Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Cupra ukázala svoji budoucnost. Bude bohatá! A ne jen čistě elektrická!

Stále poměrně nově osamostatněná značka se pochlubila připravovanými novinkami. A rozhodně jich nebylo málo, na pódiu se vystřídala hned sedmička nových modelů! Byli jsme u toho.
Zpět na článek
8. 6. 2022 17:29
8. 6. 2022 17:51
9. 6. 2022 06:54
8. 6. 2022 16:42
Tak já se tedy...
..."čistě elektrické budoucnosti" určitě vyhnu - žádný zkratomobil mi nesmí přes práh a tak to i zůstane po zbytek mého života. Zbylá desetiletí své řidičské kariéry klidně a rád absolvuji ve svém v budoucnu již yong-timeru, tedy v normálním autě! :-)
Rozbalit vlákno
1
9. 6. 2022 07:14
Re: Tak já se tedy...
Tak to budeš mať super, keď natankovať budeš môcť len na dvoch čerpačkách v Prahe a jednej v Brne. Cenu benzínu už hádam zrovnajú s naftou, nakoniec tých 350 - 400 Kč za liter dáš určite rád. A bude to aj zdravé, lebo vjazd do mesta a k nákupným centrám pre spaľováky nebude možný, a to si pekne zašlapeš... Koniec-koncov, aj zvýšená cestná daň za znečisťovanie životného prostredia bude pre dôchodcu malina, čo by si inak s tými peniazmi robil? Zdar spaľovákom! :-[] :-[] :-[]
Avatar - VDC
8. 6. 2022 17:29
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - miromen
8. 6. 2022 17:51
Leon
Facelift Cupra Leon...

https://img.motor-talk.de/…FmPaXRH3B.10.jpg
Rozbalit vlákno
1
9. 6. 2022 06:54
Re: Leon
V zásadě u sportovní značky nejsem proti určité vizuální agresivitě přídě. Ovšem všeho moc škodí... :-O :no:
8. 6. 2022 18:42
Nevyhnutelné se blíží…
ač jsem zde minule byl napadán za příspěvek o konci Seatu, opravdu je to tak. Cupra opět ukázala náhled na budoucnost, Seat opět ticho po pěšině. Současná modelová řada se nechá dojet a pak konec. Španělské odbory už si také neví rady a chtějí znát co bude dál. Postupný útlum začal novým Leonem. Dál už nebude nic, max facelift.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - KANKUNEN
8. 6. 2022 22:29
Re: Nevyhnutelné se blíží…
slušná úvaha
9. 6. 2022 07:16
Re: Nevyhnutelné se blíží…
Ľudové autá už neletia. Za neľudové ceny to nepredáš, tak prečo to vyrábať?