Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Omlazená Škoda Karoq vykreslena podle oficiálních skic: Poznáte změny?

Již za pár dní se kompaktní mladoboleslavské SUV dočká omlazení. Jeho pravděpodobnou podobu si můžete prohlédnout ve fotogalerii.
Zpět na článek
22. 11. 2021 08:50
26. 11. 2021 13:17
22. 11. 2021 08:07
Standardní změny
jako má Fabia.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Emel
22. 11. 2021 08:50
Skica podle skici
Bravo :-)
Rozbalit vlákno
3
22. 11. 2021 09:10
Re: Skica podle skici
Vidíš, vykresleno podle skic. Ja som si myslel, že to bude naskicované podľa kresieb.
Márna sláva, kolega a grafik je odborník, ktorý vie, čo je správne ;-)
Avatar - Emel
22. 11. 2021 10:18
Re: Skica podle skici
Tak sranda musí být... jinak nic proti, podle malůvek udělali trošku reálnější malůvky, proč ne.
22. 11. 2021 13:18
Re: Skica podle skici
Máš pravdu. Alergický začínam byť na slovné spojenie "kolega a grafik", a to hlavne z tých "dizajnových" výtvorov, ktoré bastlí z kdejakých fotiek, a ktorých je tu drvivá väčšina.
22. 11. 2021 08:59
největší změny
u Škodovky jsou hlavně v ceníku. V horším případě z auta vykostí kolečka a tlačítka a vše nacpou do infotainmentu.
Já se divím, že ještě někdo kupuje auto, u kterého neví, kdy ho dostane a kolik ho vlastně bude stát.
Rozbalit vlákno
0
22. 11. 2021 09:22
Jestli bude vypadat takhle...
Tak za mě nejlepší facelift od škody a zároveň nejhezčí škodovka současnosti. :yes:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Emel
22. 11. 2021 10:16
Re: Jestli bude vypadat takhle...
Jako... pořád je to SUV-krabička, Superb je proporcema úplně jinde... za mě nějak takhle
https://cdn.motor1.com/…ortline-2017.jpg
(jo, záměrně auto před fl)
FL Karoq dobrý (dle skic), přední světla takhle trošku zajímavější (a pořád bez nějakejch samoúčelnejch klů a jiných úletů), zadní méně rušivý.
22. 11. 2021 10:15
Podstatný je motor.
Tyto změny nepoznám, ale v jiném článku se psalo, že ceny některých ojetých aut se zdvojnádobily proti původní ceně. Je zřejmé, že lidé spíš než větší masku či přepracovanou světelnou techniku shánějí auto se spolehlivým spalovacím motorem neznehodnoceným systémy pro snižování emisní a nezasažené morem elektrifikace. ;-\
Rozbalit vlákno
1
22. 11. 2021 11:14
Re: Podstatný je motor.
Tak u Karoqu bude podle německých médií "morem elektrifikace" zasažen pouze jeden motor o to verze iV převzatá z Octavie (a to není ještě 100% jisté). Jinak 2.0 TSI, 1.5 TSI a 2.0 TDI zůstávají jak byly, takže výběr motorů je a bude slušný a v tom problém není. Spíše je otázka za jak dlouho po objednání zákazník takové auto dostane, protože výrobní lhůty jsou příšerné a to je přesně to, co ceny ojetých Karoqu i dalších modelů žene v bazarech do nesmyslných výšek.
26. 11. 2021 13:17
Rádio
Já myslím, že je to moc hezký facelift a auto vypadá opravdu moc hezky. Mám ho hrozně rád, v práci ho máme jako firemní auto a vůbec nic mě na něm netrápí. Teď jsme akorát měnili jen to autorádio, které přestávalo už hrát. Přišlo mi super a kvalitní, tak jsem se i ptal, kde ho kupovali, vyměnili ho za: https://www.2din.cz/…ozy-skoda-karoq/ a jinak jezdit v tomhle autě prostě paráda, hned mám lepší den.
Rozbalit vlákno
0