Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Závod Isle of Man TT má další oběť. Nejrychlejší Španěl zajel rekord, poté tragicky havaroval

Kultovní, ale také velmi nebezpečný motocyklový závod Isle of Man TT si vyžádal další jezdecký život. Osudný se stal Raülu Torrasu Martinézovi, který je již 267. obětí.
Zpět na článek
8. 6. 2023 15:35
9. 6. 2023 08:45
9. 6. 2023 10:21
9. 6. 2023 15:00
Avatar - speedfred
8. 6. 2023 15:35
Odpočivaj
v moto nebíčku.
Týto majsti riaditok majú snáď vyoperovaný pud sebazáchovy, neskutočné čo tam predvádzajú na tej okreske.
Rozbalit vlákno
6
9. 6. 2023 08:45
Re: Odpočivaj
Vždyť víš, že to má hodně z nás. Prostě když motor pod tebou řve a metelíš to na plnej kotel, tak jsi v nějakém úplně jiném módu, než obvykle. Mám kamaráda, který jezdí hodně často na Man. Hodně chválí místní lidi, je to tam prostě načichlé tímhle zběsilým závodem a smrťáky k takovému bláznění prostě patří. Jak se u nás říká: Kdo se bojí s.e.r.e v síni :-!
Avatar - speedfred
9. 6. 2023 09:27
Re: Odpočivaj
Bývalo, bývalo teraz jazdím tak že už hodne premýšlam za iných na ceste aj ked netvrdím že za to občas nepotiahnem.
9. 6. 2023 10:21
Re: Odpočivaj
Pořád jsi na tom dobře. Já se před pár lety prostě začal bát a už jsem jen teoretik :D
Avatar - speedfred
9. 6. 2023 11:02
Re: Odpočivaj
Tak mňa to bude držat dúfam do 100 rokov.
9. 6. 2023 14:39
Re: Odpočivaj
Hele taky jsem se na motorce nablbnul a posledních pár let už se taky bojím. Ale teď jsem byl na Zatáčkách v Hořicích a úplně se mi to vrátilo. Je to krásný procházet depem a čuchat ten benzoapyren a další jedovatý látky co se těm krásným motorkám linou z výfuku. Jen je škoda, když se na tom někdo zabije. ;-\
9. 6. 2023 15:00
Re: Odpočivaj
Na mě to přišlo už někdy ve 40. Od té doby motorky okukuju, ale nepřibližuju se :-[] . Zabít se si myslím není nic hrozného, 2x jsem se po bouračce vzbudil ve špitálu, takže kdybych umřel asi bych to ani nevěděl. Když se probereš je to následně nepříjemný, ale hlavně pokud má člověk všechny orgány, končetiny a zachovanou hybnost není problém.