes treba deset najednou, muzes se odpojit z internetu, precist a na odpovidani znovu pripojit.
15. 2. 2001 09:16
Re: seznam temat
Pokud máš v horním menu zobrazen nápis "Seznam témat", tak stačí jednou kliknout na "zvolit", pokud tam máš něco jiného, tak si nabídku rozbal a vyber "Seznam témat" a jseš tam.
neregistrovaný "radex"
16. 2. 2001 16:46
Re: seznam temat
Ja jsem ale uuuuuuuplne blbej
neregistrovaný "Pavel_KR5"
21. 2. 2001 12:24
předešlých 20 / dalších 20 ???
Apeluji na logiku pro pohyb v rámci jednoho tématu . Když si člověk pomocí "dalších 20" skočí na starší příspěvky, tak když potom chce jít dál (do minula nebo do budoucna), tak je to dost matoucí. Navrhuji formální úpravy - místo obzvlážtě matoucí ikony "předešlých 20" dát ikonu "novějších 20". Analogicky místo "dalších 20" by šlo dát "starších 20".
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "auto.cz1"
22. 3. 2001 13:22
Re: předešlých 20 / dalších 20 ???
Omlouvam se za nemale prodleni - moc prace. Nicmene hotovo.

J.S. - auto.cz
neregistrovaný "Pavel_KR5"
27. 3. 2001 16:46
Re: předešlých 20 / dalších 20 ???
Díky za změnu na "starší" & "novější". Pavel.
neregistrovaný "Hufnágl1"
21. 2. 2001 19:37
Velikost není rozhodující, ale
Posledních pár dnů se mi zdá, jako by celému servru auto.cz nějak vyrostly písmenka. Je to i u Vás, nebo se mi zbláznil sčot?
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "auto.cz1"
22. 3. 2001 13:26
Re: Velikost není rozhodující, ale
Na nasem webu se nic, co by se velikosti pisma tykalo, nezmenilo. Asi je "porucha na vasem prijimaci" :-) Mohlo by stacit primo v brouseru prepnout na mensi font. Pokud jsme vsak jediny web, ktery se Vam zda vetsi, potom nevim, kde je chyba.

J.S. - auto.cz
neregistrovaný "mfilip"
23. 3. 2001 10:18
Re: Velikost není rozhodující, ale
zmeny jsem si vsiml, je to lepsi ( starsich -novejsich )
neregistrovaný "mfilip"
27. 3. 2001 14:17
Re: Velikost není rozhodující, ale
ja mam dotazy v podstate 2: neslo by zrusit to nahrazeni za dlouhy retezec "prilis dlouhe slovo" ? Driv se to tu zavedlo kvuli nejakym pitomcum, kteri rusili diskuzi, ale skoro denne se tu potacim s problemem, ze nemuzu napsat najednou v kusu www adresu a kdyz ji rozsekam mezerama, zase se najdou nekteri, kteri to neslozi. Dalsi vec, co mne trapi je, ze pri hledani nejsou nalezene prispevky setridene jen sestupne, ale pripada mi, ze jsou tridene abecedne podle nazvu tematu a v nem teprve sestupne. Vetsinou, kdyz hledam, tak vim, ze hledam neco, co nekdo rekl tak pred mesicem. Nez ale clovek proleze vsechny rubriky a v nich se podiva podle sestupneho data na prispevky, je to moc casove narocne. Za zminku by taky stalo hledani klicoveho slova pouze v ramci jednoho konkretniho tematu. Diky za vyjadreni.
neregistrovaný "HAROUS"
27. 3. 2001 14:33
Re: Velikost není rozhodující, ale
Moc bys mlsal...:-) Toho dlouhyho retezce je skoda, ale dnem kdy se to zrusi, tak se urcite zase nejakej blbec najde...:-(
neregistrovaný "kockan"
2. 4. 2001 09:14
Co to?
Jak je možné že někdo používá stejnou přezdívku jako já? Kockan. Mám ji zaregistrovanou minimálně jeden a půl roku. Chová se mojím jménem hulvátsky, a pak to padá na moji hlavu. Prosím o nápravu.
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "Chaosjecurak"
2. 4. 2001 09:19
Re: Co to?
Protoze je to *** hacker, delal to uz vicekrat, nejsi prvni postizeny.
neregistrovaný "MK44"
12. 4. 2001 13:24
Re: Co to?
Jojo, právě pod mou taky píše, musím změnit heslo...
neregistrovaný "auto.cz1"
13. 4. 2001 09:43
Re: Co to?
Hergot nevite, jak na to heslo ostatnich vzdycky prijde? Pokud ano, poslete mi to do tomas@auto.cz (hlavne to nepiste sem). :-) Tom AUTO.CZ
Avatar - pallas
23. 4. 2001 18:18
Re: Co to?
a este jednu vec ... existuje tu nejaka moznost zmenit si heslo?
Avatar - pallas
21. 4. 2001 14:39
Vyhladavanie
mal by som jednu otazku: neslo by nieco spravit s vyhladavanim? Myslim, ci by sa nedalo vyhladavanie prerobit na sposob altavisty, teda s + a - (resp. AND a NOT) a pripadne aj s *, ktora nahradza lubovolny znak. Takto ked chcem vyhladat trebars svoje prispevky, tykajuce sa TDI, zadam do vyhladavania Pallas a druhe slovo uz tam zadat nedokazem, takze mi to vypise vsetky moje prispevky.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - pallas
21. 4. 2001 14:42
Moje prispevky
ono totiz nie je jednoduche zapamatat si, kam som pisal, najma ked sa par dni nedostanem k internetu... mozno by bolo riesenim aj vypis "moje prispevky" t.j. vypis tem, kam som pisal, s uvedenim datumu posledneho mojho prispevku a datumu posledneho prispevku v diskusii. Neviem, ci nie som prilis zhyckany z nemeckych stranok, ale spolieham na ceskych programatorov... preco nemat este lepsiu diskusiu nez nemci, ze?
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Vit-Vito"
23. 4. 2001 14:59
Re: Moje prispevky
Pridavam se k pallasovi. Taky me zajima, jak ostatni zareaguji na moje prispevky, ale mam problem najit kam jsem kdy psal.
neregistrovaný "Fucida"
25. 4. 2001 10:49
Prihlasovani
Mam jednu pripominku: nebylo by lepsi posilat data z prihlasovaciho formulare pomoci post misto get?
Rozbalit vlákno
5
neregistrovaný "kvr"
29. 4. 2001 18:56
Re: Prihlasovani
... tady to zije. Rekl bych, ze je to celkem jedno, vzhledem k tomu, ze heslo jde pozdeji s kazdym pozadavkem, tak to jeden POST pri prihlasovani nezachrani.
neregistrovaný "Fucida"
2. 5. 2001 12:09
Re: Prihlasovani
Aha, tak to fakt nezachrani. Me jen obcas prijde divny, ze se heslo zobrazuje na adresovym radky (v IE)
neregistrovaný "auto.cz1"
9. 5. 2001 10:16
Re: Prihlasovani
Bohuzel je to tak blbe naprogramovano... Momentalne s tim ale nemame cas nic udelat. TOM AUTO.CZ
Avatar - pallas
10. 5. 2001 00:00
Re: Vyhladavanie
nedalo by sa vo vyhladavni pridat okrem policka "hladany text" dalsie policko "v case od - do" ??
neregistrovaný "cokes"
30. 6. 2001 00:00
Re: Vyhladavanie
A proč nepoužijete něco, co už je vymyšlené? Třeba Phorum, UBBS?
neregistrovaný "automobil"
31. 5. 2001 10:00
Cas - je to jeste horsi
Napravou casu doslo k jeste vetsi pohrome. Nebot ma reakce na predchozi prispevky, je ted starsi nez-li prispevky puvodni (viz. rubrika Octavia 1.4 ....)!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Boda1"
31. 5. 2001 15:51
Cas?
Bud sem totalne zmatenej (coz je mozny), nebo vam jdou blbe hodiny :-))
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "KaZaN1"
1. 6. 2001 11:13
Refresh listu
Ocenil bych v seznamu rubrik tlačítko pro občerstvení. Sice je tam odkaz pro setřízení do druhé varianty, tedy buď podle času nebo podle abecedy, ale já bych chtěl být v řazení podle času a dát jen refresh a vidět tak aktuální stav, kde se něco připsalo.Takhle musím buď udělat reload a znovu zadávat přihlašovací informace, či dát přepnutí do seznamu dle ABC a pak ještě jednou přepnout zase zpátky do seznamu dle času posledního příspěvku. Uf jsem se do toho nějak zamotal. (: ale jistě jset pochopili, co je mým snem. Mějte se fajn.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "RaK1"
2. 6. 2001 10:47
Posunutý čas?
Neposunul se nějak divně čas? Některé příspěvky jsou v čase, který ještě nenastal.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Lu1"
15. 6. 2001 07:40
Refresh
Nešel by na stránku přidělat buton s refresh? Pokud jsem v diskusi a udělám refresh z browseru, vrátí mě to až na úvodní stránku a musím se znovu logovat. Dík.
Rozbalit vlákno
5
neregistrovaný "mracek"
15. 6. 2001 07:58
Re: Refresh
Vzdyt tu neco podobneho je!"Reload" je to vzdy nad prispevkama!
neregistrovaný "Lu1"
15. 6. 2001 13:32
Re: Refresh
Já jsem ale osel. Díky za info.
neregistrovaný "KaZaN1"
22. 6. 2001 12:14
Re: Refresh
Reload je sice na prispevcich, ale neni v hlavnim seznamu auditorii ): a to je skoda. Nechci hlidat deset oken exploreru a delat deset reloadu, chtel bych udelat jeden reload na seznamu a juknout co se zmenilo, kam nekdo pripsal, dokonce bych chtel i bejt mlsoun a videt v seznamu auditorii jeste za nim i kdo neposledy prispel, casto se mi pak stane, ze cucim někam kam sem psal naposeld ja, protoze si nepamatuju v kolik to presne bylo. Neslo by to pro mne udelat? (o: Budu vás pak všude chválit (o: FAKT
22. 6. 2001 12:43
Re: Refresh
to kazan: když si příspěvky setřídíš dle data a času a v menu "rubrika" budeš mít vybráno "Seznam témat", tak stačí jen kliknout na "zvolit" a máš refresh v hlavním menu.
neregistrovaný "KaZaN1"
22. 6. 2001 13:38
Re: Refresh
Mno jo, hat recht, je to tak. Neprisel jsem na to, jelikož používám rovnou adresu [odkaz] a tudíž mi tam furt nehopsaj nejen reklamy, ale ani ten seznam témat (o: Tak takhle to je už docela cool. LAe s těmi jmény posledních pisálků to myslím není úúplně zcestnej nápad. Ošem žít bez toho dokážu (O.
Každopádně díky za radu.
neregistrovaný "Villeneuve"
19. 6. 2001 16:37
Font
Konecne pouzivate jiny font nez Times, je to fajn. Ale nejsem si jisty jestli zrovna tenhle rez nejak prispel citelnosti :(
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "schimanski"
22. 6. 2001 10:49
Velikost písma
Ten font, co teď používate je pěknej "*". Vůbec nejde zvětšit velikost písma a člověk aby si na to bral lupu. Prosím udělejte s tím něco, čitelnost textu se výrazně snížila. Dříve jsem si mohl upravovat velikost písma podle libosti, což teď nejde.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "mfilip"
22. 6. 2001 12:14
Re: Velikost písma
je to fakt na p..u. Boli mne uz sakra oci.
neregistrovaný "Kim"
24. 6. 2001 09:53
Font
Ty malý fonty jsou nemožný, dříve to bylo čitelnější.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Hank"
9. 7. 2001 10:21
Fonty
Taky si stěžuji na fonty. Dřív to bylo mnohem lepší. Používám Netscape a v něm se mně ještě od té doby, co jsou nové fonty, zobrazuje poslední příspěvek jinou velikostí fontu než starší příspěvky.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "smudla"
9. 7. 2001 13:56
Re: Fonty
Souhlas, teď to není ono. Jinak se mi občas stane, že není umístěn příspěvek. Když se podívám za pár hodin znova tal tam není a když to napíšu znova, tak jsou tam naráz 2 stejné za sebou. Chm, možná bude problém mezi židlí a klávesnicí, ale možná taky ne.
neregistrovaný "AUTOKOMPLEXCZ"
9. 7. 2001 20:09
písmo
to obrovské písmo je příšerné!
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "mafi"
10. 7. 2001 22:52
Re: písmo
ne je naprosto šílené. Udělejte to jako před cca 2 měsícema. Nerozumím tý Vaší speciální hantýrce, ale tenhle styl písma a teď i velikost je na pozvracení a bolí mě z toho hlava.
26. 7. 2001 12:46
Re: písmo
to mafi: velikost pisma si muzes jednoduse nastavit v prohlizeci (mam to v nemcine, takze preklad pro IE: Zobrazeni-pismo)
26. 7. 2001 12:50
Odpoved, stahnuti diskuse
Neslo by udelat, aby byla viditelna take puvodni zprava pri psani odpovedi?

Take bych velice privital, kdyby bylo mozne stahnout (v jakemkoliv formatu, treba i jen text) celou diskusi, aby clovek nemusel vsechno prohlizet po 20 zpravach (nebo moznost si tech 20 zvetsit na 1000 apod.) Kdyz si chci precist cele tema, trva to priserne dlouho.
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "auto.cz1"
6. 8. 2001 20:59
Re: Odpoved, stahnuti diskuse
Doufám, že to takhle bude stačit. :-)
Berte ale na vědomí, že je bráno jako závazné BUĎ číslo počtu příspěvků na stranu NEBO číslo hledaného příspěvku. Tzn. nedá se zároveň napsat vylistovat po 10 příspěvcích a vyplnit i políčko jít na příspěvek č. 100. Zohledněna je jen hodnota, u níž bylo zmáčknuto tlačítko "OK". J.S.
8. 8. 2001 07:44
Re: Odpoved, stahnuti diskuse
Staci, diky. :)
neregistrovaný "auto.cz1"
7. 8. 2001 21:36
Re: Odpoved, stahnuti diskuse
... a přidal jsem taky odkaz "formátovat pro tisk", který jsem umístil na spodek strany. Otevře obsah okna v novém okně formátovaný vhodně pro tisk.J.S.
neregistrovaný "auto.cz1"
14. 8. 2001 12:37
další malá změna
mírně jsem vnitřně upravil chování webu pro zvýšení bezpečnosti (osobní údaje v diskuzce). Pokud objevíte nějaké chyby v chování (zejména v diskuzce) dejte nám prosím vědět. J.S.
www.auto.cz
Rozbalit vlákno
10
neregistrovaný "AUTOKOMPLEXCZ"
14. 8. 2001 13:34
Re: možné další změny?
1.Chci se optat, zda li by nebylo možné do menu zařadit také nějaký seznam TOP přispěvatelů s počtem příspěvků?

2.Nebylo by možné zamezit při logování užití číslic, kterých se v poslední době zneužívalo.
neregistrovaný "auto.cz1"
15. 8. 2001 11:29
Re: možné další změny?
1. Různé analytické nástroje by se časem mohly přidat, nicméně opravdu "časem" - pracujeme, až chlupy létají na mnoha místech webu.
2. Nevím, jaký systémový krok učinit, vzhledem k tomu, že mnozí i "normální" přispěvatelé mají již zaregistrované své zvláštní loginy, které obsahují různé kombinace číslic v textových názvech. Na tyto problémy jsme měli přijít na začátku - naše chyba. J.S.
www.auto.cz
neregistrovaný "AUTOKOMPLEXCZ"
15. 8. 2001 11:34
Re: možné další změny?
1. Alespoň kdyby šla udělat nějaká stránečka s počtem příspěvků na uživatele.

2. Třeba by šlo problematiku logování řešit zablokováním podezřelých přispěvovatelů dejme tomu na popud 5 ti stálých přispěvovatelů MC.
neregistrovaný "smudla"
15. 8. 2001 13:00
Re: možné další změny?
Hlasuju za ATXovy návrhy, super nápad. Dneska mi blbne zobrazování ABCD vs. poslední příspěvek. Ale jinak naprostá spokojenost, jen tak dál dobří lidé. Add pseudologování: Pokud se neujme ATX návrh, udělejme prostě jedno: IGNOROVAT !
15. 8. 2001 13:32
Re: možné další změny?
A co takhle jenom omezit casovou prodlevu mezi dvema odeslanymi prispevky z jednoho nicku na min. 30 sekund (ci tak nejak). Dva prispevky clovek malokdy po sobe rychleji napise a tito pseudologinove maji vetsinou malo trpelivosti (viz tema Skoda Octavia - OCTAVIE jízdní dojmy od 1.4 - 1.8T a TDi, prispevek 3321 az 3371 napsal "-" behem 3 minut - zhruba 20 prispevku za minutu).

To by nemelo byt slozite, ne?
neregistrovaný "auto.cz1"
17. 8. 2001 09:46
Re: možné další změny?
Omezení na určitý interval budu muset zrealizovat. Zatím jsem alespoň smazal příspěvky toho "-", aby tam nezavazely. Lépe řečeno - smazal jsem všechny příspěvky toho individua a zrušil jsem mu přístup pod tímto jménem. Nemůžu ale zabránit takovému chudáčkovi, aby se zalogoval pod novým loginem a pokračoval.J.S.
www.auto.cz
neregistrovaný "auto.cz1"
20. 8. 2001 15:47
Re: možné další změny?
1. v rubrice "TOP 20" jsem přidal 20 největších "pisálků" :-)J.S.
www.auto.cz
neregistrovaný "Alex1"
21. 8. 2001 15:21
Re: možné další změny?
A kde ta rubrika je? :-)
neregistrovaný "Alex1"
21. 8. 2001 15:24
Re: možné další změny?
Aha, uz jsem ji nasel :-))) Prekvapilo me ze v Top 20 nejsem :-)) Asi pisu malo no....
neregistrovaný "paia"
21. 8. 2001 17:07
Re: možné další změny?
A co ten muj pozadavek na okaz na seznam auditek? Samozrejme by to nemelo byt pres javaskriptovy history=-1.
neregistrovaný "flup"
14. 8. 2001 18:45
Profily
Nevim, jestli uz se nekdo neptal:
Neslo by aby kazdy uzivatel mel seznam oblibenych temat na zacatku, rekneme misto TOP temat?
Rovnez mit v profilu pocet prispevku na stranu event. cislo posledniho zobrazeneho prispevek v diskuzi pri my posledni navsteve by nebylo marny.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "auto.cz1"
15. 8. 2001 11:22
Re: Profily
profily (jak zní trefně titulek) jsou složitější záležitost. Uznávám, že stejně tak i potřebná a žádoucí. Bude to nicméně chvíli trvat. Pokusím se to za pár dnů nějak vymyslet.J.S.
www.auto.cz
14. 8. 2001 21:14
Psani odpovedi - zobrazeni jmena pisatele puvodni zpravy
Ted uz je psani odpovedi skoro OK, ovsem mohlo by se jeste zobrazit jmeno pisatele puvodni zpravy? Diky.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "auto.cz1"
15. 8. 2001 11:15
Re: Psani odpovedi - zobrazeni jmena pisatele puvodni zpravy
pridanoJ.S.
www.auto.cz
neregistrovaný "AUTOKOMPLEXCZ"
15. 8. 2001 11:18
Re: Psani odpovedi - zobrazeni jmena pisatele puvodni zpravy
Super. Díky.
neregistrovaný "Yenik"
16. 8. 2001 12:38
Chyba v kodu?
Snazil jsem se pridat novy prispevek v sekci _Pohon 4x4 u osobních aut_ A dostalo se mi teto chybove hlasky. Warning: 1 is not a MySQL result index in /net/auto/motorbar/pridat.phtml on line 28.

Nevim proc, kdyz v teto rubrice je vse nejlepsim poradku.
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "Viados"
16. 8. 2001 15:06
Re: !!!! CHYBA !!!! (Re: Chyba v kodu?)
Mně taky nejde přidat nový příspěvek, v žádné sekci, přitom ještě nedávno to šlo. Dá mi to úplně stejnou hlášku. Musím na to jít přes "Odpovědět" - to funguje.
neregistrovaný "auto.cz1"
17. 8. 2001 09:22
Re: !!!! CHYBA !!!! (Re: Chyba v kodu?)
Obavam se, ze avizovana chyba vznikla kvuli proxy nebo jinym cache po ceste k Vam, ktere Vam nejspis predhodily neuktualni dokument s jehoz predavanymi parametry se system nevyporadal. - Asi. Jinak si to neumim vysvetlit. Sam jsem zkousel do zminovane rubriky prispevek zapsat - slo to bez problemu.J.S.
www.auto.cz
neregistrovaný "Yenik"
17. 8. 2001 09:24
Re: Chyba v kodu? - II.
Vcera po zadani puvodniho oznameni chyby jsem se trochu vice podival po souvislostech a delalo to v rubrikach, kde bylo xx9 (19, 129, 1629, apod.) prispevku a zobrazovani jsem mel nastavene na nasobek 10 prispevku na stranku. Dnes uz je vsak vse OK. Zkousel jsem to v ruznych rubrikach a pohoda.
neregistrovaný "paia"
16. 8. 2001 14:33
navrat k seznamu
Velice bych uvital, kdyby v auditkach existoval odkaz zpet na seznam auditorii. Dale by na seznamu neskodilo tlacitko, ktere by obnovilo obsah (refresh).
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Hank"
23. 8. 2001 07:48
Fonty v Netscape 4.78
Nešlo by něco udělat se zobrazováním stránky v Netscape 4.78? Když píšů svůj příspěvek mám písmo velikosti písma slabikáře pro 1. třídy :-( Kromě tohoto případů jsou fonty zobrazeny správně.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "ladao"
24. 8. 2001 09:01
Záměna písmen v nicku - více nicků.
Vzhledem k tomu, že se rozmohl nešvar , alespoň v rubrikách Škoda zaměňovat podobná písmena v nicku jako l=1 O=0 apod. a tím degradovat diskusi, vás prosím, jestli by nešlo udělat nějaký opatření, které by toto znemožnilo, nebo alespoň někde zobrazilo použivatele více nicků. Drobná diskuse se už rozběhla v rubrice Škoda Fabia-téma Wolffova a Hufnáglova diskuse příspěvky 1042 - 1049 Díky Laďa
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "King Of The Road"
24. 8. 2001 21:41
Výmaz
Prosim prosim o vymaznuti prispevku 3774 z diskuse Honda Club. Dik moc.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "paia"
16. 9. 2001 21:42
???
Copak se deje? Programatori opustili lod?
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "KaZaN1"
25. 9. 2001 11:08
Nejde přidávat ani odpovídat )o:
Proč? Zkusím restart kompu....
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "KaZaN1"
25. 9. 2001 11:08
Re: Nejde přidávat ani odpovídat )o:
Je hele tady to jde, jen v "mým" VR6 threadu to nejde, mhm... Tak nic.
neregistrovaný "KaZaN1"
25. 9. 2001 11:11
Re: Nejde přidávat ani odpovídat )o:
Tak jsme z toho jelen, tady přidávat můžu, ale v

Vw Golf VR6 2.8 rady a konzultace (:

Téma založil: kazan

nemůžu resp, zadám, dám odeslat a ono se to tam neukáže )o:
neregistrovaný "KaZaN1"
25. 9. 2001 15:49
Re: Nejde přidávat ani odpovídat )o:
Tak už je to v pohodě. Čím to bylo netuším.
neregistrovaný "Villeneuve"
25. 9. 2001 15:07
www.auto.cz/motorbar.phtml
Drive jsem chodil na Motorcafe primo zadanim tehle adresy do prohlizece. Tedka to nefunguje. Jde to nejak jinak?
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "oddie"
14. 1. 2002 10:57
Re: www.auto.cz/motorbar.phtml
zkus to bez toho .phtml na konci, mně to chodí. Ale neobjeví se ti volby a nejde přepínat řazení příspěvků.
neregistrovaný "auto.cz1"
14. 1. 2002 11:07
Re: www.auto.cz/motorbar.phtml
podle mne by to melo fungovat i ve tvaru:
[odkaz]
i ve tvaru:
[odkaz]
Tak je to tedy napsane. Pokud to tak nefunguje, neni chyba na nasi strane.J.S.
www.auto.cz
neregistrovaný "Viados"
17. 1. 2002 09:36
Re: Nove prispevky
Nelze pridavat nove prispevky, jen odpovidat. Dava to tuto hlasku: Warning: 1 is not a MySQL result index in /net/auto/motorbar/pridat.phtml on line 45.
neregistrovaný "auto.cz1"
21. 1. 2002 20:13
Re: Nove prispevky
A kruci, hned to předám Jirkovi. Tom
neregistrovaný "smudla"
26. 9. 2001 17:54
Bez nadpisu
Občas se mi stane, že po zapsání nového příspěvku se potom seznam témat neřadí chronologicky, ale "použité" roomy jsou jenom jinak podbarvené. Dělá to jenom někdy a ne u všech témat. Jestli to bude zase problém mezi židlí a klávesnicí, tak už toho asi nechám.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "bob_1"
14. 1. 2002 08:54
Reinkarnace -- dlouhe URL
Ahojte. Mel bych takovou prosbu, ze ktere budou mit programatori teto kavarny radost :-)


Zvaz(te), je-li nutno se na prispevek odkazovat tak, ze se uuencoduje cely jeho text a z toho se vytvori URL (jako je to napriklad pro pridat.phtml). U delsich prispevku (jako jsou casto v roomu AAA auto Praha) se tak vytvori hoodne dlouhe URL (zrovna ted to bylo 12287 byte), coz neprilis setri linky (predse nebudeme cpat Telecomu penize?) a nektere cache to nepropusti (napriklad Squid ma v default instalaci omezenu max velikost URL na 10240 byte). Coz takhle pocitat alespone nejaky hash, aby to bylo kratsi? Nebo kdyz ma kazdy prispevek id, tak proc to nedelat jenom tim? (protoze by se pletli prispevky z ruznych auditorii. Tak zavedeme jeste id auditoria)


Nebo to snad je takhle proto, aby se jednoduse prenesla data do reakce, kde je nad vstupnim polem videt ten text na nejz reaguji? To by bylo ale tak tezke udelat v tom pridat.phtml select do databaze a podle id tam ten text vlozit? Prenaset ho takhle ze serveru na klienta a od klienta zpet na server je fakt... divne.


Jinak diky za MotorCafe -- je to tu skvele a jestli ten muj post zni prilis konfrontacne, tak jsem to tak nemyslel. Spise jsem se z hlediska programatora trosku vice zamyslel.


Za pripadnou napravu predem dekuji :-)
Rozbalit vlákno
6
neregistrovaný "auto.cz1"
14. 1. 2002 10:30
Re: Reinkarnace -- dlouhe URL
Tak, uz to snad bude lepsi :-)
Bohuzel takovych strasaku je tady mozna vic, kdyztak opet napiste - snad najdu cas to dat do poradku.J.S.
www.auto.cz
neregistrovaný "bob_1"
14. 1. 2002 10:35
Re: Reinkarnace -- dlouhe URL
Diky... BTW "takovych strasaku je tady mozna" ma znamenat, ze jsi to po nekom prevzal? Tusim ze se tu o to staral Tom...
neregistrovaný "smudla"
14. 1. 2002 10:39
Re: nešlo by to omezit????
pěkně me prudí maníci, co nacpou svůj furt opakující se dotaz snad do všech myslitelnejch roomů.....
neregistrovaný "bob_1"
14. 1. 2002 10:46
Re: nešlo by to omezit????
Mas na mysli toho "noveho" co se ptal na to ocisteni hlinikacu a to, jestli muze vlastnit auto, kdyz mu nebylo 18? :-)

Nemyslim, ze by to bylo vhodne resit na strane MC, ale tohle mu musis(me) rict sami, protoze to pak udela na newsech, na chatu atd... Proste donutit mu snist nettiquetu :-) Stejne tak jako nebudeme stahovat z prodejen sirky, aby s nima dite neco nepodpalilo, ale diteti to vysvetlime, tak asi i tady by mela nastoupit "osveta" (predpokladame, ze dite je jiz ve veku, kdy by melo o sirkach neco vedet. U maleho ditete je zamezeni pristupu k nim zadouci.)
neregistrovaný "auto.cz1"
14. 1. 2002 10:52
Re: nešlo by to omezit????
no, programatorsky jsem to prevzal, ale ne od Toma, nybrz od jedne externi firmy, ktera to kdysi davno napsala.
Tom se nikdy nestaral o programatorskou cast reseni - jen komunikoval a snad komunikuje s lidmi a me potom rika, kde a co hori :-)J.S.
www.auto.cz
neregistrovaný "auto.cz1"
14. 1. 2002 10:58
Re: nešlo by to omezit????
... jinak Tom je sefredaktor Auta.cz, takze ma taky jine povinnosti :-)J.S.
www.auto.cz
neregistrovaný "auto.cz1"
22. 1. 2002 09:18
Už to snad bude fungovat
Už by mělo jít přidávat nové příspěvky. (nejen Re:)
Tato funkce byla poškozena při poslední "optimalizaci".
Omlouváme se uživatelům MotorCafe.J.S.
www.auto.cz
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "AUTOKOMPLEXCZ"
15. 2. 2002 17:06
Duševně nemocný opět řádí!!!!
Prosím o likvidaci všech vysoce kvalitních příspěvků pod loginem "AUTOK0MPLEXCZ" (za ká je nula). Jde o pokus o uvedení v omyl můj nick "AUTOKOMPLEXCZ". Dále prosím o zablokování všech podob nicku AUTOKOMPLEXCZ, kde místo O budou nuly nebo jejich kombinace.

Díky předem.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "našrot"
16. 2. 2002 14:18
Omezování
Prosím vás, odstraňte někdo tu úchylnou reklamu, na kterou musí člověk asi 10 sekund koukat, když chce na váš server, než se to přesměruje - to je snad ještě horší než ty flashkové, co zakryjí jen důležité informace (např. Becher na seznamu, KB na redboxu apod.). Na televizi či u rádia si můžu při reklamě přepnout kanál, ale tady to bohužel nejde... Aspoň jí tedy třeba otvírejte v jiném okně, když to nepůjde bez ní.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "OCTAVIE"
18. 2. 2002 13:52
Bez nadpisu
Žádám A TO IHNED O UVEŘEJNĚNÍ REGISTRAČNÍHO DATUMU !!!!! K NICKU !! AUTOK0MPLEX JE TO AUTOK TEˇD NULA KOMPLEX !!! napiště jeho datum registrace !!!!!!!! PROSÍM !!!!! DĚKUJI !!!
Rozbalit vlákno
5
neregistrovaný "KaZaN1"
21. 2. 2002 13:08
Re: Re:
BTW OCTAVIE, k čemu Ti to datum bude? (o:
neregistrovaný "KaZaN1"
25. 2. 2002 10:10
Re: Re:
Tak tady je to dobře vyhluchlý (o:
neregistrovaný "Faudy"
26. 2. 2002 10:29
Re: Re:
Nevim jestli to dela jenom me, ale pri natazeni kafe se mi nahore do sekce rubrika vrazi vzdycky Registrace/Logovani, zatimco drive tam byl Seznam temat. Jsem zvyklej klikat vzdycky po precteni diskuze na sipku Zvolit a ted me to posle vzdycky do novyho prihlaseni. A kdyz to tam zmenim, tak po vlezu do jiny rubriky to tam je zas. A to me DERE.
neregistrovaný "RV11"
27. 2. 2002 08:15
Re: Re:
Mně to dělá taky.Je to pěkně na vopruz.
neregistrovaný "našrot"
28. 2. 2002 15:13
Re: Re:
to mě taky
neregistrovaný "OCTAVIE"
21. 2. 2002 10:03
Bez nadpisu
kde jsou odpověďi ??
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "KaZaN1"
21. 2. 2002 13:06
Re: Re:
S těma reklamama sou to už fakt dost přeháňky (o: Ale to se musí akceptovat. Něco za něco. Zase máme kvalitní fórum.... (o:
Poněkud mi ale dělá potíže najít něco, co bych použil jako odkazovej obrázek na tenhle báječnej server..tak mi dejte tip, ju...buď banner nebo střední banner nebo aspoň obdélníček (o: ..něco jako ty reklamy vpravo nahoře na různý autoweby by bylo ideální... vejška banneru a šířka poloviční nebo třetinová. Mějte se..KaZaN
neregistrovaný "davidz"
27. 2. 2002 20:29
Hledání
Když zvolím v MotorCafé hledání, namísto hledání v příspěvcích se dostanu do vyhledávání v inzerátech - asi Autobazar. To asi nebude dobře, že?
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "ladao"
28. 2. 2002 09:26
Co to je za čas ?
Co vám to ukazuje za čas v příspěvcích ? Australský nebo Japonský ?
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "RV11"
28. 2. 2002 10:02
Re: Co to je za čas ?
Vypadá to komicky,když někomu odpovím a příspěvek se zařadí před ten původní.
neregistrovaný "eric_singer"
28. 2. 2002 14:59
Proč ...
se MC ladí nebo se dělají změny za ostrého provozu bez upozornění? Server má očividně problémy s časem :-) a to nemluvím o tom, že teď jsou příspěvky ve fórech přeházený až hrůza :-) .. nešlo by hodit aspoň nějakej window.alert, když už se něco děje se systémem? :-)


Díky! Jinak je to tu super :-)
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "našrot"
28. 2. 2002 15:15
Re: Proč ...
Já chci taky takový stroj času, co mají všichni ostatní :o) Vždycky když něco napíšu, tak je většina lidí předemnou, protože tu byli třeba už dneska večer... A skoro jakoby to bylo naschvál, protože se ty časy příspěvků mění i když už jsou jednou napsané...
neregistrovaný "dabel"
28. 2. 2002 16:27
Triedenie
Zdravim, nasiel som maly problem: ked sa klikne v zozname temat na triedenie podla casu posledneho prispevku, link ma posle niekam na zoznam testov.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Alcazar"
28. 2. 2002 16:57
A navyse
A navyse nejdu pridavat v niektorych rubrikach prispevky.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "našrot"
2. 3. 2002 23:06
Zase
A zase je tu na úvodu ta trapná reklama - vážně mě to nebaví, asi vám to hacknu :o))
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "roadmonster"
8. 3. 2002 13:07
8.3.dopoledne
Co to bylo, dneska ráno? Spadlo to jenom mě, nebo byl update zablokovaný na celém Auto.cz (na jiné oblasti webu jsem se dostal v pohodě)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "tom111"
18. 4. 2002 11:49
připomínky k motor cafe dávejte sem nebo posílejte na tomas@
připomínky k motor cafe dávejte sem nebo posílejte na tomas@auto.cz
Rozbalit vlákno
7
neregistrovaný "PROF"
19. 4. 2002 10:56
Re: připomínky k motor cafe dávejte sem nebo posílejte na to
Tome, v "Beránkově pravní poradně" nefunguje lámání řádek, to naschvál?
neregistrovaný "tom111"
23. 4. 2002 16:34
Re: připomínky k motor cafe dávejte sem nebo posílejte na to
Bohužel někdo tam vložil HTML zalomený přízpěvek, který je širší než náš frame (vnitřní stránka), ale zmizí to jakmile tam naládujete pár nových přízpěvků a odsune se to dolů... je to tem přízpěvek s §
neregistrovaný "Mitsi"
8. 5. 2002 15:44
Re: připomínky k motor cafe dávejte sem nebo posílejte na to
Při návštěvě kavárny se mi celkem pravidelně stává že po volbě "zpět" dojde k překliknutí z auto.cz na start.auto.cz (uprostřed je tečka či pomlčka, nejsem si jist). To by mi snad ani tolik navadilo, kdyby pak bylo možno se opětovným stisknutím "zpět" vrátit na auto.cz, resp. do kavárny. Ale ouha! "Zpět" ne a ne plnit svoji obvyklou funkci. Celé se to chová spíše tak, jako bych volil funkci "aktualizovat". Vždy mi pak nezbývá než znovu vyťukat adresu auto.cz a opětovně absolvovat přihlašovací proceduru do kavárny. Kde je chyba?
neregistrovaný "auto.cz1"
9. 5. 2002 16:07
Re: připomínky k motor cafe dávejte sem nebo posílejte na to
Mohl byste to prosím popsat podrobněji - nijak jsem tuto "situaci" na svém počítači nedokázal navodit. Tom AUTO.CZ
neregistrovaný "Mitsi"
9. 5. 2002 19:09
Re: připomínky k motor cafe dávejte sem nebo posílejte na to
Nejsem počítačový expert, počítačům dokonce téměř vůbec nerozumím, jen je užívám (díky Vaší kavárně někdy i docela rád...). Vezmu to tedy laicky: přečtu něčí příspěvek, kliknu na "Zpět" (abych se dostal na seznam příspěvků) a namísto seznamu příspěvků se mi občas otevře adresa start-auto, kterou jsem vůbec nikdy sám nezadával. Jelikož start-auto prohlížet nechci, opět klikám (tentokrát už marně) na "Zpět". Okno vždy na chvilku zmizí, aby se pak znovu objevilo totéž a do auto kavárny se už nelze s pomocí "Zpět" vrátit. Musím proto znovu vyťukat (místo start-auto) Vaší adresu a opětovně absolvovat přihlášení do kavárny. Uf! Snad je to teď jasnější...?
neregistrovaný "auto.cz1"
10. 5. 2002 13:33
Re: připomínky k motor cafe dávejte sem nebo posílejte na to
Díky a ještě jaký máte v compu prohlížeč a systém?
neregistrovaný "Mitsi"
13. 5. 2002 17:04
Re: připomínky k motor cafe dávejte sem nebo posílejte na to
Internet Explorer 6.0 a MS Windows NT 4.0
neregistrovaný "Darda"
25. 4. 2002 02:33
Bez nadpisu
Posilat kopie novych prispevku nebo linky na ne do mailu (jako na ZIVE, LUPE apod...(
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "cokes"
17. 5. 2002 14:58
Ignore list
DD,

nešlo by sem zabudovat něco jako ignore list, kde by se dali nastavit uživatelé, od kterých nechci nic číst?

Děkuji.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "green"
18. 5. 2002 22:17
Bez nadpisu
Motor cafe je zatim nejlepsi diskuze,kterou jsem kdy videl,vse je prehledne a srozumitelne.Hlavne tady ziskavam pro mne cenne informace(ziji v usa).

Snad jenom:cim dal vic tady pribyva nesmyslnych temat,ktere tady jenom delaji zmatek...myslim si ze ne kazdy by mel mit moznost zalozit nove tema.Mrzim me, ze se tady napr. objevi nahodou nejaky hlupak,zalozi nekolik novych a nesmyslnych temat,a pak v klidu odejde...Sem tam nekdo sice neco napise,ale stejne brzy tema padne v zapomeni...Snad ten,kdo chce zalozit tema,by mel projit podrobnejsim zaregistrovanim,a posleze by pouzival vami udelene heslo,nebo tak neco....

urcite by tady byl vetsi poradek,a kavarna by byla zase pohodova jako drive....
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "ace211"
22. 5. 2002 16:01
test
[odkaz]

r=automoto&c=A020517_184439_automoto_lci
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "ace211"
22. 5. 2002 16:01
Re: test
[odkaz]

r=automoto&c=


A020517_184439_automoto_lci
neregistrovaný "ace211"
22. 5. 2002 16:02
Re: test
[odkaz]


/automoto.asp?


r=automoto


&c=A020517_184439_automoto_lci
neregistrovaný "ace211"
22. 5. 2002 16:02
Re: test
[odkaz]

r=automoto&c= A020517_184439_automoto_lci
23. 5. 2002 07:22
test superb
kedy bude test najlacnejsich superbov? slubovali ste to mesiac dozadu...
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "tom111"
20. 6. 2002 10:24
Re: test superb
test levnějších superbů bude, ale trochu později
11. 6. 2002 04:02
cakam.....
vdaka
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Kim"
16. 6. 2002 19:26
Platnost stránky vypršela
Platnost stránky vypršela????? Proč se musím logovat do každého témata znovu? Tohle to tedy dříve nedělalo.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Mitsi"
18. 6. 2002 12:16
Re: Platnost stránky vypršela
Nove je to i muj problem (na nekterych pocitacich). Prosim o navrat k puvodnimu nastaveni.
neregistrovaný "Lexx"
16. 6. 2002 22:07
Zalozeni tematu
Zdravim spravce, chci se zeptat, dal jsem zalozit nove tema "Cannonball - jeli byste?" a je to uz chvili a neobjevilo se, a kdyz jsem to chtel zkusit znovu, tak mi to napsalo ze tema uz existuje. Na mail mi zadne upozorneni nebo neco neprislo. Kde delam chybu? V cem je problem? diky za odpoved, lexx
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "tom111"
17. 6. 2002 10:11
Pouze test ...
Testiik
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "PROF"
17. 6. 2002 16:02
Re: Docela mi vadí,
nebo možná vadil, "object Active X, který není bezbečný a nebude možná fungovat správně", jenž měl souvislost s bezplatnou kontrolou tlumičů a ještě čímsi jiným. Hezkej den,čau.
neregistrovaný "PROF"
18. 6. 2002 13:46
Re: Docela mi vadí,
Mám tam zas nebezpečný prvek ActiveX v souvislosti s Peugeotem 307 Break.
neregistrovaný "roadmonster"
21. 6. 2002 21:56
vložení příspěvku
pánové, jak to, že mi do jednoho tématu (Cannonball...) příspěvek vložit jde a do jiného (Ford Sierra) nejde?!?
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "roadmonster"
21. 6. 2002 21:58
Re: PS: vložení příspěvku
Jak vidno, jde mi to i sem, ale na Sieře mi to neustále blokuje hláška, že "Obsluha už byla informována..." atakdále. Ostatní sieristi vesele píšou. Máte pro mě radu?
neregistrovaný "roadmonster"
29. 6. 2002 22:25
Re: PS: vložení příspěvku
Hmm, koukám, že si tady můžu odpovídat tak maximálně sám sobě :-(

Tak už mi ty příspěvky vkládat jdou. Mají-li ovšem míň, jak tři, čtyři slova. Jakýkoliv delší příspěvek (zkoušel jsem i vypustit HTML tagy, ale žádná změna) při pokusu o uložení padá. Tak kde je ta obsluha, co prý byla informována???

Nic moc, když by člověk kolikrát zareagoval, ale po deseti minutách cvakání mu to spadne.
neregistrovaný "auto.cz1"
30. 6. 2002 10:50
Re: PS: vložení příspěvku
Napište prosím o vašich problémech v diskusi mémeu kolegovi (programátorovi) na email jirka@auto.czA omlouvám se za pozdní reakci. Diky. Tom (AUTO.CZ)
neregistrovaný "Cyklista"
21. 7. 2002 21:32
Test
AB

CD

Pardon, jen něco zkouším.
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "Cyklista"
21. 7. 2002 21:34
Re: Test
AB CD
neregistrovaný "Cyklista"
21. 7. 2002 21:38
Re: Test
To je zajímavé, že když napíšu nějaký HTML tag, který není uveden ani v seznamu povolených, ani v seznamu nepovolených, tak v textu příspěvku se zobrazí jen tak, jak byl napsán, tj. projeví se jako nepovolený, ale když u takto napsaného příspěvku kliknu na "odpovědět", tak v kolonce "původní zpráva" se zobrazí správně.

Toto neberte jako stížnost, to je jen taková drobná zajímavost.
neregistrovaný "bob_1"
23. 7. 2002 10:57
Re: Test
Dobry... Tak ja se podivam do Bugtraqu na nejake IE

exploity...
neregistrovaný "datelrs"
30. 7. 2002 15:34
RALLY
nevim proc, ale nemohu zde nalezt zadnou rubriku o rally. Nestalo by to za zamysleni ? Nebo myslite , ze to je tezce nezajimava zalezitost jako napr. pan Zelezny z Novy ? Proc tedy na souteze chodi stovky tisic lidi ? At se to komu libi nebo nelibi, je to statisticky nejnavstevovanejsi sport u nas. Datel RS
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "KaZaN1"
31. 7. 2002 11:36
Re: RALLY
Datlíku, tak si ji založ a hurá do toho, Rally jsou fajn....
neregistrovaný "R.Barrichello"
2. 8. 2002 10:57
Re: RALLY
Něco o Rallye je v archivu, stačí to obnovit...
neregistrovaný "a"
31. 7. 2002 08:36
Jak na obrázky
Jdou sem vložit obrázky? Alespoň do jedné rubriky?
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "rbaron"
11. 8. 2002 15:41
TEST
to carter:

//www.bmwe34.net/E34main/Maintenance/Tra…
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "rbaron"
11. 8. 2002 15:41
TEST
to carter:
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "bob_1"
25. 9. 2002 13:36
Ticho po pesine...
Dlouho se tu nic neobjevilo... Co takhle

udelat zobrazovani neprectenych temat?

Proste by se zaznamenaval posledni pristup do

daneho temata a kdyz bych se prihlasil a byl

by novy prispevek, tak by se nazev temata na

hlavni strance udelal trebas tucne.


Ja vim, jde mit razeni podle data, ale kdo si ma

pamatovat kdy kde naposled byl? A jestli to nekdo bude delat, tak berte prosim ohled na lidi ctouci si to v textovem prhlizeci (trebas... jako ja :-)). Takze nesignalizovat "tema s novym prispevkem" nejakou ikonkou, ale trebas tucnou barvou jeho nazvu...


Jo a jenom tak informativne, jak jsou jiz velke databaze a kolik na ne mate jeste mista :-)?


Diky za pripadne vyhoveni ;-))
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Pavel_KR5"
26. 11. 2002 12:25
Brava & Marea
to auto.cz: Ty, nebylo by mozne mirne upravit nazev rubriky "Fiat Brava - zkusenosti" na "Fiat Bravo, Brava & Marea - zkusenosti" nebo tak nejak. Dik.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "auto.cz1"
4. 12. 2002 13:57
Re: Brava & Marea
Hotovo. Tom.
neregistrovaný "Pavel_KR5"
4. 12. 2002 15:00
Re: Brava & Marea
Diky.
neregistrovaný "pikachu"
5. 12. 2002 09:48
filtr
To auto.cz:nebylo by možný motorcafé obzvláštnit filtrem, který by nezobrazoval příspěvky nežádoucích nicků???
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "GREGORY"
6. 12. 2002 07:19
prosím Vás , hledám tu Aerovku-30 a Aero-Car-Club :
...viz ta moje rubrika Aero 30-50-žijete,Aerovky? Můžete mi pomoci zkusit to naše bývalé autíčko najít? Ani Policie přes registr vozidel a starých SPZ mi nepomohla...Chtěl bych ji najít, jestli ta naše bávalá Aerovka-30 cabrio (SPZ: AJ-47-38) ještě "žije"...Kvůli sobě i kvůli mým rodičům, jejichž to bylo 1.auto...Potěšilo by je to a vlilo energii do žil v těžké životní situaci v jejich již důchodovém věku. Děkuji předem za radu a pomoc. Jiří-"Gregory".
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Pavel_KR5"
6. 12. 2002 19:26
zkratky (EPS, TCS, HPE, ...)
to auto.cz: Mozna by nebylo od veci nekam na auto.cz (treba do oblasti "Info pro motorisy") dat abecedni seznam motoristickych zkratek a u kazdy puvodni a cesky termin. Ted jsem zrovna ve clanku o Lancii (news.auto.cz) potkal zkratku HPE (High Performace Extate) a rikam si, ze ji urcite brzy zapomenu, coz je skoda, protoze vykonny kombiky mam rad :-))). Ale kdyby tyhle veci byly primo na auto.cz, tak se s tim clovek nemusi trapit. Takze, kdyby to slo, tak dik.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "bob_1"
20. 12. 2002 09:15
Archiv
Stara temata nepadaji do archivu. Zacina to byt

dost neprehledne :-)
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "auto.cz1"
9. 1. 2003 10:52
Re: Archiv
Opraveno.
neregistrovaný "bob_1"
6. 1. 2003 11:33
Puvodni zprava
Opet si sem dam jeden pozadavecek, ktery zapadne jako

mnohe pred tim. Neslo by predelat generovani

tagu u "Pivodni zprava" (odkaz u prispevku na

puvodni zpravu, na kterou je tento reakci) tak,

aby to nebylo Javou? Ac se to nezda, tak nekteri

lide pouzivaji prohlizec bez Javy...
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "paja111"
6. 1. 2003 19:20
evoluce?
MC mi uz nejakou dobu pripada tak nejak "predpotopni". V podstate je stale stejne, jako kdyz jsem jej cca pred 5 roky zacal sledovat.

Co treba vyuzit celou sirku obrazovky? Umoznit nechat si zaslat e-mailem upozorneni na reakci k memu dotazu? (v nekterych tematech tolik prispevku nepribyva).

Umoznit sledovani prispevku a reakci na nej ve stromove strukture? Jiste by se nasly i dalsi vylepseni...
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "auto.cz1"
7. 1. 2003 16:01
Re: evoluce?
Začínáme programovat nové Motor Cafe, takže se dočkáte :-) Napište sem prosím, co chcete aby to umělo. Tom AUTO.CZ
neregistrovaný "oddie"
7. 1. 2003 16:25
Re: evoluce?
Já bych rád, aby to umělo mít nějakého rozumného moderátora, co by případně mazal ty útoky blbů, co se tu čas od času vyskytnou. Ale to je asi dost nereálné přání, což?
neregistrovaný "bob_1"
8. 1. 2003 09:16
Re: evoluce?
Pozadavky: Oddie jiz zacal:


- moderatora tematu
- moznost mazani vlastnich prispevku (moderator muze mazat vsechny)


- upozornovani na nove prispevky (trebas jenom zobrazenim tucneho nazvu tematu v seznamu temat)


- moznost oblibeni/znelibeni temata (znelibene se mi nebudou zobrazovat, oblibene budou prednostne v predu)


- mozna postu (v podstate soukrome tema, kam muze kazdy psat, ale nevidi prispevky a jen ja si je mohu cist a psat. To je ale prakticka realizace, to si urcite udelate sami jak chcete :-))


- moznost volby poctu najednou zobrazenych prispevku


- kompatibilita s textovymi prohlizeci (pouzivam lynx)
neregistrovaný "auto.cz1"
9. 1. 2003 10:53
Re: evoluce?
Díky za podněty. Předám programátorům.
neregistrovaný "kutil1"
9. 1. 2003 12:03
Požadavky na MC.
Mě by se osobně líbilo využití celé obrazovky, stromy příspěvků, zasílání upozornění na reakci na příspěvek, inteligentnější filtr na příspěvky, více pohledů na příspěvky, lepší moderování příspěvků. Možnost vytváření podskupin (jeden příspěvek se zobrazí ve více tématech.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "pikachu"
15. 1. 2003 07:13
Barva
Za červená barva, kterou jsou psány názvy témat je PŘÍŠERNÁ! Změnte ji, prosím, na jinou, nebo alespoň na tu původní. Díky.
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "oddie"
15. 1. 2003 08:52
Re: Barva
Tedy pánové, jestli těmi avizovanými změnami v diskuzi měla být pouze změna barvy a písma v názvech témat... no, tak to jste to raději měli nechat, jak to bylo předtím :(((
neregistrovaný "Mitsi"
15. 1. 2003 08:58
Re: Barva
Jo, a taky to už změnou barvy neoznačuje přečtené příspěvky. Zpět k modré!
neregistrovaný "bob_1"
15. 1. 2003 09:43
Re: Barva
Hm, ja na svem textovem prohlizeci nic nevidim...

Ja jsem pro zvyraznovani boldem...
neregistrovaný "R.Barrichello"
16. 1. 2003 10:26
Oldsmobile
to auto.cz: Prosím vás, nebylo by mozne mirne upravit nazev rubriky "Oldsmobile - přežije legenda?" na "Oldsmobile - americká legenda" . současný název je už totiž díky definitivnímu zrušení automobilky neaktuální. díky moc. Barrichello
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "R.Barrichello"
5. 2. 2003 13:35
Re: Opakování prosby o přejměnování
rubriky Oldsmobile - přežije legenda na název uvedený odva příspěvky níže. Děkuji!!!!!!
neregistrovaný "imaxim"
22. 1. 2003 17:11
Veteráni Škoda 450 a Felicie
to auto.cz: Mohl bych požádat o správné pojmenování tématu, gramatickou opravu podle názvu tohodle příspěvku? Díky
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "imaxim"
22. 1. 2003 17:14
Re: Veteráni Škoda 450 a Felicie
Opětovná oprava: "Veteráni Škoda 450 a Felicia"
neregistrovaný "Pavel_KR5"
16. 4. 2003 15:50
rubrika "Ojeta auta"
Možná by nebylo špatný přesunout některý témata z rubriky "Hlavní diskuze" do rubriky "Ojetá auta", aby tam byly hezky přehledně pohromadě. Mám na mysli témata typu "Auto za 120.000 Kč", "AAA Auto Praha", "Ake ojazdene auto kupit?", "Dovazena auta i motorky jsou pry odpadem", "Nejlepší ojetina" atd.

Jinak tohle téma (Motor Cafe - Připomínky) by mohlo být vyjmuto z automatiky padání do Archivu při 14 denním "nečinnosti".


Díky
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "dabel"
29. 4. 2003 15:03
IP adresa?
Dobry den, bolo by velmi techicky narocne zaviest pri kazdom prispevku IP adresu, odkial dotycny prispevok poslal? Mozno by sa obmedzili prispevky tzv. "anonymov". Dakujem.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "PavelLipar"
29. 4. 2003 15:08
(švejk:) "Přísnost musí bejt "
Jo, a taky dejte někam do rohu obrazovky výstrahu, jak na Xchatu, že budete žalovat kazitele diskusí, spammery a tak podobně. Nejlépe pár týpků (jako je ten člověk-podnikatel-co snad brzo skončí "Petr" z eurocompu.cz) exemlpárně potrestat. Vymyslet sazebník pokut za nedodržení příslušných ustanovení!!!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Jiri11"
2. 5. 2003 14:16
Představujeme ojeté vozy: Ford Focus
...Nejoblíbenějším motorem je zážehová 1.6 16V (nejdříve 66 kW/90 k... Co je to za blbost?

Jinak je pozoruhodne, ze motor 2.0i jste testovali 3x

(3D, 4D a kombi), ale ani jeden z ostatnich benzinaku 1.4, 1.6 a 1.8.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Stepanek1"
13. 5. 2003 12:07
Připomínka celkově k WWW.AUTO.CZ
Máte výborné posudky k testovaným vozům a testy patří k mým nejoblíbenějším rubrikám u Vás. Musím Vás také pochválit za testy "estrémních" modelů...např.:BMW M5! Podle mě by jste ale mohli zveřejnit testy i opačného pólu automobilových extrémů, např.:Jeep Wrangler by si podle mě test více, než zasloužil! Vím o Testu Defendera 110, ale nemám srovnání. Prosím, pokuste se o test Wranglera! Děkuji-Štěpán
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "snapbar"
29. 5. 2003 11:46
reklama
...kuxva do pixi s tou reklamou !!!

je mi jedno ked je vlavo , vpravo , hore , v strede tak na to z vysoka serem. Ale ked otvorim lubovolny obrazok nejakeho auta a reklamu mam na pol obrazovky (nevidim ani polovicu z toho auta) , tak za toto by som vrazdil...
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "mfilip"
15. 8. 2003 13:28
Bez nadpisu
Jen mne napadlo, ze v seznamu temat, by vedle poctu prispevku a data posledniho prispevku mohl byt uveden i jmeno posledniho prispivajiciho.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - kostey
22. 8. 2003 19:27
Re: Re:
jo k tomu se pripojuju
Avatar - kostey
22. 8. 2003 19:37
nejfrekventovanější témata
Docela mě naštvalo že "ef jedničkou s emelem" vytlačilo téma "Ford Sierra" z najžhavějších témat jenom kvuli tomu že to někdo vyhrabal z Archivu dal tam jeden příspěvek a teď to tam pořád musim hledat někde dole, vim že zachvíli se dostaneme na své místo do nejžhavějších témat ale bylo by dobré, kdyby se to nestávalo častějc, protože tech 5 míst v nej. tématech je tak akorát (možná 6 by bylo ideal) a když to jedno téma z pěti už niko nepoužívá je to škoda...
Rozbalit vlákno
1
Avatar - kostey
22. 8. 2003 19:52
Re: nejfrekventovanější témata
oprava: EF-JEDNIČKUJTE S EMMELEM
neregistrovaný "marlin"
1. 3. 2004 21:30
kontakt
nevite nekdo, jakkontaktovat administratora??? :?: :?:
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "pikachu"
2. 3. 2004 06:32
Re: kontakt
Nové vzezření Motor Café nestojí za nic. Staré bylo daleko lepší. >:-[] >:-[] >:-[] >:-[]
neregistrovaný "mfilip"
2. 3. 2004 09:06
Bez nadpisu
souhlasim, v jednoduchosti je sila, mam rad jednoduche prehledne veci.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Brázdič1"
2. 3. 2004 15:50
Hrůza
Budu sice opakovat to, co tady již padlo, ale nová diskuze je skutečně děsná. Starší byla daleko přehlednější a lepší.:shock:
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "marlin"
2. 3. 2004 19:05
Re: Hrůza
proc mi nejdou upravovat prispevky??? rika mi to, ze mam na 1. radku nejakou spatnou syntxi, nebo co?, nejakej bug :(
neregistrovaný "ccc"
2. 3. 2004 19:09
Re: Hrůza
Staré fórum bylo lepší,ořehlednější .J.
2. 3. 2004 22:11
Bez nadpisu
nove forum mi vyhovuje.

len este dorobte aby islo po sebe upravovat prispevky.

a chyba funkcia refresh.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "sting"
4. 3. 2004 14:07
Re: Bez nadpisu
Moznost upravy vlastnich prispevku bude aktivovana po oprave chyby ve scriptu - dekuji za upozorneni. Do te doby je tato moznost globalne "potlacena".
neregistrovaný "sting"
4. 3. 2004 14:09
Re: Bez nadpisu
jako Refresh muzete pouzit kliknuti na samotny nazev fora (psan vzdy hodne velkym pismem v zahlavi)
neregistrovaný "turboleon"
3. 3. 2004 08:04
Příšerné
Končím s Motorcafé. Hrůza a děs, který chorý mozek toto vyplodil !!! Turboleon
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "mfilip"
3. 3. 2004 09:03
Re: Příšerné
je fakt, ze si pomalu zvykam, co se da taky jineho delat, ze. Je ale fajn, ze se nemusim furt prihlasovat, a ze pekne vidim nove prispevky, to se mi fakt libi.
neregistrovaný "alig"
3. 3. 2004 18:39
Re: Příšerné
Skvělý, konečně to vypadá jako diskuze kdekoliv jinde :o)
neregistrovaný "Viados"
4. 3. 2004 13:07
Ostuda, chyby, problémy
Proč zmizely příspěvky přidané dnes okolo 11. hodiny? Proč je u mého profilu, že jsem přidal celkem 4 příspěvky, kzyž ještě před pár dny to bylo asi 700? Smajlíky to fakt nevynahradí.

Dřív to bylo jednoduché, a až na (ne)oblíbenou hlášku PřílišDlouhéSlovo to fungovalo. Teď je to spíš k vzteku. Hodně lidí vám uteče.

A prosím, "Upozornit mne, přijde-li odpověď" bylo ještě dnes ráno defaultně off. Teď je defaultně zařížkované. Vraťte to. Mně už stačí tan spam, co mám.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Viados"
4. 3. 2004 13:08
Nezařazené????
Co má znamenat to téma "Nezařazené" se 17 tisíci příspěvky ????
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "sting"
4. 3. 2004 13:32
Re: Nezařazené????
to byl "odpad" jeste z dob pred mnoha lety - sorry - uz je to pryc
neregistrovaný "Viados"
4. 3. 2004 13:26
To je konec, bye bye
Tak a teď ve fóru "Škoda Octavie - indikace zavření dveří" jsou příspěvky z fóra "Peugeot - 307 Break XR Presence 1,6 BVA (automat) a její nectnosti".

Teda páni z auto.cz, takhle si zkopat renomé budované několik let, to je přímo ukázkové! Škoda slov, tuhle databázi dáte dokupy zas jen tak, že se vrátíte k nějaké staré záloze a zmizí všechny nové příspěvky ... ach jo.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "sting"
4. 3. 2004 13:40
Re: To je konec, bye bye
nevím, co z toho fóra patří jinam ???

který příspěvek?
neregistrovaný "marlin"
4. 3. 2004 16:42
Bez nadpisu
proc, kdyz je nekde novy prispevek a kliknu na to, tak se mi ukaze stranku nelze zobrazit :'-(:'-( a musim dat aktualizaci.... :'-(
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "sting"
4. 3. 2004 19:56
Re: Re:
problem - tak jak jej popisujete je velmi pravdepodobne na Vasi strane - presneji receno - jde nejspis o nejakou kes nekde mezi Vasim pocitacem a nasim serverem. Nas web skutecne zobrazuje vsechny stranky v aktualni verzi.
neregistrovaný "tomcat"
4. 3. 2004 17:11
Takhle to zkurvit :o(
To webmaster: Pokud jste chtěli, aby lidi přestali chodit na MC, mohli jste ho rovnou utnout a nemrhat časem na nesmyslný redesign. Efekt by byl stejný.
Rozbalit vlákno
6
4. 3. 2004 19:55
Re: Takhle to zkurvit :o(
toto nieje len redizajn.

tento phpBB je naozaj skvely software, ma to velke moznosti rozsirenia, existuje kopec pluginov, vylepseni...len si zvyknite a uvidite ze to bude dobre.
neregistrovaný "tomcat"
5. 3. 2004 15:20
Re: Takhle to zkurvit :o(
to matus: No, vidíš. A já si nějak před tím kopcem pluginů a vylepšení ne a ne sednout na * :o)
neregistrovaný "alig"
5. 3. 2004 17:05
Re: Takhle to zkurvit :o(
Funguje to uplne v pohode a skvele. Uz to chtelo modernizaci :D
neregistrovaný "sting"
4. 3. 2004 20:07
Re: Takhle to zkurvit :o(
Vas pristup (ale uznavam, ze nejste sam - viz nektere prispevky v tomto tematu) mne mrzi, ale toto forum ma potencial nabidnout vice svym uzivatelum, nez puvodni verze. Toto forum jsme sami nevyvijeli - adoptovali jsme jej a upravili, aby se vice funkcne podobalo puvodnimu foru. Pri prechodu na toto nove forum jsme museli pomerne komplikovane prevest puvodni data prispevku a uzivatelu a nebylo to uplne bez potizi (omlouvam se timto za pripadne docasne potize vsem, kterym se nejake projevily). Pokud je pro Vas pouzivani nove verze natolik jine/horsi, je nam to lito. Vracet zpet puvodni ovsem nebudeme. Naopak budeme postupne spoustet dalsi funkce noveho fora. Verim, ze jsou nase kroky pochopitelne.
neregistrovaný "mfilip"
5. 3. 2004 08:09
Re: Takhle to zkurvit :o(
Kazdy spravny programator pise cesky ( ne česky )
neregistrovaný "tomcat"
5. 3. 2004 15:18
Re: Takhle to zkurvit :o(
to sting: O.K., je to Vaše fórum, dělejte si s nim, co chcete. Pamatujte však, že cesta do pekla je dlážděna samými dobrými úmysly.
neregistrovaný "Nick1"
5. 3. 2004 18:26
chci treba 200 prispevku na stranku
proste nastaveni volby, aby slo zobrazit, kolik chci stranek. Fu*k off modem :(
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "marlin"
7. 3. 2004 11:09
??
Proc se na tematu formule1(sezona 2004) objevuji prispevky z nejakeho servisu??? Ka se podely ty prispevky, co tam byly??? Je to nejaky na Renaulta
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Anndy"
7. 3. 2004 13:40
šírka ľavého frame-u
Zdravím, nešlo by nejako zväčšiť šírku ľavého framu - tam kde je hlavná časť stránky a zmenšiť tú pravú časť? Alebo to urobit posúvateľné, pre každého usera zvlášť?

Díky.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "pikachu"
8. 3. 2004 06:52
Re: šírka ľavého frame-u
Prosím napovězte: Jak se vkládá nový příspěvek? Nějak mám já i PC špatné ráno ... :*)
neregistrovaný "syso"
8. 3. 2004 07:34
Kde je tema "Punto new"?
Pred tyzdnom este bola tema pod FIAT-Punto new a zrazu zmizla.Co sa deje?Bola to nova tema s 5 prispevkami.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "syso"
8. 3. 2004 07:40
Fiat "Punto new" = Toyota "Problemy s Avensis
Uz som nasiel kde je tema Fiat "Punto new". Je pod Toyota "Problemy s Avensisom". Prosim administratora keby si nasiel troska casu a dal to tam kam to patri...

Dakujem
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "sting"
18. 3. 2004 11:43
Re: Fiat "Punto new" = Toyota "Problemy s Avensis
Nevím přesně, kdo a jakým způsobem (myšleno kam) založil téma nazvané 'Problemy s Avensisom' pod Toyotou a proč v něm byly příspěvky o Fiatu punto (a žádné o Avensisu). Přejmenoval jsem je tedy na 'Fiat "Punto new"' podle Vašeho přání a přesunul je pod 'Fiat'.
neregistrovaný "RedBaron1"
9. 3. 2004 18:52
Bez nadpisu
Některé příspěvky mi na prvním místě zobrazují nejnovější příspěvek tak, jak je to logicky v pořádku. Naopak když vlezu do jiných témat, je na prvním místě příspěvek z roku 2000. Dá se to nějak sjednotit nebo aspoň nechat nastavit v profilu? Díky
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "1.2HTP"
13. 3. 2004 20:04
Tento nadpis by se měl zovrazovat větší
A oválek zaslat odpověď by se měl jmenovat přidat příspěvek!

Tento převzatý typ fóra mi přijde poněkoud zmatečný. Z předchozího by bylo zajímavé přebrat ještě informace o posledních příspěvcích a dodat kolonku nejnavštěvovanější. Příjde mi to že byl učiněn krok zpět v jednoduchosti je síla, ale tvůrce tohoto fóra je jiného smýšlení!
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "KaZaN1"
17. 3. 2004 13:03
Re: Tento nadpis by se měl zovrazovat větší
Nadpis bych i já uvítal větší. Jinak nový design celých stránek komentuji slovem KONEČNĚ!!! (o: Chybí mi očíslování příspěvků )o:
neregistrovaný "sting"
18. 3. 2004 11:01
Re: Tento nadpis by se měl zovrazovat větší
tak tedy "vložit příspěvek" - ok?
neregistrovaný "-Peter-"
15. 3. 2004 12:39
Počet príspevkov na stranu
KONEČNE to vyzerá ako skutočné fórum.

Aj celkovo stránky sú teraz oveľa prehľadnejšie a rýchlejšie; tie frámy boli desné.

Jediné, čo mi chýba a čo som akosi nenašiel, je možnosť zmeniť počet príspevkov na stránku - tých 15 je naozaj veľmi málo, a keď chcem nájsť príspevok v niektorej téme, ktorá má stovky či tisíce príspevkov, je to prakticky nemožné.

Taktiež tuším zmizli čísla príspevkov.

Nedalo by sa s tým niečo robiť?

Inak je to super; určite lepšie, ako predtým.
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "paveli"
15. 3. 2004 22:45
Re: Počet príspevkov na stranu
No ahoj, postrádám rubriku Fiat Bravo, Marea... ono to tam sice v poslední doběv diskuzi vázlo, ale poslední příspěvek byl 1.3. t.r. ! Škoda.
neregistrovaný "auto.cz1"
17. 3. 2004 16:36
Re: Počet príspevkov na stranu
Zařídím - nechám to zvětšit třeba na 30?
neregistrovaný "sting"
18. 3. 2004 10:46
Re: Počet príspevkov na stranu
Nastavil jsem to na 25 na stránku (z 15) - stačí?.
neregistrovaný "auto.cz1"
17. 3. 2004 16:34
Bez nadpisu
A zkoušel jste jít do Archivu? Je to nahoře v pop-up menu. Pokud dáte do nejakého fóra co je v archivu přízpěvek, tak se to přesune do nových.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Medved11"
18. 3. 2004 17:37
Smula ...
Hmmm, nevim jestli je to chyba, nebo logicky dusledek "modernizace" techto stranek, ale s Mozillou mam proste utrum. Mit otevrene dva browsery (k Mozille jeste Operu zamaskovanou jako IE 5.5) mi prijde jako prehnany luxux. Tak se mejte hezky.

Medved (meda)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Nick1"
18. 3. 2004 19:08
Bez nadpisu
slo by tuto volbu (pocet zobrazovanych prispevku na stranku) ponechat na ctenari? (jak tomu bylo drive)
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "sting"
19. 3. 2004 16:51
Re: Bez nadpisu
bohuzel toto diskuzni forum neumoznuje nastavit pocet clanku na stranku kazdemu uzivateli - pouze spravce muze tuto hodnotu nastavit pro cele forum. :-(
neregistrovaný "cert1"
24. 3. 2004 15:27
Pohledy do historie
Chtěl bych se zeptat, kam zmizeli články z rubriky Pohledy do historie.

Jedná se o články Historie automobilky Cadillac, Chevrolet a Maserati 3500GT. Možná jich bylo ještě víc.

Děkuji za odpověď
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "sting"
25. 3. 2004 09:41
Re: Pohledy do historie
Chvili mi trvalo, nez jsem pochopil, ze Vas dotaz se netyka tohoto Diskuzniho fora, ale Magazinu :-)

Vami zminovane clanky se objevi zpet. Zatim (diky docasnemu tech. problemu) nejsou v rubrikach zobrazeny tzv. "nezarazene" clanky - tj. clanky o znackach jinych, nez jsou zahrnuty v nasem Autokatalogu. (Autokatalog je na nasem webu pouzivan jako urcity stycny bod pro urceni vazeb ruznych informaci o znacce. Obsahuje pouze u nas oficialne prodavane znacky vozu.) Tyto "nezarazene" clanky se ve vsech rubrikach v brzke dobe opet objevi.
neregistrovaný "Ajvn"
1. 4. 2004 12:27
Motorcafe a prechod na letni cas
prosim Vas, juknete na cas na serveru, asi pri prechodu na letni misto pridani hodiny, tak jednu naopak ubral, casy prispevku jsou oproti realite o -2 hodiny starsi :-))
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "sting"
13. 4. 2004 08:46
Re: Motorcafe a prechod na letni cas
Diskusní fórum má nastavený čas na GMT + 1 hodina. Nerespektuje tedy letní čas. Také jsem to najdříve považoval za chybu, ale při dalším zamyšlení mi došlo, že fórum na internetu, jakožto globální médiu, by se mělo odkazovat na jeden čas. Myslím tím, že při respektování přechodů zimní-letní čas, se dostávají příspěvky do časového překryvu a tím nelze zaručit jejich skutečnou chronologii.

Toto diskusní fórum je "adaptované" PHP BB a to s letním/zimním časem jaksi nepočítá. Jak jsem již ale řekl, nejsem si jist, že je to chyba - spíše věc náhledu.

Mohu samozřejmě čas manuálně posunout o onu jednu hodinu, ale nevím, jestli tak mám učinit - všude (pod každým výpisem příspěvků i u vkládání příspěvků) je uváděno, že časy jsou v "GMT + 1 hodina". A to mi přijde jako poměrně korektní.
neregistrovaný "oddie"
14. 4. 2004 17:54
Re: Motorcafe a prechod na letni cas
Ad čas: pokud jej chcete mít "správně", tak si nastavte v "nastavení / časové pásmo" příslušné časové pásmo tak, aby ten čas seděl... ;-)
neregistrovaný "sting"
14. 4. 2004 17:57
Re: Motorcafe a prechod na letni cas
V nastavení je pochopitelně vše nastaveno správně, nicméně zimní/letní čas respektován není.
neregistrovaný "oddie"
14. 4. 2004 18:16
Re: Motorcafe a prechod na letni cas
Sting: to bylo pro jednotlivé uživatele, neee pro správce. Já vím, že to má jeden interní čas, a když chci vidět jinej, že si prostě akorát nastavím ve svém profilu jiné časové pásmo, a ye to...
neregistrovaný "dlabas"
8. 4. 2004 08:09
Uživatelé
Nebylo by možná na škodu vymazat uživatele, kteří se třeba za rok ani jednou nepřihlásily. Stejně si z 95% nepamatují heslo. A spoň by se vyčistily username pro nové.

Dlabas
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "mfilip"
8. 4. 2004 10:18
Bez nadpisu
Proc hledani nehleda v prispevcich starsich nez zmena fora ?
Rozbalit vlákno
8
neregistrovaný "sting"
13. 4. 2004 08:24
Re: Re:
tento problém jsem nezaznamenal a vše mi funguje, jak má
neregistrovaný "dlabas"
13. 4. 2004 08:41
Re: Re:
To Sting:

A na téma "Uživatelé" neodpovíš :?
neregistrovaný "sting"
13. 4. 2004 08:49
Re: Re:
(?nerozumím ?)

aha - už :-)

asi to opravdu promažu ...
neregistrovaný "mfilip"
16. 4. 2004 11:27
Re: Re:
sting k hledani: zadej si nejake klicove slovo do hledani ( napr. Brava ) - mne to najde asi 5 prispevku, kde nejstarsi je napsan 2.3.2004. Pritom slovo Brava se tu uz nejakych par let vyskytuje, tzn. ze to nenajde prispevky starsi od 1.3.2004 ...
neregistrovaný "sting"
16. 4. 2004 13:53
Re: Re:
Hm... - je to tak - je to divne chovani :-(

(Dalsi divna vec je, za pokud dam vyhledavat nejaky vyraz a v nalezenych kliknu na nejakou tu diskuzi, oznacuje mi v textu onen vyraz - a/ale naprosto spravne az kamkoliv do historie i kdyz ty "stare" nalezy v prehledu neuvadel)

Nejak to proverim.
neregistrovaný "mfilip"
19. 4. 2004 14:36
Re: Re:
sting: diky.
neregistrovaný "sting"
25. 5. 2004 15:33
Re: Re:
Už by to hledání mělo sekat dobrotu.
neregistrovaný "mfilip"
26. 5. 2004 13:25
Re: Re:
diky
neregistrovaný "sting"
15. 4. 2004 12:19
promazání "mrtvol"
milí povídálci :-), na základě rozumné připomínky jsem provedl odstranění neaktivních uživatelů - tzn. takových, kteří nenapsali žádný příspěvek a registrovali se a poslední návštěvu měli před 1.1.2004.

(Pro zajímavost - bylo jich cca. 5500.)
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "dlabas"
17. 4. 2004 09:35
Re: promazání "mrtvol"
Skvělá práce :D
neregistrovaný "Country"
19. 4. 2004 07:21
Stará témata ?
Pánové, kam zmizela témata z archivu témat ? Třeba téma Antiradary ..
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "sting"
21. 4. 2004 11:35
Re: Stará témata ?
třeba tady:

[odkaz]

(normálně jsem dal zobrazit všechny diskuze a našel ty "Antiradary")
neregistrovaný "Weiny"
2. 5. 2004 08:09
Co to je za paskvil s vyhledáváním?
Chci vyhledat klíčové slovo, např. automat, najde mi to 12 výsledků, ale ty mě odkazují pouze na celé fóra, kde se (třeba u Mazdy) nachází klíčové slovo někde mezi 3800 odpověďmi! Jak mám docílit toho, aby mi to zobrazilo přímo příspěvky obsahující ono klíčové slovo?

Už mě to rozčiluje dlouho, nevím komu si stěžovat. Zajíček, Jirka Šuplera (Haftora butora) i malý Bobálek jsou mí bývalí spolužácí, pěkně to tu vedou, myslím jim nadám osobně!

Zdarec. W
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "mfilip"
3. 5. 2004 12:40
Re: Co to je za paskvil s vyhledáváním?
dole vlevo zaklikni, ze to chces zobrazit jako prispevky. Podle mych zkusenosti to ale zobrazi pouze prispevky mladsi 1.3.2004, coz je na to same, co se ozyva ve druhe casti sloganu ' Banik ....'
neregistrovaný "Tomexx"
7. 6. 2004 18:03
tipy na vylepseni
1. - nebylo by spatny nejak tridit diskuze podle predmetu, jako je to obvykle jindy. viz treba "Mazda - thinking..." - je sileny snazit se cist jenom prispevky na jedno tema :-(

2. Kdyz mi prislo upozorneni na novy prispevek, poslany odkaz me pak hodil na prvni, nikoli posledni prispevek.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "ales.v1"
2. 12. 2004 10:58
Bez nadpisu
Čau všichni, teď jsem se právě zdravě naštval, nějaký idiot, který používá nick Danc se zaregistroval do forá 29.11, do devíti témat vložil svůj reklamní text a zase zmizel. Vím, že asi bude problém takovému jednání bránit, ale nicméně chci touto cestou požádat admina, zda to může odstranit.Díky
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "sting"
9. 12. 2004 11:33
Re: Re:
to ales.v: žádné příspěvky od "Danc" jsem nenašel. Zkus mě navést na konkrétní příspěvek/ky.

(admin)
neregistrovaný "marlin"
9. 12. 2004 18:57
Re: Re:
treba Peugeot 206SW
neregistrovaný "Joe_ST"
7. 12. 2004 22:47
skupiny
muzu poprosit o vytvoreni skupiny MAZDA a presunu temat Mazda thinking....Mazda3 Mazda6 a Mazda MX-5 do teto skupiny?...dik Joe
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "sting"
9. 12. 2004 11:34
Re: skupiny
to Joe_ST: MAZDA založena a do ní převedeny všechny diskuze o Mazdě.

(admin)
neregistrovaný "Joe_ST"
9. 12. 2004 20:50
Re: skupiny
to sting: dekujem....mazdaci ;-)
neregistrovaný "JM"
9. 12. 2004 20:57
Ceny inzerce
Kde se dají najít podmínky a alespoň orientační ceny inzerce na vašem webu? Jsou tu jen kontakty?
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "DZAMBO"
15. 12. 2004 07:41
Re: Ceny inzerce
TAKY BY ME TO ZAJIMALO DZAMBO 8)
neregistrovaný "ales.v1"
16. 12. 2004 10:52
Bez nadpisu
Ahoj Stingu, toto je jeden z nich, zkopíroval jsem jej z fora Lancia

danc

Založen: 29. 11. 2004

Příspěvky: 9

Zaslal: 29. 11. 2004 23:35

Předmět: Spojky za bezkonkurenční ceny
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "auto.cz1"
22. 12. 2004 16:02
jen osobně
Zdravím, ceníky jsou k dispozici jen při osobním (telefonickém) kontaktu, protože jsou poměrně komplikované a je k nim nutné vysvětlení.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "one-z"
20. 4. 2007 21:19
zklamání...:(
Nepřehlednost první třídy, jak se vytváří nové vlákno netuším, asi to ani nejde, nick mám upravený o jedničku (kdo sakra používá ještě můj nick??? ;-\ (psal jsem Vám email, tak doufám že se mi dostane nějaké odpovědi...)
Celkově jsem hodně zklamaný :no: Když ještě chodilo cafe.auto.cz v pohodě tak to bylo skvělý, ale tohle... Kéž by to šlo ještě vrátit...
Rozbalit vlákno
11
neregistrovaný "one-z"
20. 4. 2007 21:23
Re: zklamání...:(
Tak teď ještě zjišťuji, že se nemůžu nijak vrátit na základní stranu diskuze... :-(
Nebo že bych byl jenom tolik nepozorný???
neregistrovaný "Milý stydlín"
20. 4. 2007 21:30
Re: zklamání...:(
klid, ještě to asi upravují, one-z1 >:D >:D To je tvoje fabina?
neregistrovaný "one-z"
20. 4. 2007 22:37
Re: ...
m4lcolm: ahoj :-) Ty budeš mít už jenom tenhle nick Milý...???
Ne ne, ale časem asi... :-)

Jinak redakce: díky za vysvětlení ;-) Ale chtělo by to trochu zpřehlednit, ne jako teď podle abecedy, jako první třeba automobilky,potom rady atd.

one-z
20. 4. 2007 22:43
Re: ...
No, zatím se struktura fór řadí abecedně, ale je možnost určit pořadí i ručně. Nicméně - u nesourodé směsice položek je těžké určit nějaké na první pohled pochopitelné pořadí. Jedním s chystaných kroků je přeorganizovat tuto strukturu, která je zatím převzata z původního MotorCafé. Přeorganizování asi přidá ještě jednu hladinu a bude možno - alespoň doufáme - umožnovat lepší orientaci.
neregistrovaný "one-z"
20. 4. 2007 23:01
Re: ...
Přidat ještě jednu hladinu by nebylo špatné :yes: Určitě nemusíte kopírovat konkurenci, ale inspirovat se můžete :-) Tak držím palce, abyste to zvládli co nejdříve. Jinak ještě otázečka, jestli půjde někdy editovat příspěvky a proč se to všechno háže do souvislého textu ikdyž udělám odstavce...
20. 4. 2007 23:11
Re: ...
v příspěvcích jsou povoleny základní tagy, takže je nesnadné jednak nechat na uživateli, jesti si bude sám pomocí HTML formátovat text, nebo se mu do toho ještě míchat ošetřováním jeho enterů na tagy.
neregistrovaný "Milý stydlín"
20. 4. 2007 23:23
Re: ...
Převážně ano, ale když mě někdo naštve, pošlu ho někam jako malcolm. Nebo napak... >:-[] Budu držet palce, ať se Ti to s FII vydaří, když se Ti líbí. ;-)
neregistrovaný "one-z"
20. 4. 2007 23:53
Re: ...
Máš pravdu že se mi líbí, proto mi teď slouží jako avatar a možná až budou prašule... :-) Ale než budou, tak kdo ví co bude...
neregistrovaný "Milý stydlín"
20. 4. 2007 23:55
Re: ...
Třeba dopadneš jako já a koupíš nakonec u konkurence za ty samý peníze větší kus auta a motoru. :yes: >:D
neregistrovaný "one-z"
20. 4. 2007 23:56
Re: ...
jj, třeba to Bravo nevypadá špatně ;-):-)
neregistrovaný "one-z"
20. 4. 2007 23:58
Re: ...
Jinak vzhledem k tomu, že tady budou hledat informace asi i jiní, tak končíme s OT ;-) Jsem se zrovna ještě na něco chtěl zeptat a už jsem to zapomněl :-(
neregistrovaný "Davidson2."
20. 4. 2007 21:42
Vkládání nových témat 2.
Už jsem to dával do jiné otázky a tak ještě sem:chtěl bych jen poradit s tím, jak vkládat nová témata, please.
Rozbalit vlákno
2
20. 4. 2007 22:07
Re: Vkládání nových témat 2.
Já už na to zase jinde odpovídal :-) pouštíme to postupně, zatím novou diskusi (neboli téma) založit nemůžete - zatím máte k dispozici něco přes 5600 diskusí MotorCafé a dalších 16000 diskusí pod články. Zatím vydržte - všechno se tu postupně objeví. Díky za přízeň.
neregistrovaný "Davidson2."
20. 4. 2007 22:18
Re: Vkládání nových témat 2.
V pohodě, přízeň bude. Hodně zdaru přeju. :-)
neregistrovaný "Bruure"
21. 4. 2007 20:13
Honda
Docela bych ocenil, kdyby se objevila i sekce "Honda". Když ji může mít i Mitsubishi, tak Honda by se taky určitě uživila :-)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "kmarty"
21. 4. 2007 23:47
Pripominky k foru
Zdravim,
osobne bych velmi ocenil moznost upozornovani mailem na zmeny v nejakem konkretnim tematu a to beznutnosti psat post na dane tema.
Taktez moznost "Zobrazit pouze nove prispevky od posledniho prihlaseni" byla na puvodnim foru neocenitelna.
Chapu ze na nove se tezko zvyka, a s timto forem to asi nebude jine, nicmene si myslim ze co do pouzitelnosti, toto forum dostalo velmi na frak :-(.
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "kmarty"
21. 4. 2007 23:50
Re: Pripominky k foru
Jak tak vidim, tak jeste doplnim:
(tohle je pokus)
Samotny "Enter" to v "reakci na prispevek" evidentne nereaguje, docela chybka. Jsem zvedavy jestli vubec bude funkcni nejake dalsi formatovani (kdyz nejde ani odradkovani).

Nutnost Javascriptu, presneji nepouzitelnost bez JS, je spis uz jen dalsi hrebicek do rakvicky.
neregistrovaný "kmarty"
21. 4. 2007 23:53
Re: Pripominky k foru
Takze pokud vysel, odradkovani budu muset uzivatelsky privetive psat pres
.

Kde je moznost nahledu? :-O
Editace vlastniho postu (jeste nikym nezodpovezeno) taky ne :-(.
Vazne se nechci tvarit na nove forum osklive ... jenze ono to jinak ani nejde :-(.
neregistrovaný "kmarty"
21. 4. 2007 23:54
Re: Pripominky k foru
To je dobry, ja tu "jevetsi"BR"jemensi" entitu asi nenapisu (bez intepretace).
neregistrovaný "HAROUS"
22. 4. 2007 16:19
Ach joj
Taky mi to nepripada moc prehledny... :'-(
A samostatna sekce Alfa Romeo i pres mnohy drivejsi prosby taky neni... :*)
Rozbalit vlákno
0
22. 4. 2007 23:42
hledání
Nějak nemohu najít "Nové od poslední návštěvy" :-( a "Náhled příspěvku" :-(
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "martinV"
23. 4. 2007 10:28
Nové fórum
Teda po 3 týdením čekání jsem docela zklamanej novým vzhledem. Starší vzhled se mi zdál o dost přehlednější. No tak nezbývá než doufat, že toto bude aspoň stabilnější.
Rozbalit vlákno
6
neregistrovaný "one-z"
23. 4. 2007 16:37
Re: Nové fórum
Koukám že nejsem sám, nechtěl jsem tohle všechno vypisovat, abych nebyl za špatného jenom já... ;-\ Jinak zprávy SZ také už nejsou, dále už zmiňovaný náhled, nemožnost odstavců, editace... Navíc vy ste na tom ještě dobře, já mám oproti vám zmršený nick ;-\ :-( Abych pravdu řekl, na staré forum hodně vzpomínám, chodil jsem tam rád, ale na tohle si asi nezvyknu... Navíc díky 3 tejdnům bez fora, jsem si našel jinou zábavu, ale pořád jsem se sem těšil, ale teď už nemám moc chuť se tady hrabat, když nic nemůžu najít... ;-\ Přehlednost a jednoduchost nade vše - rada redakci ;-) A teď jsem si ještě vzpomněl, vždycky když jsem se přihlašoval (úplně dole), tak jsem se vždycky kouknul kdo tam zrovna je, když jsem s někým diskutoval, tak jsem se tam mohl kouknout, jestli mám čekat ještě na odpověď atd. Navíc se mi docela líbí rozdělení podle příspěvků, nebo vědomostí (konkurence). Teď už mě nic zrovna nenapadá... Tak zatím zdar, nebo sbohem (?), one-z
neregistrovaný "one-z"
23. 4. 2007 18:47
Re: Nové fórum
Tak tohle mi hodně zvedlo náladu, ani jsem to sám nečekal :-) Dokonce mi to zvedlo náladu tak, že po zpřehlednění bych sem docela rád začal chodit >:D O co jde? Mám opět svůj starý dobrý nick one-z bez 1 :-) A velká pochvala za vyřízení, stačili vám necelé 3 dny, dobrý výsledek :yes:
Tak to ještě nějak zpřehlednit a doladit/přidat pár funkcí...
23. 4. 2007 19:50
Re: Nové fórum
K poznámce o přehlednosti a jednoduchosti - není mi jasné, co je "přehledností a jednoduchostí" myšleno. Struktura celého diskusního fóra je zcela identická s původním. Reorganizaci teprve chystáme, protože diskuse byly uživateli vkládány do jendotlivých fór dost nesmyslně. A v čem je ztvárnění méně přehledné nebo složité?
neregistrovaný "martinV"
24. 4. 2007 07:40
Re: Nové fórum
No tak teď koukám teprve jak blázen. Jakákoliv časová posloupnost je v tahu. Proboha kdo to vymyslel že se reakce budou řadit ke každému příspěvku zvlášť. To je absolutní nesmysl a toto fórum bude jeden velkej bordel. Je sice hezký kdo na mou reakci reagoval ale jinak je toto dobré možná tak pro někoho kdo sem zajde jednou za čas. Začínám být dost rozladěn. Je to opravdu hrůza ;-\ ;-\ ;-\
neregistrovaný "martinV"
24. 4. 2007 07:42
Re: Nové fórum
Ha tak se moc omlouvám ..... jsem si teď všiml, že to jde seřadit i chronologicky. Pak je to v pořádku ....... ale stejně se mi starší motorcafe líbilo mnohem víc. Mělo takovou svojí duši. Tenhle nový vzhled už je stejný jako všude jinde. Škoda.
neregistrovaný "martinV"
24. 4. 2007 07:55
Re: Nové fórum
Postupně objevuji nové chyby. Co mi tu zatím asi nejvíce chybí je možnost svůj příspěvek OPRAVIT po odeslání.
neregistrovaný "martinV"
24. 4. 2007 08:01
Blbá změna
Proč tu nejsou možnosti jako ve starém fóru. Citace , úpravy velikosti písma atd. Ve starém to šlo naprosto bez problémů. Na jiných fórech to jde taky. Tady nejde vůbec nic. Toto fórum půjde asi brzo do kytek.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - sparrow1
24. 4. 2007 10:12
chyba 404
Mě to docela blbne kdýž chci na nějaké forum tak se nejdřív objeví nenalezeno a až když dám zpět tak se objeví co jsem chtěl.Dřív vše chodilo bez problému.A na titulní stránce upozornění kde se diskutuje mě taky dost chybí.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "martinV"
24. 4. 2007 12:30
Počítadlo
Taky mi tu chybí počítadlo příspěvků. Blbost ale potěší.
Je velký problém vrátit tomuto fóru stejné funkce jak mělo před tímto brutálním zásahem? ;-\ ;-\
Rozbalit vlákno
1
24. 4. 2007 13:02
Re: AUTO CZ
Jestli jste chtěli přispěvovatele otrávit, nebo zcela odradit, tak se Vám to podařilo. Jsem tady od roku 98, ale nynější "vylepšení" je opravdu tragický omyl. Bohužel se přesunu na jiná fóra.

Nejnovější příspěvky v diskuzích

Název diskuse
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
mfilip
15. 12. 2004 09:42
1364
Eve Cage
8. 2. 2024 11:11
503
petko Baco
25. 12. 2023 11:44
1356
anonymous
30. 1. 2021 00:01
4
anonymous
5. 8. 2021 17:44
77
Andy_Kaufman
28. 5. 2006 20:57
2797
VilemSin
24. 9. 2021 09:59
1219
PetrS12
11. 8. 2021 11:10
1207
PetrS12
26. 7. 2021 13:40
19
KarelPetrasek
27. 5. 2021 18:10
1077
alitero
15. 3. 2021 13:12
5
PaKe
2. 2. 2021 08:46
4
Midlosek
31. 1. 2021 11:20
57