Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nikdo si nebude kupovat?
neregistrovaný "Hooonza"
| 25. 4. 2007 08:50
Co je špatného na tom, integrovat energetiku do podvozku a motory do kol, a na to posadit prostornou karoserii např. se třemi řadami plnohodnotných sedadel při zachování běžné výšky a nízkého odporu vzduchu?
Nie je mi jasne...
| 25. 4. 2007 08:59
...preco by elektricke Mini malo stat dvojnasobok ceny bezneho auta? Naopak, nesmie to zostat pri kusovej vyrobe, vhodny marketing a podpora zo strany vlad statov kde by sa mohlo toto auticko predavat, by mohli z Mini urobit super lacne a ciste auticko do mesta vyrabane vo velkych mnozstvach. Pri minime sucasti a vyrazne jednoduchsej vyrobe musi byt elektromobil lacnejsi ako konvencne auto.
Nie je mi jasne...
neregistrovaný "MC_Fly"
| 25. 4. 2007 13:53
:yes: Chyba hlavne ta podpora vlad... ;-\
Pokud to neumožní usporu je to oničem
neregistrovaný "hobo-x"
| 25. 4. 2007 10:26
Mini je pěkné auto.Pokud by elektro veze umožnila zákazníkovi jakoukoli úsporu bude se ve velkém prodávat.Pokud úsporu neumožní je o ničem.
Drahé, drahé...
neregistrovaný "ZZ"
| 25. 4. 2007 13:33
Pořád tu pláčete, jak je to drahé. Mi řekněte, která technologie byla ze začátku používání pro veřejnost ve velkosériové výrobě a tím pádem i levná?
Drahé, drahé...
| 25. 4. 2007 13:55
Ziadna, kym existovala vo forme max. kusovej vyroby. Elektricky pohon ale zdaleka nie je novy, je len o malicko mladsi od spalovacieho motora, len sa nikto prilis nevenoval jeho vyvoju...
Drahé, drahé...
neregistrovaný "helmuthhyb"
| 25. 4. 2007 18:41
ak sa nemylim el auta boli skor v beznej prevadzke ako auta co spalovacim motorom
Drahé, drahé...
neregistrovaný "rop"
| 25. 4. 2007 23:49
ale tady de o akumulatory, ty sou drahy a zatim znacne nedokonaly

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku