Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: ZF v Česku otevřelo svou první továrnu s nulovými emisemi na světě

Německá společnost po rekonstrukci otevřela fabriku v Klášterci nad Ohří, která se nově pyšní provozem s nulovými emisemi. Vděčí za to nejen instalací solárních panelů na střechu.
Zpět na článek
4. 3. 2024 16:57
4. 3. 2024 18:46
5. 3. 2024 17:45
4. 3. 2024 13:34
Nákup jen z obnovitelných zdrojů?
Jak to dělají? To mají nějaké zvláštní vedení když nakupují od těch obnovitelnych zdrojů? Já bych to chtěl taky tak nakupovat, alesm tady jen normální zásuvky a síť od domu. Možná akorát pindy.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - speedfred
4. 3. 2024 14:00
Re: Nákup jen z obnovitelných zdrojů?
CO2 - jedna veľká šaškáreň.
Avatar - Pepa_007
4. 3. 2024 16:59
Re: Nákup jen z obnovitelných zdrojů?
Musíš napsat do ČEZu ať posílají jen solární, větrnou a vodní. Prý to jde, musí se ale pohrozit odchodem k bezemisni konkurenci. 😉
Nevím jak, ale prý to fitruji na patě domu. 🍀☀️🌞🫣
Avatar - Pepa_007
4. 3. 2024 16:57
Nádhera
Také mám doma elektriku z obnovitelných zdrojů. Psal jsem do ČEZu aby mi posílali do zásuvky jen větrnou, vodní a solární.
ČEZ je šikovný a posílá. 👍🏻
Elektrony z uhelných, atomových a plynových mi nesmí do baráku. 😉 👍🏻 🍀 🌞
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Barrichello
4. 3. 2024 20:16
Re: Nádhera
vy nie ste americký agent súdruhu, je vidieť že ste uvedomelý.čítali ste aj tézy súdružky Thunbergovej? Myslete politicky súdruh Pepa, politicky!!!
Avatar - Jenik3
4. 3. 2024 18:46
signal
Komu to vysila signal a na koho to má udělat dojem?
Koncový uživatel si nevybere převodovku do auta od toho či toho dodavatele. Za něj rozhodne výrobce auta.
Rozbalit vlákno
1
5. 3. 2024 17:45
Re: signal
Asi jen klasické PR pro autority a aktivizující se eko-veřejnost. Něco jako když přijede DHL naftová dodávka s nápisem CO2 neutral delivery nebo co za slogan všude mají :D
5. 3. 2024 10:33
Nulové emise.
Snadno se řekne, že provozujeme fabriku s nulovými emisemi. Ale kolik emisí vyprodukovali, aby to o sobě mohli říci...
Výroba solárů není ekologická ani v nejmenším.
Kolik emisí vyprodukují, až budou panely likvidovat/měnit? A že je měnit budou...
Rozbalit vlákno
0
Avatar - kruskar
5. 3. 2024 11:22
Vždycky bych vyletěl z kůže
když čtu tyhle kecy. ZF Klášterec samozřejmě nejede pouze na energii z obnovitelných zdrojů, ale pěkně na tu neprasáčtější z vedle stojících elektráren Prunéřov a Tušimice. Část si sice vyprodukuje sám ze své FVE, ale zbytek je jen účetní podvod.
Rozbalit vlákno
0