Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Věda má odpovědi na to, proč máme rádi vůni benzínu

Vůně výparů jsou popsané z vědeckého pohledu. Není třeba se stydět, odborníci varují před intenzivnějším podléhání pocitu euforie.  
Zpět na článek
12. 2. 2023 17:53
Avatar - Mokrous
12. 2. 2023 15:22
Konečně to vím přesně...
Cituji: "Kromě poškození kostní dřeně či chudokrevnosti je koncentrace benzenu schopná usmrtit dospělého jedince."
Rozbalit vlákno
0
12. 2. 2023 17:53
Rozbalit vlákno
8
12. 2. 2023 18:11
Lidé zapojte mozek
https://www.bbc.com/…usiness-64489860

https://technode.com/…o-spur-ev-sales/

Jestlize se nezacneme misto nostalgickyho fnukani poradne snazit, zbude tu jen fosilni skanzen. :-O

USA i Cina maji masivni podporu EV. Kdyz by ji neposkytla EU, znevyhodnila by sve vyrobce. Ale to je pro tebe prilis slozita uvaha.

Ale ty se radeji drzis rucky a fofrklacku.. :D
To je to co zvladnes. Spolu s postovanim odkazu na AF nebo nejaky priblbly bloggery.
Avatar - Barrichello
12. 2. 2023 19:09
Re: Lidé zapojte mozek
USA má tak masivní podpporu že tam je stále 95% prodaných aut ve fosilu popř. hybrid. :-) :-) :-) a čína má spoustu věcí na papíře, ale realita je jiná.
12. 2. 2023 22:10
Re: Lidé zapojte mozek
Jako obrovský rozdíl typicky California vs Florida. Pokud demokrati neobhájí další mandát, bude zajímavé sledovat zda (popř. jak) se kurz otočí vzhledem k pokročilosti EV projektů v té době.
Avatar - Fomax
12. 2. 2023 18:42
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
12. 2. 2023 19:14
Re: Lidé, čtěte!
Hlavně používá zdravý rozum! :-) :yes:
P.S. Tak co, zdejší elektrohujeři, toto není žádné AF, ale druhý nejčtenější server v ČR. Spokojeni? :-)
Avatar - Mikesus
13. 2. 2023 04:36
Re: Lidé, čtěte!
S dost věcmi souhlasím, ovšem je vidět na koho cili clanek, kdyz autor musi vysvětlovat jakou hodnotu má bilion. Ne úplně chytrá část společnosti.
13. 2. 2023 12:16
Re: Lidé, čtěte!
A co se tam píše? Agrofert si nepředplácím.
13. 2. 2023 19:24
Re: Lidé, čtěte!
Ani nemusíš. Úplně stačí, když si klikneš na mnou uvedený odkaz! :-)
12. 2. 2023 21:30
V něm případě to neplatí
Vůně benzínu je mi příjemná už od batolecího věku, čímž odpadá první teorie. A žádnou euforii z ní nepociťuji, prostě mi benzín voní, ale nevyhledávám tu vůni, a při delší expozici či vyšší koncentraci už mi vonět přestává (ale nezačne mi zapáchat). Čímž padá druhá teorie.
Rozbalit vlákno
0